CyberSeks

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kasiulka26
    Świętoszek
    • Aug 2005
    • 17

    #31
    Nie caly rok temu poznalam na czacie pewnego pana,znajomosc trwala bardzo dlugo. To on mnie nauczyl cyberka,poczatki byly niesamowite,potem byl sex przez telefon ]
    Jak bylo? Fajnie,ale tylko na poczatku,potem mnie to juz zaczelo nudzic,ciagle te same zwroty,slowa,wyrazenia... Dzis rzadko przesiaduje na czacie,a co sie z tym wiaze nie cyberkuje juz. Wchodze tam tylko zeby poznac jakiegos milego faceta i po prostu pogadac.

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5246

      #32
      Mnie osobiscie cyber nie krecil nigdy. Moze dlatego, ze zazwyczaj osoba, z ktora nawiazujemy kontakt, gada z paroma innymi naraz - to juz wole cwiczyc przemowienia w lazience, jest z tego wiecej pozytku

      Pewnie, ze zdarzalo mi sie bawic w cyber. Ale rzadko, i raczej w formie zabawy niz czegos, co podnieca. Chyba, ze wliczymy w to perwersyjne sms-y. To juz naprawde fajna zabawa i wyzwanie zarazem, podzialac komus na wyobraznie za pomoca 160 znakow.
      Trzeba miec jedynie dystans do calej sprawy i nie robic tego zbyt czesto. Faktycznie, moze sie z czasem znudzic

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • julianna
        Banned
        • Dec 2006
        • 1036

        #33
        ja jubie smsowac w ten sposob i pisac rozne fajne słówka, ale raczej dla zabawy niz prawdziwej rozkoszy

        Skomentuj

        • logimen

          #34
          mnie wogole nie bawi cyberseks, tzn. jesli chodzi o zaspokojenie potrzeb seksualnych, bo niby jak mialby to robic ? Jesli juz to nabieram tylko jeszcze wiekszej ochoty na real sex, a ze nie mam z kim to wkurza mnie to :/

          Skomentuj

          • Billy
            Świętoszek
            • Mar 2007
            • 11

            #35
            Napisał Asiulek
            Ja wlasnie siedze na czacie i ...... załamka, same zboki "czesc, macał cie ktos, wsadzal ci w pupe" itd .
            Kiedys bylo inaczej , ludzie inni ?
            Hehe. Ja kilka razy byłem na czacie erotycznym, ale tak ciężko znaleść tam jakąś dziewczyne fajną, że już chyba w pracy grając w literaki więcej poznałem.
            Teraz już raczej rzadko bywam, bo musiałbym robić tak jak te zboki o których pisze Asiulek, bo normalnie nikt nie chce gadać.

            Skomentuj

            • evika
              Perwers
              • Nov 2006
              • 1083

              #36
              heh...Robiłam rózne eksperymenty. parę razy pofantazjowałam z jakimis facetami, Oni byli zachwyceni, a ja czułam moralny niesmak. Potem wymyslałam sobie rózne ciekawe nicki, i sprawdzałam, kogo prowokuja do zaczepki. Wymysliłam parę takich, że dzieki nim udało mi sie bardzo miło, i szczerze pogadać z paroma inteligentnymi gosciami na rózne tematy..(np o zdradzie, problemach). T było dla mnie nawet ciekawe doświadczenie.
              Ale generalnie wg. mnie cyber jest..bee.....nie dla mnie.

              Skomentuj

              • perseus
                Świętoszek
                • Apr 2007
                • 16

                #37
                taaa...

                Snajper to sie zareklamowales...
                jesli chodzi o cyberek to tylko z moja pania za pomoca MMS lub SMS z obcymi jest raczej bezsensowny bo zazwyczaj spotyka sie tam 2 facetow z ktorych jeden babke udaje

                Skomentuj

                • angelek
                  Świętoszek
                  • May 2007
                  • 29

                  #38
                  Bawiłam się w to kiedyś.
                  Tak się nakręcałam,że jak mój facet przychodził do domu to rzucałam się na niego i go sobie po prostu brałam,juz w przedpokoju;-)
                  Był zachwycony.
                  Właśnie,dawno nie byłam na czacie...Może znowu spróbuje..

                  Skomentuj

                  • Golum
                    Świntuszek
                    • Oct 2006
                    • 81

                    #39
                    Dokładnie sa różne cyberki, wszystko zależy na o co osoby które ze sobą rozmawiają maja ochotę. Czasem wystarcza tylko rozmowa, czasem obydwie osoby maja ochotę na orgazm, a czasem ma na niego ochotę tylko jedna osoba
                    Do samego końca... Mojego lub jej

                    Skomentuj

                    • tymbark9
                      Ocieracz
                      • May 2007
                      • 128

                      #40
                      Napisał Asiulek
                      Ja wlasnie siedze na czacie i ...... załamka, same zboki "czesc, macał cie ktos, wsadzal ci w pupe" itd .
                      Kiedys bylo inaczej , ludzie inni ?
                      cos do tematu:
                      "Nadzieja to cierpliwość czekania na to,
                      że spełnią się wszystkie pragnienia....."

                      Skomentuj

                      • e-rotmantic
                        Perwers
                        • Jun 2005
                        • 1556

                        #41
                        Napisał piotrus18a
                        wlasnie szukam kobiety na cyberek przez skype i kam ) takie dojazale od 33 do 40 ) ja mam 18
                        Spokojnie! Nie wszystkie na raz!!!

                        Skomentuj

                        • KrzysiekV
                          Ocieracz
                          • Jun 2006
                          • 150

                          #42
                          Napisał piotrus18a
                          wlasnie szukam kobiety na cyberek przez skype i kam ) takie dojazale od 33 do 40 ) ja mam 18
                          Zapytaj sie cioci o ktorej piszesz w innym poscie. Jestes troche mlody na tak dojrzale kobiety. Ja bym sprubowal bardziej subtelnie. Sa chatroomy na ktorych przebywaja kobiety ktore szukasz. Pogadaj z nimi, sproboj sie spotkac gdzies na miescie. Nie podniecaj sie przez kamerke. Albo ona sie zniecheci, albo, gdy bedzie zanadto podniecona, moze sie okazac ze to jakis zboczony facet podaje sie za kobiete.

                          Mi sie wydaje, ze kobieta w wieku 30-40 lat nie ma ochoty na seks przez kamerke.
                          Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

                          Skomentuj

                          • Desdemona
                            Ocieracz
                            • Mar 2007
                            • 190

                            #43
                            Tak, całe dzikie tłumy
                            ---Und was ich sah war Menschlichkeit---

                            Skomentuj

                            • perwersyjna
                              Świętoszek
                              • Jun 2007
                              • 18

                              #44
                              cyberek oki ale bez cam. lubię poświntuszyć i pobawić sie swoją.. przed monitorem

                              Skomentuj

                              • aniolek21o
                                Świętoszek
                                • Feb 2007
                                • 14

                                #45
                                ja kiedyś wymieniałam z jednym takim erotyczne eski, ale po jakimś czasie on sobie znalazł dziewczynę i kontakt się urwał. Teraz mam faceta i już nie potrzebuje takiego seksu ;d

                                Skomentuj

                                Working...