W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Laserowa depilacja miejsc intymnych

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • www.DAWID
    Świntuszek
    • May 2007
    • 73

    Laserowa depilacja miejsc intymnych

    TEMAT ZARÓWNO DLA KOBIET JAK I MĘŻCZYZN
    Mam pytanie czy ktokolwiek był w gabinecie kosmetycznym na takim zabiegu ?
    Czy taki zabieg w okolicach waginy, odbytu, jąder jest bolesny ?
    Zabieg jest jednak bardzo efektywny - bo po skończonej sesji (kilku zabiegowej) usunięte zostaje ok. 90% owłosienia - i to na całe życie !!
    Trochę to jednak kasy kosztuje bo jeden zabieg 250-500/600/700 PLN... a trzeba ich wykonać kilka
    Co myślicie na ten temat ?
    Pozdrawiam
    ...stary niedźwiedź podobno śpi...
  • Shaikura
    Seksualnie Niewyżyty
    • Oct 2005
    • 200

    #2
    Wloskow nie usuwa sie na cale zycie. one odrastaja po kilkunastu latach i zabieg nalezy powtorzyc. W okolice intymne stosuje sie masc znieczulajaca wiec bolesne to nie jest.
    Nie byłam, nie jestem i nie bede grzeczna

    Skomentuj

    • www.DAWID
      Świntuszek
      • May 2007
      • 73

      #3
      Napisał Mehi
      Wloskow nie usuwa sie na cale zycie. one odrastaja po kilkunastu latach
      No to byc moze to chwyt maketingowy, że na całe życie choć nawet specjaliści (lekarze) mówią, ze jest to możliwe - tak czy siak kilkanascie lat to i tak szmat czasu - pewnie niektórym nie odrastają a inni muszą sie po parunastu latach zgłosic ponownie...

      Mam pytanie czy w perspektywie takie, że jednak te włoski nie odrosną zgodzilibyście się na usuniecie całości owłosienia łonowego i okolic pupy czy jednak zostawilibyście jakieś?
      ...stary niedźwiedź podobno śpi...

      Skomentuj

      • mistique
        Seksualnie Niewyżyty
        • Dec 2005
        • 249

        #4
        Zbieram pieniążki, możliwe, że już we wrześniu pierwszy zabieg. Zostawię kwadracik, całkiem ogolona wygląda jakoś dziwnie.

        Skomentuj

        • Paula17
          Świętoszek
          • May 2007
          • 6

          #5
          Ja też z chęcią poszłabym na taki zabieg ale również jak pani wyżej nie chciałabym wydepilować całości. Jeżeli pójdę kiedyś na taką depilację to zostawie sobie długi, wąski paseczek.

          Skomentuj

          • viper_88
            Erotoman
            • Mar 2005
            • 417

            #6
            Gdybym kiedykolwiek miał pójść na taki zabieg (a brzmi to dla mnie bardzo kusząco), to z pewnościąż pozbyłbym się wszystkich włosów łonowych, jak również całego owłosienia okolic odbytu

            Skomentuj

            • kotka85
              Świntuszek
              • Apr 2007
              • 58

              #7
              Ja jestem teraz po 3 zabiegu. całkowicie włosków nie da się usunąć, zostaja te jasne i cienki- taki meszek.
              Zabieg jest bolesny ale do wytrzymania, a jak za bardzo boli to pani zmniejsza moc lasera i jest ok. albo można stosować jakieś kremy znieczulające jak już ktoś wyżej pisał.
              Jak ktoś chce wiedzieć coś więcej to chętnie podziele się spostrzeżeniami

              ps. z tego co mi wiadomo włoski które zostały usunięte już nigdy nie odrosną, co najwyżej mogą pojawić się nowe.

              Skomentuj

              • Poli
                Ocieracz
                • Jan 2007
                • 167

                #8
                Z ta depilacja to nie jest tak slodko, niestety wloski odrastaja nie za kilkanascie lat ale o wiele wiele wczesniej.

                Wiec zabiegi trzeba przeprowadzac regularnie co pewnien czas, dla mnie strata kasy, lepiej zainwestowc w depilator i krem znieczulający.
                Dodatkowo mozna uzywac "naturalnych depilatorow" w celu oslabienia jeszcze bardziej wloskow .

                Skomentuj

                • mistique
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Dec 2005
                  • 249

                  #9
                  Skąd te informacje Poli? Z tego co wiem 4 zabiegi, przeprowadzone w odpowiednich odstępach (które nie są zbyt duże) dają duże szanse, że włosy nigdy nie odrosną. Ci, którzy piszą o odrastaniu najwyraźniej ucieszyli się nadmiernie z efektu pierwszego zabiegu i postanowili zaoszczędzić na kolejnych. A trzeba zrobić 4, mimo że wydaje się, jakby po 1-2 nie było już włosów.
                  No i oczywiście laser usuwa wyłącznie czarne włosy, to jest na pewno jego wada, bo pozostałe mogą z czasem ciemnieć.

