A jakby go tak zerżnąć...?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dawca rozkoszy
    Świętoszek
    • Jun 2015
    • 24

    #61
    ja tam bardzo lubie jak mi wkłada paluszek podczas gdy ja ją posuwam

    Skomentuj

    • paul_78
      Erotoman
      • Jul 2007
      • 470

      #62
      Moja bardzo lubi mnie posuwać palcami, wibratorami, strap-on. Kiedyś bawiliśmy się też różnymi improwizowanymi zabawkami typu marchewki czy ogórki.
      Non serviam

      Skomentuj

      • titobandito
        Świętoszek
        • Jan 2015
        • 6

        #63
        Gdybym zaproponował to swojej pani to na 100% pomyślała by że jestem homoseksualistą. Kiedyś dawno temu podczas robienia loda kiedy siedziałem na skraju kanapy podniosła mi nogi do góry i przejechała mi językiem po odbycie...nie podobało mi się i kazałem jej przestać...ale jak to baba...dużo rzeczy robi na odwrót więc próbowała dalej. Ja nadal się krzywiłem...po wszystkim stwierdziła, że na pewno nie jestem homoseksualistą. Może to był jakiś test (???)
        Seks to zabawa...bawmy się póki możemy.

        Skomentuj

        • paul_78
          Erotoman
          • Jul 2007
          • 470

          #64
          Napisał titobandito
          Gdybym zaproponował to swojej pani to na 100% pomyślała by że jestem homoseksualistą.
          Ja zawsze myślałem, że homoseksualista to taki, który woli z facetem a nie z kobietą.
          Non serviam

          Skomentuj

          • koneser666
            Erotoman
            • Aug 2010
            • 502

            #65
            to oczywista oczywistośc, ale cóż poradzisz jak ktoś ma babe ograniczoną i jej się inaczej wydaje?
            HATE ME!

            Skomentuj

            • Max33
              Świętoszek
              • Jun 2014
              • 4

              #66
              Wszystko jest chyba kwestia rozmowy o sexie i o tym na co mamy ochotę ale czasami nasza nieśmiałość powoduje, ze trzymamy to w sobie co jest zle i w koncu szukamy tego gdzie indziej ... smutne ale taka prawda

              Skomentuj

              • AssMaster
                Ocieracz
                • Oct 2010
                • 126

                #67
                Zupełnie nie rozumiem dlaczego niektórzy kojarzą męską pupę z homoseksualizmem. Homo to jest seks między osobnikami tej samej płci.
                Moja żona często ma ochotę mi sie odwdzięczyć i zerżnąć mnie w tyłek. Jakoś z tego powodu nie rozpaczam. Wręcz przeciwnie...

                Skomentuj

                • Motywatore
                  Erotoman
                  • Jun 2006
                  • 639

                  #68
                  Napisał AssMaster
                  Zupełnie nie rozumiem dlaczego niektórzy kojarzą męską pupę z homoseksualizmem. Homo to jest seks między osobnikami tej samej płci.
                  Moja żona często ma ochotę mi sie odwdzięczyć i zerżnąć mnie w tyłek. Jakoś z tego powodu nie rozpaczam. Wręcz przeciwnie...
                  Wielu odbiera to jako ukryte pobudki.
                  Czyli zamiast faceta - strapon.
                  Kwalifikacja- ukryty gej.

                  Gdyby twoja żona "pochwaliła" się koleżankom, że "jedzie cię w tyłek"
                  to pewnie padłyby pytania- a on ***** jest? Normalni faceci tak nie chcą.
                  Czyli od razu łatka...

                  No ale Polska to oświecony kraj w którym facet w skarpetach i sandałach od geja wyzywa kogoś kto założy różową koszulę do garnituru.
                  Bo skarpety+sandały to światowy trend a różowa koszula to spedalenie...

                  Skomentuj

                  • AssMaster
                    Ocieracz
                    • Oct 2010
                    • 126

                    #69
                    Masz rację. Ciemnota górą.

                    Skomentuj

                    Working...