Zdjęcia wkładek higienicznych

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Xena
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2005
    • 338

    #16
    Wez aparat,idz do publicznego kibla lub na lokalny fajans-najlepiej mieszczacy sie obok szpitala (po drodze ci bedzie)
    "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

    Skomentuj

    • Avery
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2005
      • 293

      #17
      Topik sie rozwija bo ty piszesz 2-4 posty pod sobą...no ale już sie nie zagłebiam w rozmowe z debilem...bo jak to mówią

      Nie dyskutuj z debilem. Sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
      Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

      Skomentuj

      • Marko27
        Świętoszek
        • May 2007
        • 14

        #18
        Xena - Wojownicza Księżniczka aka the Warrior Princess; koleżanka Napoleona Bonaparte i Poncjusza Piłata spod 17-ki. Dzięki za głos w dyskusji.

        Skomentuj

        • Xena
          Seksualnie Niewyżyty
          • Apr 2005
          • 338

          #19
          Moj pies jak sie nudzi to se jaja lize....wiesz?!
          "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

          Skomentuj

          • Marko27
            Świętoszek
            • May 2007
            • 14

            #20
            "Drogi" avery, debilem to jesteś, niestety, ty, błędna owieczko - nie dość, że nie umiesz czytać i rozumieć tego co czytasz to jeszcze piszesz posty w temacie, który jest o wkładkach higienicznych a nie o doświadczeniu, o znawco powiedzeń.. Ciekawy jestem, kiedy miesiączkujesz.. w połowie miesiąca czy tak bliżej końca.. oraz jaką wkładkę skrywaja teraz twoje majtaski..

            Do Xena: no cóż, skoro lubi..
            Last edited by sister_lu; 14-08-09, 19:21.

            Skomentuj

            • Xena
              Seksualnie Niewyżyty
              • Apr 2005
              • 338

              #21
              Podsuwam ci pomysl na zabicie nudy...moze wez pod uwage...hmmm...just think about it.
              "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

              Skomentuj

              • Avery
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2005
                • 293

                #22
                ehh...Nie wiem co bierze Marko, ale z daleko widać że mocny towar.
                Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

                Skomentuj

                • Xena
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Apr 2005
                  • 338

                  #23
                  On kuzwa zakrecony jak nalesnik
                  "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                  Skomentuj

                  • Marko27
                    Świętoszek
                    • May 2007
                    • 14

                    #24
                    Drogie Panie, chciałbym móc obejrzeć (względnie zakupić) zdjęcia Waszych noszonych wkładek higienicznych, które mogłybyście sfotografować po wyjęciu ich z Waszych majteczek a przed ich wyrzuceniem..) - chciałbym móc oglądać Wasze wkładki, które ozdobione są Waszymi intymnymi plamkami i śladami i 'myśleć przez chwilę tylko o kilku z was'.. Proponuję również wklejanie zdjęć wg. zasady: RATE MY wkładka higieniczna. Do Xena: ciekawy jestem jakie wkładki noszą księżniczki.. proszę o dobry przykład.. może weźmiesz pod uwagę.. byłoby równie miło.. Księżniczko Xeno: dobranoc (karaluchy pod poduchy)

                    Proszę jeszcze pisać ile wkładek dziennie jesteście w stanie naznaczyć.. i która firma produkuje najlepsze z nich..
                    Last edited by sister_lu; 14-08-09, 19:23.

                    Skomentuj

                    • Xena
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Apr 2005
                      • 338

                      #25
                      Mi bedzie milo....if you'd kiss my ass.
                      "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                      Skomentuj

                      • Marko27
                        Świętoszek
                        • May 2007
                        • 14

                        #26
                        O nie "droga" Xeno-księżniczko.. zapewne jest obustronnie miło kiedy twój luby całuje cię w zadek ale ja chciałbym cipo wiedzieć, że męski organ płciowy ci koło narządu wydalniczego..

                        Jeszcze raz proszę o o wypowiedzi zwięzłe i na temat w wątku wkładek higienicznych..
                        Last edited by sister_lu; 14-08-09, 19:23.

