Palec/ce w tyleczku podczas...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Farmaceutka
    Świntuszek
    • Feb 2009
    • 55

    Tak, ja bardzo lubie!!!
    Chyba jestem dupodajką...

    Skomentuj

    • ankka84
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 491

      moja dziewczyna uwielbia dochodzic gdy jest stymulowana w trezch wariantach-lechtaczka,pochwa,odbyt

      Skomentuj

      • upocone jajka
        Banned
        • May 2009
        • 5151

        Napisał kit
        Gdy podczas stosunku moja dziewczyna dochodzi do orgazmu, to zaczynam pieścić słoneczko. Nieraz wilgotny paluszek wchodzi do środka wówczas Ona osiąga SUPER ORGAZM !
        Polecam

        ej a skąd wiecie że kobieta dochodzi? pytam bo nigdy nie dane mi było doprowadzić do extazy

        Skomentuj

        • 3tom
          Ocieracz
          • Feb 2009
          • 154

          Napisał upocone jajka
          ej a skąd wiecie że kobieta dochodzi?
          Tak naprawdę to tylko kobieta to wie.

          Skomentuj

          • Szarotka
            Seksualnie Niewyżyty
            • Feb 2009
            • 236

            A ja chyba nie lubię takiej stymulacji...
            Na początku byłam ciekawa i nawet mnie to kręciło, ale z czasem przestało mi to sprawiać przyjemność - wręcz przeciwnie. Irytuje mnie, gdy mi się facet do tyłka dobiera.

            Skomentuj

            • extasylove
              Ocieracz
              • Feb 2009
              • 129

              Moj facet czasami piesci moje sloneczko gdy jego penis we mnie buszuje choc raczej te pieszczoty stosujemy podczas gry wstepnej,czasami on pozwala mi rowniez popiescic jego dziurke... rimming,pieszczenie mojej pupci paluszkiem przy jednoczesnej palcoweczce lub minetce... najchetniej w pozycji 69 wtedy moge mu sie odwdzieczyc... ale musze powiedziec,ze nie zawsze mam na to ochote,zreszta nie zawsze mamy mozliwosc aby tak rozbudowac nasza gre milosna (nadal mieszkamy katem u jego rodzicow)...Takze jestem za,niestety na razie mamy malo okazji do rozkoszowania sie tym wszystkim...
              "Każdy biały anioł jest w dziesiątej części PROSTYTUTKĄ..."
              Bolesław Prus

              Skomentuj

              • havbri
                Świętoszek
                • May 2009
                • 5

                Ja uwielbiam piescic kobieca pupke np. podczas minetki zdazało sie ze piesciłem pupke mojej zabki wczesniej dosc czesto sie zdazała ze robiłem palcóweczke dla jej pupki z drugiek strony zdarzyło sie ze ona jezyczkiem piesciła moja pupe miłe uczucie i polecam grunt to zaufanie wtedy mozna pozbyc sie zachamowań

                Skomentuj

                • malenka@
                  Świętoszek
                  • Apr 2009
                  • 47

                  mój luby lubi mój tyłeczek... tylko ja się nie mogę przełamać na coś większegoale może jeśli trochę potrenujemy, to kto wie
                  SEX

                  Skomentuj

                  • syrenka24
                    Banned
                    • Jun 2009
                    • 129

                    Uwielbiam

                    Skomentuj

                    • DrPaul
                      Świntuszek
                      • May 2009
                      • 57

                      Ja chyba mam szczęście, ponieważ moja partnerka nie wykazuje żadnych niechęci jeżeli chodzi o pieszczenie tej dziurki. Wręcz przeciwnie, podczas rozmowy o moich fetyszach sama stwierdziła, że ten jest chyba największy. Sumując to z masażem pośladków bywa ciekawie, chociaż mówię o pieszczeniu, nie o wkładaniu palca, ale kto wie, skoro nic nie powiedziała do tej pory, to być może niedługo sprawdzimy w praktyce jak się zachowa podczas próby wkładania palca w "kakaowe oczko"
                      "Seks jest jednym z dziewięciu powodów reinkarnacji. Pozostałych osiem jest bez znaczenia."
                      Henry Miller

                      Skomentuj

                      • DrPaul
                        Świntuszek
                        • May 2009
                        • 57

                        Skoro tak kobiety się wypowiadają pozytywnie o tym doznaniu, to jak odebrały byście pieszczenie palcem w śluzie? Ja właśnie tak robię, wtedy jest lepszy poślizg jeżeli chodzi o masażyk wokół odbytu, ale co Wy na to?
                        "Seks jest jednym z dziewięciu powodów reinkarnacji. Pozostałych osiem jest bez znaczenia."
                        Henry Miller

                        Skomentuj

                        • malenka@
                          Świętoszek
                          • Apr 2009
                          • 47

                          mi kochanie zawsze najpierw liże tyłeczeki nawilża jak najwięcej,hmm dziś używaliśmy żelu
                          SEX

                          Skomentuj

                          • be.like.mike
                            Świętoszek
                            • Jul 2009
                            • 39

                            uwielbiam lizać tyłeczek mojego skarba jak i podczas obecności mojego języka między jej udami mocno nawilżonym paluszkiem zawitać do oczka... szczególnie jak trafie w dobry dzień, kiedy ma na to ochotę.. mrrrr
                            Pain is only temporary, Victory is forever.
                            Simple doesn't mean easy.

                            Skomentuj

                            • Sajana
                              Perwers
                              • Mar 2009
                              • 852

                              hmm... ostatnio dostąpiłam tego 'zaszczytu'

                              i muszę stwierdzić że póki co większą przyjemność sprawiał mi masaż tamtych okolic niż konkret w postaci paluszka w pupie.
                              Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

                              Skomentuj

                              • Bocca
                                Świętoszek
                                • Jul 2009
                                • 2

                                Boje sie Mu na to pozwolic..boje sie ze bedzie bolalo a jego to tak podnieca

                                Skomentuj

                                Working...