Czy przyłapaliscie lub podgladaliscie kiedys kogos

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • memount

    #31
    Kiedyś jak wróciłem do domu to mój brat spał z wackiem w ręku hehehehe

    Skomentuj

    • kamilka
      Świntuszek
      • Feb 2006
      • 47

      #32
      Podsłuchałam niechcący rodziców mojego chłopaka. I to wszystko

      Skomentuj

      • Karioka
        Świętoszek
        • Sep 2006
        • 11

        #33
        Napisał kasik.
        Pewnego dnia sama masturbowałam się w pokoju zamkniętym na klucz, po skończonej akcji wyszłam do łazienki żeby umyć ręce, a tam nakryłam swojego starszego brata z małym w ręce, który wcale się nie przejął że weszłam i powiedział, że zawsze to robi wtedy kiedy mnie podgląda. Zabawna sytuacja - on nakrył mnie a ja jego. Tylko poprosił, żebym zdjęła przed nim majteczki to nie powie rodzicom. Zgodziłam się, bo nie chciałam, żeby to wyszło na jaw. Jak tylko wsadził rękę pod moją spódniczkę i dotknął majtek - od razu trysnął waj wóz strażacki - bardzo się z niego śmiałam, bo nawet nie zdążył zobaczyć mnie nago.
        Ja mia łam podobnie, ale mi zobaczył z bardzo bliska...

        Skomentuj

        • gira
          Świętoszek
          • Mar 2007
          • 1

          #34
          Ja kiedyś jak spałam w tym samym łóżku z siostrą to widziałam jak ona to sobie robiła, matko ale byłam podniecona. ona niewie ze sie obudziłam.

          Skomentuj

          • firanka
            Świętoszek
            • Mar 2007
            • 25

            #35
            hahahahaha... gira - dobra jesteś...

            Skomentuj

            • zanzi
              Świntuszek
              • Mar 2007
              • 57

              #36
              A ja po odprowadzeniu dziewczyny po dyskotece w sobotnia noc szedłem sobie miesiac temu boczną uliczką na skróty na przystanek autobusowy do domku. Nie spodziewałem sie niczego więc się nawet nie rozglądałem. Zimno było troche nad ranem wiec szyby wautach były zaparowane. Dopiero jak mijałem jedno z nich zwróciłem uwagę że tam dziewczyna siedzi kolesiowi na kolankach (bużką do niego na siedzeniu kierowcy) i było im bardzo milutko
              "A potem mój Fidelek zaprowadzi porządek w Twojej niegrzecznej Havance..."

              Skomentuj

              • marko@@@
                Świętoszek
                • Apr 2007
                • 20

                #37
                ja kiedyś zobaczyłem jak ojciec mojego kuzyna sie masturbuje koszmar

                Skomentuj

                • psychozoik
                  Świntuszek
                  • Aug 2006
                  • 71

                  #38
                  seks szefostwa - tak, słyszę nawet często. Heh, raz zdarzylo sie ze spala cala rodzina w jednym pokoju (malowanie), w srodku nocy im sie zebralo na amory. A ja akurat nie spalem . W sumie normalne, ale musze udawac ze spie zeby im nie robilo sie glupio . Odnosnie innych - raz widzialem nago kolezanke rok starsza, mialem moze 9-11 lat ?? Akurat sie zdarzylo ze sie przebieralismy razem na basenie. Raz slyszalem jak brat sobie walil konia na sasiednim lozku - mielismy po 13-16 lat moze. I chyba tyle.

                  Skomentuj

                  • liqueur
                    Świętoszek
                    • Apr 2007
                    • 29

                    #39
                    Napisał CzarnY_2000
                    Kiedyś gdy byłem na obozie, to niechcący wszedłem do łazienki, a tam moja koleżanka brała prysznic. Gdy mnie zobaczyła od razu się zasłoniła ręcznikiem. A ja jedynie zdołałęm zobaczyć jej piersi. Całe szczęście ze nie zaczęła krzyczeć. Po tym zdażenie za kilka dni gdy wszedłem do jej pokoju znowu ja widziałem lecz tą razą przebierała sie, i miała na sobie jedynie bieliznę. Ślicznę bieliznę: czerwoniutki staniczek i stringi. Gdy mnie zobaczyła powiedziała Mi ze juz 2 raz widzę ją albo naga albo w bieliźnie. Po czym kazała mi zamknąć drzwi, i powiedziała do mnie ze sie rozbieze do naga z bielizny, ale ja muszę zrobić to samo. I rozebrałem się. Ona podeszła do mnie i zaczeła dotykać mojego penisa, naglę chwyciła go ręka i zaczęła sie nim "bawić". Wtedy weszła jej koleżanka do pokoju. I gdy nas razem zobaczyła, to podeszła do nas, i rozebrała sie. I puźniej co była to chyba sie domyślacie.

