W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Moja zabawa

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • malwina55
    Świętoszek
    • Sep 2015
    • 4

    Moja zabawa

    Witam.Mam na imie MALWINA i jestem transwestyta.Chcialabym Wam napisać jak sie sama ze sobą zabawiam.
    Kiedy zaczynam sie zabawiać mam na sobie seksowna damska bieliznę,pończochy,szpilki.Jestem wtedy tak seksualnie podniecona,ze prawie omdlewam.Wyciagam z szuflady noszone majteczki dziewczyny ,cieniutkie nylonowe pończochy i szminkę.Siadam na wersalce opieram sie plecami o ścianę bardzo szeroko rozkładam nogi a pod pośladki podkladam poduszkę ,zeby mój drżący z podniecenia członek byl jak najbliżej moich dloni.Biore majteczki dziewczyny do rak .Zaczynam je wąchać.Aromacik jest przecudny .Czuc na nich zapach cipki dziewczyny zmieszany z jej perfumami.Jestem tak podniecona ,ze prawie na granicy wytrysku.Odkladam majteczki.Biore szminkę i maluje mojego drzacego z podniecenia fiuta szminka.Maluje cala jego długość.Nakladam grubą warstwę szminki.Kutas pieknie sie błyszczy a ja ostatnia sila powstrzymuje wytrysk.Chwilke sie bez ruchu aby zmniejszyć podniecenie i wytrysk.Po okolo 2 minutach kiedy podniecenie troszke opadnie biore do reki pończochę.Zwijam ja w rękach aż do samej stopy i nakladam na malego.Zaczynam bardzo powoli lekko okreznym ruchem przeciągać ponczocha po purpurowej żołędzi fiuta.Podniecenie jest tak olbrzymie ,ze zaciskam usta ,zeby nie krzyczeć z rozkoszy.W polowie dlugosci ponczochy juz nie wytrzymuje i mam orgazm.Wytrysk jest niesamowity a przez moje cialo przebiegają dreszcze seksualnej rozkoszy.Przez parę sekund nie wiem gdzie jestem i co sie ze mna dzieje.Jestem prawie zemdlona.Dopiero po około 5 minutach jestem juz uspokojona i gotowa znowu do zabawy.Znowu mi stoi.Powtarzam czynności ze szminką ale tym razem biore noszone majteczki dziewczyny .Majteczki są bardzo seksowne satynowe i wspaniale drażnią zoledz członka.Teraz zabawa trwa o wiele dluzej.Potrafie tak sie nieraz bawic parę godzin.Kiedys dostalam takiego orgazmu ,ze podczas wytrysku zemdlalam.Ocknęłam sie dopiero po okolo 5 minutach.Poprostu urwal mi sie film.
    Zabawiam sie rowniez bardzo krwista podpaska dziewczyny.Ale to innym razem.
    Pozdrawiam MALWINA.
  • Jozef2012
    Świętoszek
    • Oct 2015
    • 3

    #2
    Ciekawie napisane, napisz proszę jeszcze, czy są to jedyne metody zaspakajania? CY miejsca mają znaczenie, pory dnia, świadkowie Cię kręcą?

    Skomentuj

    • spódniczka
      Banned
      • May 2020
      • 40

      #3
      Hej Malwina

      Fajne zabawy ja też podobnie robię, też nakładam pończoszki lub rajstopki do tego bielizna lub body i na to jeszcze spódniczka lub sukienka.
      Czasem dokładam sobie podpaskę, też fajnie podnieca.
      Tak ubrany pocieram kroczem gdzie popadnie i super wytrysk w podpaskę.

      Ten numer z pończoszką na penisie też stosuje, z tym że biorę cieniutkie skarpetki i jedną na penisa a drugą na rączkę i jazda.
      Ostatnio tak ubranego ptaszka załadowałem w bas-refleks od mojej kolumny i też był super wytrysk.

      Uwielbiam też zabawy cewnikiem i moczem.

      A o co chodziło z tą krwistą podpaską ?

      Chcesz pogadać. ?

      Skomentuj

      • sliski_dresik
        Ocieracz
        • Apr 2012
        • 103

        #4
        używajcie do masturbacji puchowych śliskich szeleszczących przyjemnych w dotyku kurtek
        nie bedzinie będziecie mogli przestać tego robić, bardzo polecam

        Skomentuj

        Working...