                  Skomentuj

                  • Poli
                    Ocieracz
                    • Jan 2007
                    • 167

                    #10
                    Napisał mistique
                    Skąd te informacje Poli?
                    Moja znajoma przeszla cale serie zabiegow i podobno mialy nie odrastac . Wydala,kupe kasy, teraz po paru latkach spowrotem ma wlosy tam gdzie byly.

                    Skomentuj

                    • Lonti
                      Świętoszek
                      • May 2007
                      • 5

                      #11
                      A czy po takim zabiegu nie zostają ślady? Gdzieś słyszałam że taki laser może pozostawić blizny!!!

                      Skomentuj

                      • mistique
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Dec 2005
                        • 249

                        #12
                        Napisał Poli
                        Moja znajoma przeszla cale serie zabiegow i podobno mialy nie odrastac . Wydala,kupe kasy, teraz po paru latkach spowrotem ma wlosy tam gdzie byly.
                        Może to kwestia sprzętu. Moja siostra robi te zabiegi od ładnych paru lat i nikomu ani jeden włosek nie odrósł. Niemniej jednak podliczając to, co wydaję na kremy depilacyjne (depilatorem przy włosach łonowych robię sobie rany do krwi, są za mocne) to na kilka lat też się opłaca.
                        Napisał Lonti
                        A czy po takim zabiegu nie zostają ślady? Gdzieś słyszałam że taki laser może pozostawić blizny!!!
                        Nie, ten laser działa na włosy, nie na skórę. Takie ślady jak po włosach wyrwanych pęsetą zostają, potem się goją, jak po depilacji. Zresztą powinien przed zabiegiem obejrzeć Twoją skórę dermatolog i jeśli uzna, że jest zbyt wrażliwa, to powinien powiedzieć. Dlatego lepiej ten zabieg przeprowadzać w klinikach, gdzie na stałe są lekarze, a nie u kosmetyczki, gdzie przychodzi on od czasu do czasu albo go nie ma wcale.
                        0statnio edytowany przez mistique; 19-05-07, 16:46.

                        Skomentuj

                        • zwyczajna
                          Ocieracz
                          • Oct 2006
                          • 101

                          #13
                          Bardzo kuszące. Gdybym miała tak na raz na kilka zabiegów, napewno bym to zrobiła. Biorąc pod uwagę jakoś,to jest to ok.

                          W silnych ramionach męskości,
                          słabość pieszczot szalonych...

                          Skomentuj

                          • www.DAWID
                            Świntuszek
                            • May 2007
                            • 73

                            #14
                            mistique to znaczy, że Twoja siostra jest kosmetyczką czy klientką takich zabiegów?
                            kurcze nawet przeglądałem strony firm które produkują lasery do depilacji - własnie konkretnie dla salonów kosmetycznych i gabinetów... i szczerze mowiac zastanawia mnie cena tego urządzenia - bo nigdzie nie podają... (tzn. na allegro są takie jakieś pierdołki.. niby do depilacji laser... ale to nie jest ten który używają w gabinetach... )
                            zastanawia mnie również czy można takie urzadzenie zakupić do domowego użytku ( gdy nie będe miał co depilować - wydepiluje psa - żarrt) - - postawić sobie w domu i korzystac z dziewczyną/żoną etc.
                            ...stary niedźwiedź podobno śpi...

                            Skomentuj

                            • mistique
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Dec 2005
                              • 249

                              #15
                              Napisał wwwDAWIDpl
                              mistique to znaczy, że Twoja siostra jest kosmetyczką czy klientką takich zabiegów?
                              kurcze nawet przeglądałem strony firm które produkują lasery do depilacji - własnie konkretnie dla salonów kosmetycznych i gabinetów... i szczerze mowiac zastanawia mnie cena tego urządzenia - bo nigdzie nie podają... (tzn. na allegro są takie jakieś pierdołki.. niby do depilacji laser... ale to nie jest ten który używają w gabinetach... )
                              zastanawia mnie również czy można takie urzadzenie zakupić do domowego użytku ( gdy nie będe miał co depilować - wydepiluje psa - żarrt) - - postawić sobie w domu i korzystac z dziewczyną/żoną etc.
                              Moja siostra jest kosmetyczką.
                              A co do kupna urządzenia - oszalałeś? Przecież źle ustawione to może poparzyć! Konieczna jest zawsze konsultacja u dermatologa a kosmetyczki przechodzą specjalne przeszkolenie przy kupnie tego urządzenia do salonu. Firmy produkujące to przesyłają katalogi salonom kosmetycznym, niepotrzebne im wystawianie tego na sprzedaż w Internecie, sprzedawanie prywatnym naraziłoby ich tylko na wielomilionowe procesy.
                              Nie mam już tych katalogów w domu (kiedyś miałam w związku z pracą siostry), ale te ceny idą w dziesiątki tysięcy złotych.

                              Skomentuj

                              Working...