Czy wzięłybyście udział w takiej imprezie? - pytanie do pań.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marduk666
    Ocieracz
    • Mar 2015
    • 191

    Czy wzięłybyście udział w takiej imprezie? - pytanie do pań.



    ...to jeden z wielu filmików znalezionych w necie; grupa kobiet, klub, zamknięta impreza... nie znam się, ale nie nazwałbym tego stricte spotkaniem swingersów, to może być jakakolwiek okazja. Nie powiem, bardzo lubię oglądać tego typu filmiki ...zwłaszcza kręcą mnie grupki napalonych 40+.
    Nie wiem jak to jest organizowane, nie wiem ile z tych kobiet bawi się w ten sposób będąc w związkach, mając rodziny, dzieci... możemy poruszyć też kwestie moralne. Owszem, nie wszystkie z tych pań się tam udzielają, niektóre jak widzę są żeby tylko sobie popatrzeć, wypić drinka jednego lub dziesięć. Najbardziej ciekawi mnie idea takich spotkań i - TU PYTANIE do was forumowiczek co o tym generalnie myślicie i czy nie miały byście nic przeciwko wziąć w czymś takim udziału. Nie pytam o grupowy seks a o szampańską imprezę z wynajętym "modelem"/"chłopakiem do towarzystwa". A może zdarzyło wam się na jakiejś imprezie dzielić się jednym penisem z koleżankami tylko dla zabawy, dla śmiechu - tak niezobowiązująco?
    Zapraszam do dyskusji.
  • rusalka1
    Banned
    • Jan 2017
    • 56

    #2
    Nie wziełabym udziału w takim party, to niesmaczne. Moralnie dla mnie dno. A po trzecie, z czego tu się tak cieszyć jak biorą jakąś biedną gąsienice zamiast fajnego, sztywnego członka. Co za zabawa przytrzymywać członka tak, aby włożyć go do buzi. Ogółem dla mnie porażka.

    Skomentuj

    • lee
      Erotoman
      • Sep 2005
      • 567

      #3
      A poza tym jedna ssie po drugiej. To niehigieniczne.

      Skomentuj

      Working...