W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy geje czują wstręt do kobiet...?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bachantka
    Świętoszek
    • May 2007
    • 8

    #16
    Miałam i dalej mam przyjaciół, gejów. To są najlepsi kompani do balowania i zwierzania się! No i umieją tańczyć!!!
    Pozdrawiam,
    Agnieszka

    Skomentuj

    • czulyromantyk
      Świętoszek
      • May 2007
      • 5

      #17
      Ja jestem gejem, ze swoim misiakim jestesmy ze soba 3 miesiace, jednak jesli chodzi o wstret do kobiet to zalezy....jako tako wstreu nie mam, wiekszosc moich znajomych to kobiety,jednak jesli chodzi o seks to raczej nie mam smaczku na panie

      Skomentuj

      • piegusek
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2006
        • 265

        #18
        nie napewno nie.przeciez tobie jak sie jakas dziewczyna niepodoba to nie znaczy ze od razu do niej wstret czujesz.a do facetow czujesz wstret?watpie,i tak samo jest pewnie z gejkami wstretu do kobiet nie czuja tylko poprostu postrzegaja je tak ja k hetero facet faceta i hetero babka babke

        Skomentuj

        • cHomik69
          Świętoszek
          • May 2007
          • 11

          #19
          hmmm, podobno najlepszy przyjaciel geja to kobieta
          bo przecież się w niej nie zakocha.
          a wstręt mogą czuć, jedynie jak chodzi o bliższe kontakty ;>

          Skomentuj

          • uuee6543
            Świętoszek
            • Mar 2007
            • 8

            #20
            Normalni geje nie powinni czuć wstrętu do kobiet. Jeżeli gej czuje odrazę do kobiety, to mamy do czynienia z tzw. "homoseksualizmem ekskluzywnym", który z punktu widzenia nauki JEST DEWIACJĄ. Homoseksualizm sam w sobie nią nie jest. Dewiacją staje się wtedy, gdy właśnie czuje się wstręt do przedstawiciela płci przeciwnej (Bonnet, 2001). Polecam fachową literaturę...

            Skomentuj

            • LazyWriter
              Seksualnie Niewyżyty
              • Oct 2006
              • 259

              #21
              Napisał uuee6543
              Normalni geje nie powinni czuć wstrętu do kobiet. Jeżeli gej czuje odrazę do kobiety, to mamy do czynienia z tzw. "homoseksualizmem ekskluzywnym", który z punktu widzenia nauki JEST DEWIACJĄ. Homoseksualizm sam w sobie nią nie jest. Dewiacją staje się wtedy, gdy właśnie czuje się wstręt do przedstawiciela płci przeciwnej (Bonnet, 2001). Polecam fachową literaturę...
              Oz, Holender.. Niezle. Dewiacja tego typu. Szacunek za znajomosc fachowych zrodel
              Carpe dentum...
              Szukalem filmu "Waleria i tydzien cudow" - thx SunKwo!

              Skomentuj

              • uuee6543
                Świętoszek
                • Mar 2007
                • 8

                #22
                Napisał LazyWriter
                Oz, Holender.. Niezle. Dewiacja tego typu. Szacunek za znajomosc fachowych zrodel
                Jeśli to miał być sarkazm, to Ci się nie udało. Nie jestem homofobem, ani specjalistą. Jeśli nie wierzysz, przeczytaj książkę np. "Perwersje Seksualne" Gerarda Bonneta (GWP) - książka rekomendowana przez prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza, podejście jak najbardziej współczesne. Powtarzam po raz kolejny: homoseksualizm NIE JEST DEWIACJĄ i jest W PEŁNI NORMALNY, a co za tym idzie nie da się go "leczyć". "Zmiana" orientacji seksualnej jest bardzo rozsławiona przez katolickich (ale niestety nie tylko) psychologów. Szkoda, że nikt nie wspomina, że owa zmiana polega na zamaskowaniu rzeczywistych preferencji (poprzez np. elektrowstrząsy, importing, hipnozę itd.) i jest możliwa również w przypadku het*******ualizmu(sic!)... Podobno jedna taka grupa działa nawet w Kanadzie (to niepotwierdzone). I co z tego wynika? To, że wszędzie zdarzają się odchyły, wśród lekarzy także... To taki mały offtop. A wracając do tematu: geje nie powinni czuć wstrętu do kobiet, tak jak (tu już przedmówcy to wspominali) hetero kobiety czy mężczyźni nie czują wstrętu do przedstawicieli własnych płci (mam na myśli kontakty towarzyskie, nie seksualne, choć tu także "wstręt" nie jest może najlepszym słowem).

