W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Palec/ce w tyleczku podczas...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • blood_17
    Ocieracz
    • Jan 2006
    • 96

    #76
    nieźle nakręca ;D hehe
    huh ;-)

    Moja Maleńka Asienkaaa ;****

    Skomentuj

    • aniol
      Świętoszek
      • Mar 2006
      • 25

      #77
      ja uwielbiam jak moja kobieta lezy na mnie, kochamy sie a lapkami lapie za jej posladeczki a paluszki wedruja do srodka 2 dziureczki mmm super jej tez sie podoba. jesli chodzi o wypiety tyleczek (w poz."na pieska")tzw sloneczko czy kakaowe oczko (jak kto woli) to az mam ochote "popracowac" tam jezyczkiem(paluszkiem tez-po chwili) a nastepnie zjechac nizej... ale dalsza czesc juz odbiega od tematu :-) pozdrawiam
      KOCHAM CIĘ :* ŻABA

      Skomentuj

      • rumburak
        Świętoszek
        • Mar 2006
        • 21

        #78
        Mam pytanie do znawców tematu:
        Czy jeżeli chodzi o kobiecy tyłeczek to czy występuje w nim jakieś miejsce którego stymulowanie powoduje dodatkowe podniecenie (tak jak u mężczyzn stymuluje się prostatę). Ostatnio pieściłem moją partnerkę w ten sposób. Zacząłem od tyłeczka a gdy jej podniecenie pozwoliło mi wsunąć tam cały (najdłuższy) paluszek zabrałem się za jej małą. Ruszając paluszkiem w jej tyłeczku zacząłem delikatnie całować jej muszelkę I o dziwo nawet nie zdążyłem rozwinąć skrzydeł w tej materii bo już po chwili odpłynęła. Zastanawiam się czy mogło się to stać za sprawą jakiegoś punktu na który trafiłem w jej tyłeczku.
        Gra miłosna jest jak jazda samochodem: kobiety wolą objazdy a mężczyźni - skróty

        Skomentuj

        • Gems
          Ocieracz
          • Jan 2006
          • 146

          #79
          Napisał rumburak
          Mam pytanie do znawców tematu:
          Czy jeżeli chodzi o kobiecy tyłeczek to czy występuje w nim jakieś miejsce którego stymulowanie powoduje dodatkowe podniecenie (tak jak u mężczyzn stymuluje się prostatę). Ostatnio pieściłem moją partnerkę w ten sposób. Zacząłem od tyłeczka a gdy jej podniecenie pozwoliło mi wsunąć tam cały (najdłuższy) paluszek zabrałem się za jej małą. Ruszając paluszkiem w jej tyłeczku zacząłem delikatnie całować jej muszelkę I o dziwo nawet nie zdążyłem rozwinąć skrzydeł w tej materii bo już po chwili odpłynęła. Zastanawiam się czy mogło się to stać za sprawą jakiegoś punktu na który trafiłem w jej tyłeczku.
          bo to dodatkowe doznanie...ja uwieeeeeeeeelbiam ja K. zawędruje tam przy sexie...to naprawde miłe...
          Nie szukaj kogoś z kim możesz być..lecz kogoś...bez kogo nie możesz żyć!

          Skomentuj

          • Jonmal
            Świętoszek
            • Apr 2006
            • 40

            #80
            Napisał Kasiulka26
            Uwielbiam kiedy facet podczas pozycji 69 kiedy piesci mnie jezyczkiem,wklada paluszki nie tylko do mojej cipeczki,ale takze delikatnie do mojej drugiej dziureczki Szkoda tylko ze nie kazdy facet to lubi
            Owszem, nie kazdy lubi, ja natomiast naleze do grupy mezczyzn, ktorzy lubia wkladac paluszek w ta dziurke.... Uwielbiam tez piescic kobiete jezyczkiem w tym miejscu.. (Ojej, chyba jakiegos dziwnego szyku uzylem). Moze jakies statystyki prowadzic zaczniesz?
            Amor vincit omnia...

            Skomentuj

            • ktos-z-daleka
              Wspomógł BT
              • Nov 2005
              • 345

              #81
              Coprawda nigdy nie probowalismy, ale ja CHYBA mowie stanowcze NIE.
              Moze i moglbym kiedys sprobowac zeby zobaczyc jak to jest ale jak sobie o tym mysle to jakos mi sie to nie usmiech ale kto wie...
              Uczciwą pracą ludzie się bogacą, a pierwszy milion zawsze trzeba ukraść

              Skomentuj

              • Hagnos
                Świntuszek
                • Apr 2006
                • 98

                #82
                czasami jak moj facet tego potrzebuje... to nie mam nic przeciwko

                Skomentuj

                • she
                  Świętoszek
                  • Apr 2006
                  • 2

                  #83
                  paluszki mam opanowane, a co jesli miałabym ochote na cos wiecej? moze mi ktos powiedziec cos wiecej na ten temat? (nie tyle ze sie obawiam, bo mnie podnieca wszystko co nowe i płynąca z nich przyjemnosc/rozkosz), a zwyczajnie lubie wiedziec
                  Z góry podziekuje grzecznie

                  Skomentuj

                  • Bender
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 3026

                    #84
                    no... masz caly topic o tym, czego chszesz wiecej?
                    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                    Billy Crystal

                    Skomentuj

                    • she
                      Świętoszek
                      • Apr 2006
                      • 2

                      #85
                      wyjąłeś mi z ust...mały

                      Skomentuj

                      • hertz
                        Świętoszek
                        • Apr 2006
                        • 4

                        #86
                        podoba mi sie ten topic. moja laska piesci mnie w ten sposob, choc ja to malo kreci. robi to bo wie ze sprawia mi tym ogromna przyjemnosc...

                        Skomentuj

                        • Raine
                          Administrator
                          • Feb 2005
                          • 5252

                          #87
                          To chyba jesteś pierwszym znanym mi przypadkiem, w którym to facet uwielbia rimming, a jego kobieta - niekoniecznie, ale lubi sprawiać mu przyjemność

                          Ciekawy jestem, hertz, jakie masz upodobania w łóżku - może napiszesz nam coś na ten temat?

                          Pozdro!

                          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                          Regulamin Forum.

                          Skomentuj

                          • hertz
                            Świętoszek
                            • Apr 2006
                            • 4

                            #88
                            myle ze moge mowic o prawdziwym szczesciu. bardzo lubie anal ale moja laska na to nie pojdzie. nie podnieca ja to i juz. ja nie naciskam bo to co robi z moim tylkiem jest poprostu boskie. pozdro 4 raine

                            Skomentuj

                            • NightFox
                              Świętoszek
                              • May 2006
                              • 15

                              #89
                              Niestety moja niet..żadne te sprawy.. a jam Ciekaw...
                              !!! SEX W ANGLI !!!

                              Skomentuj

                              • Czarodziejka
                                Perwers
                                • Sep 2005
                                • 963

                                #90
                                moja pupa to moje prywatne terytorium. jedyna rzeczy, której tknąć mój partner nie może.
                                jeśli chodzi o niego, to on też nie znosi, gdy zbliżam się w kierunku jego pupy.

                                Skomentuj

                                Working...