                        Skomentuj

                        • Yoshua
                          Perwers
                          • Mar 2007
                          • 1374

                          #27
                          ban for live trolu.

                          jest jakis mod na sali?
                          skonczccie ten cyrk. temat i jego zywot na tym forum.
                          " - Fajny masz korek od wanny.
                          - Taki tam...
                          - ...Ale gra empetrójki"

                          Skomentuj

                          • gucio5tys
                            Perwers
                            • Dec 2005
                            • 1075

                            #28
                            @Marko27

                            ile płacisz? jaka forma, przelewem?
                            Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                            "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                            Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                            Skomentuj

                            • Marko27
                              Świętoszek
                              • May 2007
                              • 14

                              #29
                              Aneczkofilu.. a fuj.. brr.. cóż za okropny nick.. ble.. proszę, nie ośmieszaj się jeszcze bardziej i nie kalecz języka Newton'a.. napisz raczej: 'ban for life', 'ban forever' lub nawet 'ban for eternity' brzmi ładnie wiem też, że nie ma troli, są tylko trolle (i to w bajkach i są to małe trolleybusy ), zgadza się? Widziałeś kiedyś małego trolla (oops; a raczej małego trolleybusika)?

                              Gucio, dzięki za poważne podejście do tematu; powiedz ile wkładek jesteś w stanie dziennie ponosić i jaki stopień zabrudzenia proponujesz a raczej reprezentujesz. Ja osobiście delektuję się zabrudzeniami 'trzeciego stopnia' i takie wkładki cenię najwyżej. Napisz mi jeszcze kiedy zaczniesz miesiączkować..

                              Czytając posty w tym wątku doszedłem do ciekawych spostrzeżeń.
                              1. Temat cieszy się największym zainteresowaniem wśród płci 'z kutasikiem'. :/
                              2. Osoby 'z myszką' biorące udział w wymianie zdań i obrażające autora to zapewne pryszczate nastolatki z trądzikiem i kompleksami, które jeszcze nie zaczęły używać wkładek higienicznych.. (i miesiączkować). Jedyna kobieta, która wzięła konstruktywny udział w rozmowie i wyraziła swoją konkretną opinię to Szlajfka.

                              Do zainteresowanych Pań: proszę o prywatny kontakt poprzez prywatne wiadomości.. Interesuje mnie wymiana (lub zakup) wspomnianych zdjęć; luźna rozmowa na wszelkie tematy i wymiana erotycznych poglądów. Pozdrawiam!
                              Wypowiedzi osób 'bez piersi' oraz złośliwych nastolatek będą przeze mnie ignorowane. Właściwym komentarzem będzie jedynie mój pobłażliwy uśmiech.

                              25 postów, 41 miejsce - nieźle..
                              Last edited by sister_lu; 14-08-09, 19:25.

                              Skomentuj

                              • julianna
                                Banned
                                • Dec 2006
                                • 1036

                                #30
                                Napisał Marko27
                                Drogie Panie, chciałbym móc obejrzeć (względnie zakupić) zdjęcia Waszych noszonych wkładek higienicznych, które mogłybyście sfotografować po wyjęciu ich z Waszych majteczek a przed ich wyrzuceniem..) - chciałbym móc oglądać Wasze wkładki, które ozdobione są Waszymi intymnymi plamkami i śladami i 'myśleć o Was'.. Proszę o kontakt. Pozdrawiam. Marek.
                                to chcesz zdjęcia czy wkladki, z ilu dni maja być, czy tylko jednej firmy, czy moze podpaski tez chcesz, czy w kopercie bąbelkowej czy w kartonie, napisz szczegóły

                                Proszę jeszcze pisać ile wkładek dziennie jesteście w stanie naznaczyć.. i która firma produkuje najlepsze z nich..
                                najlepsze to nie wiem, bo uzywam różnych firm, a nie chce reklamować tu za darmo jakiejs firmy
                                a ile dziennie??............................hmm, tyle ile potrzeba, raz to tylko kilka a innym razem kilkanaście sztuk



                                mam nadzieje, ze jestes zadowolony z odpowiedzi

                                Skomentuj

                                Working...