W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pozycje (dla 12 cm/glebokiej penetracji)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lieutenant Nox
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jul 2009
    • 345

    #31
    Tak się tylko wyzłośliwiam
    W sumie nie skłamałem nawet!
    Po prostu udzieliłem pośredniej odpowiedzi ;o
    [...] Nie możecie służyć Bogu i mamonie.
    Mateusz, rozdział 6, wers 24.

    Skomentuj

    • maximus
      Świntuszek
      • Mar 2006
      • 71

      #32
      Może warto pomyśleć nad nową lekturą. Piesek tak oczywiście, ostatnio na stojąco od tyłu ale najbardziej wzdychała na pagony i takową też trzeba będzie zastosować. Dzięki za odp.

      Skomentuj

      • DrDusz
        Banned
        • Mar 2012
        • 136

        #33
        Napisał Aśka
        moze sa wazniejsze rzeczy niz zmiany pozycji, ale ja np po roku bycia z jednym facetem nie wyobrazam sobie, ze ciagle kochamy sie w jednej , dwoch pozycjach na zmiane
        Monotonia i juz , lubie eksperymentowac ,choc sama bliskosc partnera daje mi duzo przyjemnosci

        św słowa o błogoslawiona Joanno

        Skomentuj

        • st.avenger
          Świętoszek
          • Jun 2010
          • 28

          #34
          Kobieta na plecach z zgiętymi w kolanach nogami - nieraz usłyszałem 'masz chyba dwumetrowego'
          Świat umiera,powoli ginie,
          odrzuca perły,wybiera świnie...

          Skomentuj

          • chunzhen
            Świętoszek
            • Sep 2011
            • 18

            #35
            po paru miesiącach praktyk z Ukochanym, najlepiej się jednak sprawdza na jezdzca (sorki, nie mam możliowści napizania "zi"), na pieska i nie wiem jak to się nazywa, ale ja (kobietka) na plecach i nogi podciągnięte do piersi, a nawet położone na ramionach Ukochanego.

            Niemniej wciąż szukam nowych opcji, jeśli macie jakieś propozycje.

            A, warto zacząć od orala, bo to znacznie napręża oręże

            ale wszelkie pozycje na stojąco, siedząco i boczne zupełnie nie idą == przez co zabawy w wannie (sporej) zupełnie się nie udały

            Skomentuj

            Working...