                    Dodam ze w tedy wszyscy mieliśmy po 18 lat.
                    heh. pozazdrościć

                    Skomentuj

                    • lawlessness
                      Erotoman
                      • Aug 2006
                      • 504

                      #40
                      Raz mi się zdarzyło na spacerze obserwować energicznie podskakującego fiata 126p. Nie podeszłam bliżej, nie chcąc krępować pary (czy ile ich tam nie było), ale sie domyślam że o pogodzie to raczej nie rozmawiali
                      Innym razem ponoć w tym samym pokoju co ja jedna para ostro sobie poczynała, ale znam to tylko z relacji koleżanki, bo sama spałam po imprezie jak zabita.
                      Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

                      Skomentuj

                      • Mario123456
                        Świętoszek
                        • Apr 2007
                        • 5

                        #41
                        Napisał LellyDivera
                        Kiedy miałam 14 lat byłam jedyną dziewczyną która miała piersi w klasie. Na wycieczce szkolnej kiedy szłam pod prysznic stado chłopaków warowało przy okienku (prysznice były w sutenerze).
                        Byli tak głośni, że od razu zorientowałam się że tam są.
                        Ale oni nie wiedzieli, że ja wiem
                        Do dzisiaj mi to nie przeszkadza.
                        pozwalałaś im popatrzyć ?

                        Skomentuj

                        • ryuichi
                          Świętoszek
                          • Apr 2007
                          • 5

                          #42
                          zdarzyło mi sie 2 razy przyłapać brata.. oraz zostałem przyłapany przez 2 rozne kuzynki..troszke glupie uczucie..

                          Skomentuj

                          • Daniello
                            Świętoszek
                            • Mar 2009
                            • 12

                            #43
                            Nie raz zdarzyło mi się przyłapać kogoś, ostatnim razem kiedy byliśmy na sylwestra w jakimś hotelu, co razem z kuzynem o rok ode mnie młodszym ( ja mam 20 lat), i dwoma kuzynkami bliźniaczkami, w moim wieku, byliśmy razem w pokoju, ja byłem z moją dziewczyną i moja 1 kuzynka z chłopakiem, no więc nie spaliśmy dosyć długo do ok. 6 nad ranem gadaliśmy, ja się powstrzymałem mimo iż byłem nietrzeźwy, jednak kuzynce się nie udało i gdy się obudziłem ok. godziny 9 xD usłyszałem w łazience odgłosy, ciche, nie patrzałem ale wiedziałem że Kinga robi to z chłopakiem.

                            Inne sytuacje zdażały się często od ok. 12-15 lat, czasami nie mogłem spać w nocy to słyszałem starych, nie było przyjemnie słuchać odgłosów własnej starszej, ale jakoś starałem się o tym zapomnieć, parę razy przyłapałem brata ( teraz 16 lat) jak sobie walił gruchę. A mnie kiedyś stary nakrył kiedy waliłem w kiblu, miałem 16 lat, ale nie miał jakiś pretensju, spoko był, nie to co jak miałem 12 lat, keudy mnie nakrył jak se wydzwaniam na sex telefony, co się darł na mnie i telefonu do 16 lat nie miałem.

                            Skomentuj

                            • Mateuszz
                              Świętoszek
                              • Feb 2009
                              • 16

                              #44
                              Napisał liqueur
                              heh. pozazdrościć
                              Na obozie i do pokoju?

                              Skomentuj

                              • juliusp
                                Ocieracz
                                • Aug 2007
                                • 155

                                #45
                                jak byłem mały to oglądałem i dotykałem cipeczki koleżanki, jak chciałem żeby mnie dotknęła to nie chciała, czułem że robi się mokra
                                po jakomś czasie sam zacząłem się dotykac jak ją dotykałem i tak masturbowałem ją i siebie jednocześnie

                                a w róznych sytuacjach podglądałem dziewczyny,, ale to było najczęściej na plaży, jak ktorejś coś wyszło przypadkowo
                                albo chłopaków, żeby porównać rozmiary.

                                Skomentuj

                                Working...