Recepta na dobra minetke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Badangel

    #91
    I to jest zdrowe podejście tak trzymać

    Skomentuj

    • TaajGer
      Świntuszek
      • Jul 2010
      • 77

      #92
      Napisał Badangel
      Dzięki TaajGer tak właśnie zrobie, pogadam z nim na spokojnie. Znamy się krótko więc musimy nauczyć się siebie, swoich ciał i reakcji. Troche go nakieruje i myśle że bedzie dobrze
      A co do wypowiedzi YoungStallion to dzięki za rade, ale nie skorzystam ;]

      nie musisz dziekowac Wyslalem cos na PW
      Raz nie zawsze.

      Skomentuj

      • Badangel

        #93
        hmm ale ja nic nie dostałam, chyba ze coś się spruło i dojdzie później

        Skomentuj

        • Jecky
          Świntuszek
          • Oct 2009
          • 50

          #94
          Napisał Tomek.Jablonski
          Przykazanie 1 - nie wyobrażam sobie związku z kobietą gdzie nie robie jej minetki
          Przykazanie 2 - nie wyobrażam sobie seksu bez minetki
          Przykazanie 3 - nie wyobrażam sobie minetki bez orgazmu (zdarzyło się kiedyś, ale od tamtej pory trenowałęm troche)
          Przykazanie 4 - nie wyobrażam sobie sytuacji z nieporozumieniem w łóżku. Jeśli partner nie wie jak to zrobić wskazówki partnerki zaowocują dla obojga
          i ostatnie...
          Przykazanie 5 - minetka w seksie to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy, zarówno dla partnerki jak i dla mnie
          Te same zasady ja wyznaję. Muszę przyznać, że minetka zawsze sprawiała mi więcej przyjemności od loda. Nieważne, jak dobrze zrobionego.

          Skomentuj

          • Tomek.Jablonski
            Świntuszek
            • Jul 2010
            • 86

            #95
            Hi5 Jecky ! Gramy w jednym klubie !

            Skomentuj

            • Badangel

              #96
              Napisał Jecky
              Te same zasady ja wyznaję. Muszę przyznać, że minetka zawsze sprawiała mi więcej przyjemności od loda. Nieważne, jak dobrze zrobionego.
              Powiedzcie mi gdzie szukać takich facetów?!

              Skomentuj

              • Tomek.Jablonski
                Świntuszek
                • Jul 2010
                • 86

                #97
                tutaj ! na beztabu.com

                Skomentuj

                • TaajGer
                  Świntuszek
                  • Jul 2010
                  • 77

                  #98
                  Wszedzie tacy sa No dobra prawie. Dla faceta zrobienie dziewczynie minetki to swietosc ! [ moje zdanie ] Dobra minetka to cos co nie podlega zadnej dyskusji
                  Raz nie zawsze.

                  Skomentuj

                  • Astor
                    Świętoszek
                    • Aug 2009
                    • 40

                    #99
                    Przyłączam sie do kolegów. Niewyobrażanym sobie żebym nie mógł tego robić. Recepta na każdą kobietę jest inna ale lubie eksperymentować. Swoja niunie juz znam i wiem co lubi. A następnej pewnie już nie będzie wiec mogę sie skoncentrować na doskonaleniu .

                    Skomentuj

                    • Jecky
                      Świntuszek
                      • Oct 2009
                      • 50

                      Napisał Badangel
                      Heh ja mam problem z moim facetem, bo niezbyt chętnie robi minetki, a jak już robi to niezabardzo mu to wychodzi i raczej nigdy nie kończy:/ Zaczyna mi to troche przeszkadzać, bo lubie być tam pieszczona, sama też dośc często robie mu loda, ale z kolei nie chce go zmuszać. Nój były opanował tą sztuke do perfekcji, chciałąbym żeby jemu też się to udało, ale póki co chyba nie ma checi:/ Nie wiem jak z nim o tym pogadać...
                      Nigdy nic nie możesz mu powiedzieć prosto z mostu? On jest delikutaśny?

                      Skomentuj

                      • dolarxyz
                        Erotoman
                        • Mar 2010
                        • 578

                        Ja również nie wyobrażam sobie związku, gdzie kobieta nie lubi minetki...
                        Wystarczy robić to z oddaniem, starać się a partnerka będzie w siódmym niebie
                        Kto pod kim dołki kopie......

                        Skomentuj

                        • Nolaan

                          Te same zasady ja wyznaję. Muszę przyznać, że minetka zawsze sprawiała mi więcej przyjemności od loda. Nieważne, jak dobrze zrobionego.
                          Pełna zgoda, panowie. Oczywiście podstawa to umiejętne pokierowanie co i jak ale o tym każdy dobry mineciarz wie ;]

                          Skomentuj

                          • Cepens
                            Świętoszek
                            • Nov 2010
                            • 16

                            Dzięki wielkie za ten poradnik. Większość "trików" już znałem ale parę nowych pomysłów i metod napłynęło do głowy.

                            Minetka to rzecz święta, ja i mój kotek nie możemy się bez niej obejść w każdej sytuacji i jak jesteśmy sami to czasem trudno nam się powstrzymać.

                            Skomentuj

                            • Barabarabasz
                              Świętoszek
                              • Nov 2010
                              • 1

                              Nie wybrażam sobie że jakaś kopieta może nie lubić minetki... To tak jakby koleś nie lubiał loda A robić minetke uwielbiam!!

                              Skomentuj

                              • soczysta
                                Świntuszek
                                • Apr 2011
                                • 82

                                Przeciąganie językiem dokładnie po całości, poruszanie samym koniuszkiem, wpychanie do dziurki. Wszytsko to doprowadza mnie do szaleństwa, ale do orgazmu potrzebuję dość intensywnego i raczej jednostajnego ruchu w górnej części łechtaczki.

                                Skomentuj

                                Working...