                Skomentuj

                • Xena
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Apr 2005
                  • 338

                  #23
                  Szkoda, że nikt nie wspomina, że owa zmiana polega na zamaskowaniu rzeczywistych preferencji (poprzez np. elektrowstrząsy, importing, hipnozę itd.) i jest możliwa również w przypadku het*******ualizmu(sic!)... Podobno jedna taka grupa działa nawet w Kanadzie (to niepotwierdzone).
                  Pomyliles Canade z Iranem. To tam prowadzone sa tego rodzaju praktyki.
                  Wladze panstwa poszly tak daleko,ze aby zapobiec "rozpowszechnianiu" homoseksualistow,masz wybor zapisania sie na darmowa operacje wymiany plci. Kolejka trwa 3 lata.
                  Druga opcja-ukamieniowanie.

                  Canada,jest jednym z niewielu panstw na swiecie,gdzie gay para wspolnie rozlicza zarobki,pobiera benefity,uwzglednia polisy na zycie ,wydaje sluby i pozwala na adopcje dzieci.
                  0statnio edytowany przez Xena; 05-06-07, 03:12.
                  "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                  Skomentuj

                  • KrzysiekV
                    Ocieracz
                    • Jun 2006
                    • 150

                    #24
                    Mi sie wydaje, ze geje nie czuja wstretu. Czemu by mieli. Ja kocham kobiete a nie czuje wstretu do geji. Znam jednak jednego nauczyciela, ktory jest gejem, kryje sie z tym i bardzo katuje dziewczyny.

                    Wstret i inne negatywne uczucia rodza sie ze strachu.
                    Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

                    Skomentuj

                    • Sun Kwo
                      Ocieracz
                      • Oct 2006
                      • 128

                      #25
                      Napisał adri
                      Jak taki temat był to wybaczcie... Chodzi mi oto czy geje czują wstręt do kobiet... tak jak i czy lesbijki do facetów...? jakto właściwie jest...?!
                      A czy ty czujesz wstręt do mężczyzn?
                      Wzdrygasz się jak musisz podac jakiemuś ręke, albo wyskoczyć na piwo?Nie?

                      Więc wiedz, że nie czuja wstrętu :]

                      Przeciwnie, często widywalem, że oni sie jeszcze z nimi dogaduja bo sobie gadaja o modzie itp a 100% macho to tylko chop do łóżka i tyle.A gej wobec kobiety tak nie mysli dlatego zostaje przy rozmowie ktora opanowuje do perfekcji ;]

                      Skomentuj

                      • uuee6543
                        Świętoszek
                        • Mar 2007
                        • 8

                        #26
                        Napisał Xena
                        Pomyliles Canade z Iranem. To tam prowadzone sa tego rodzaju praktyki.
                        Wladze panstwa poszly tak daleko,ze aby zapobiec "rozpowszechnianiu" homoseksualistow,masz wybor zapisania sie na darmowa operacje wymiany plci. Kolejka trwa 3 lata.
                        Druga opcja-ukamieniowanie.

                        Canada,jest jednym z niewielu panstw na swiecie,gdzie gay para wspolnie rozlicza zarobki,pobiera benefity,uwzglednia polisy na zycie ,wydaje sluby i pozwala na adopcje dzieci.
                        Źle mnie zrozumiałaś. Przeczytaj jeszcze raz. Chodziło mi o zmianę orientacji z hetero na homo(sic!).

