Problem z akceptacją orientacji

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ja12345678910
    Świętoszek
    • Jul 2015
    • 1

    #31
    Ja również mam problem z samoakceptacją. Przez wiele lat wmawiałem sobie, że jestem hetero. Próbowałem zarywać do dziewczyn, aby tylko sobie udowodnić, że nie jestem homo. Wszystkie te próby kończyły się fiaskiem, a Ja nie potrafię się przyjąć do wiadomości, że jestem gejem.

    Skomentuj

    • kimirsen
      Ocieracz
      • Apr 2010
      • 120

      #32
      Jest mi bardzo przykro to czytać, bo domyślam się przez co przechodzisz. Spotkaj się z jakimś psychologiem, może to coś pomoże. Porozmawiaj z kimś zaufanym o tym, rozmawiaj, myśl, rozważaj. Musisz wykonać sporą pracę, żeby przewartościować swe przekonania. Inaczej zwariujesz.

      Skomentuj

      • ErykS
        Świętoszek
        • Jul 2015
        • 16

        #33
        A ja problemu z akceptacją tego że jestem bi nie miałem problemu tylko dłużej mi zajęło przekonanie się do spotkania z mężczyzną i teraz wiem że nie taki diabeł straszny jak go malują i dość przyjemnie się robi loda choć nie jestem jeszcze w stanie głębiej go wziąć bo ząbkami zachaczam kwestia treningu

        Skomentuj

        • hatry
          Świętoszek
          • Nov 2010
          • 30

          #34
          Przecież to nie choroba. Tak natura chciała i z naturą raczej można przegrać, niż wygrać.
          Uważam, że zdrowiej jest zaakceptować siebie niż się męczyć. A przy okazji życie się staje ciekawsze

          Skomentuj

          • hatry
            Świętoszek
            • Nov 2010
            • 30

            #35
            Napisał mocny999
            Ja bym ci proponował zebyś spróbował z facetem. Nie zmienisz tego musisz to zaakceptować. Kiedyś miałem tak jak ty że po samym zwaleniu był moment obrzydzenia do samego siebie, ale mi to przeszło . To jest część mniie i ją akceptuje. Zrób tak samo.

            Nie można siebie nie akceptować, bo to najkrótsza droga do choroby psychicznej. Każdy z nas jest, jaki jest. Człowiek z naturą nie wygra. Bardzo mi się podoba, że napisałeś "akceptuję" a nie "toleruję" . I tak powinno być.
            A spróbować trzeba. Jak Ci się to nie spodoba to będziesz wiedział, że tak jest.

            Skomentuj

            Working...