                        Skomentuj

                        • Xena
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Apr 2005
                          • 338

                          #27
                          Wode tu lejesz.
                          Gay'm sie nie robisz,gay'm sie rodzisz.
                          Nikt hetero-hetero nie zamienia sie w hetero -homo.
                          Albo jestes gay albo jestes "straight".
                          Pozostali sa dewiacja.

                          Nie ma tez czegos takiego jak bi-sexual, bo w koncu ukladasz sobie zycie z homo lub hetero (piepszyc sie mozesz z "oba" na raz,ale to juz inna nuta ).
                          (znam kobiete,ktora oprocz mojego psa wszystko juz w lozku miala,ALE ma 2 dzieci i mieszka z facetem)
                          Jedni bi-sex nazywaja orientacja,ja nazywam to behavioryzmem (zachowaniem).
                          0statnio edytowany przez Xena; 10-06-07, 03:03.
                          "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                          Skomentuj

                          • B@RM@N
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • May 2006
                            • 219

                            #28
                            No nie do konca tak jest :-). W sumie tak naprawde to nikt tego nie wie (sa tylko teorie), ale podobno jest jakis tam procent ludzi, gdzie za wszystko jest odpowiedzialna biologia, ale generalnie duzo do rzeczy maja pierwsze kontakty sexualny, srodowisko w jakim sie przebywa, sytuacja spoleczna, zachowania/wzorce wyniesione z domu (i pod to mozna podciagnac teorie o gejach, ktorzy jako chlopcy byli wychowywani przez nadopiekuncza matke i nie mieli przykladu 'prawdziwego mezczyzny'. Cos w tym jest). I nie sa to jakies moje bajki, czy cos w tym stylu, ale fakty . Mowila mi o tym kolezanka, ktora studiuje psychologie, a przy okazji jest lesbijka, tak wiec 'w temacie'.

                            Skomentuj

                            • uuee6543
                              Świętoszek
                              • Mar 2007
                              • 8

                              #29
                              Napisał Xena
                              Wode tu lejesz.
                              Gay'm sie nie robisz,gay'm sie rodzisz.
                              Nikt hetero-hetero nie zamienia sie w hetero -homo.
                              Albo jestes gay albo jestes "straight".
                              Pozostali sa dewiacja.

                              Nie ma tez czegos takiego jak bi-sexual, bo w koncu ukladasz sobie zycie z homo lub hetero (piepszyc sie mozesz z "oba" na raz,ale to juz inna nuta ).
                              (znam kobiete,ktora oprocz mojego psa wszystko juz w lozku miala,ALE ma 2 dzieci i mieszka z facetem)
                              Jedni bi-sex nazywaja orientacja,ja nazywam to behavioryzmem (zachowaniem).
                              Masz tu jak najbardziej rację, powinienem ZMIANĘ wziąć w cudzysłów. Przeczytaj raz jeszcze mojego pierwszego w tym temacie posta.
                              PS: Co dolania wody: może masz rację, ale zawsze lubię wszystko dogłębnie wyjaśnić, tak żeby nie było wątpliwości

                              Skomentuj

                              • summerish
                                Świętoszek
                                • Jun 2007
                                • 21

                                #30
                                nie jestem gejem ani lesbijka wiec chyba nie powinnam sie wypowiadac, ale osobiscie nie wydaje mi sie zeby osoby ktore sa gejami czuly wstret do kobiet. Mam przyjaciol i znajomych ktorzy sa gejami i jakos nie doswiadczylam tego. Mnie sie nawet wydaje ze oni lubia kobiety, a to ze nie sa ona ich obiektem pozadania nie znaczy ze czuja do nich odraze....

                                to tylko moje prywatne zdanie
                                "Najbardziej stymuluja nas Ci, ktorzy sie z nami nie zgadzaja"

                                Skomentuj

                                Working...