Czy nieprzystojny facet może uwieść super dziewczynę

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Salimero
    Świętoszek
    • Jul 2009
    • 31

    Czy nieprzystojny facet może uwieść super dziewczynę

    Elo !
    No więc tak czy dziewczyna na której widok facetom bezsterownik pierd**** może się zainteresować niezbyt przystojnym chłopakiem ? Bo z tego co widzę to ładne dziewczyny wzdychają na widok takich mega przystojniaków a do takich to już " bleble fujfuj ".
  • tuśś
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 39

    #2
    wzdychać może i wzdychają... ale ja np często widzę jak ekstra laska i tak wybiera kogoś kto na pierwszy rzut oka w ogóle do niej nie pasuje pod względem urody... w myśl zasady - nie tylko uroda się liczy...
    Life is too short to be a pussy mate...

    Skomentuj

    • Ms.Madzia
      Erotoman
      • Jan 2006
      • 459

      #3
      Jest dużo fajnych, ładnych dziewczyn, które nie myślą tylko o niesamowitych mięśniakach. Zazwyczaj życie pokazuje, że kobiety wcale takich mężczyzn nie pragną na stałe.
      Zdrowy grzech jest zawsze lepszy od niezdrowej cnoty..

      Skomentuj

      • Gurgun
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 707

        #4
        Co więcej, jeśli dziewczyna jest bardzo ładna to większość mężczyzn boi się próbować coś zdziałać bo "i tak się nie uda" albo "za wysokie progi...".
        Gurgun - jaki jest każdy widzi

        Skomentuj

        • upocone jajka
          Banned
          • May 2009
          • 5151

          #5
          Elo !
          No więc tak czy dziewczyna na której widok facetom bezsterownik pierd**** może się zainteresować niezbyt przystojnym chłopakiem ? Bo z tego co widzę to ładne dziewczyny wzdychają na widok takich mega przystojniaków a do takich to już " bleble fujfuj ".
          elo!

          może, jestem tego dowodem ładne dziewczyny kochają brzydali, wystarczy z dobrej strony podejść, omamić i jest twoja

          żeby nie było np jezabel bardzo lubi pasztety

          Skomentuj

          • tuśś
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 39

            #6
            Ms.Madzia - żeby być przystojnym trzeba być mięśniakiem?
            Life is too short to be a pussy mate...

            Skomentuj

            • upocone jajka
              Banned
              • May 2009
              • 5151

              #7
              fakt skoro ktoś ma gębe nie wyjściową czym innym musi nadrobić, mieśniami, charakterem, kutasem

              Skomentuj

              • Frodo Baggins
                Perwers

                Wspomógł BT
                • Feb 2009
                • 1174

                #8
                ciągoty do oponowania każą mi spytać: czy to nie stereotyp, że ktoś ładny, przystojny (nie tylko facet, dziewczyn też to dotyczy) prawie z automatu posądzany jest o tępotę umysłową i prymitywizm ?
                przez 4 dekady swego życia zetknąłem się i z przystojnymi inteligentnymi i z brzydkimi debilami (tym ostatnim szczerze współczuję braku jakichkolwiek atrybutów).

                a odpowiadając autorowi tematu - tak to jest możliwe, czasem tylko wymaga prócz zaangażowania tego "przystojnego inaczej" - sprzyjających okoliczności.

                a propos zaangażowania - większości dziewczyn podoba się właśnie, że facet stara się o nie, a nie, pewny swej aktorskiej urody, sam czeka na zaloty dziewczyn.

                Skomentuj

                • Xiu
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Feb 2009
                  • 278

                  #9
                  Jeżeli nie chce Cię jakaś dziewczyna, to po prostu przestań się nią interesować i tyle w temacie. Ty decydujesz!

                  Skomentuj

                  • Frodo Baggins
                    Perwers

                    Wspomógł BT
                    • Feb 2009
                    • 1174

                    #10
                    Napisał RedJane
                    Frodziu ale ja nie twierdzę, że każdy ładny jest głupi przecież..
                    a ja zaznaczyłem, że lubię oponować (i nie chodzi tu o działalność gospodarczą, związaną z ogumieniem naszych aut).
                    tak ku rozwojowi dyskusji

                    Skomentuj

                    • Ms.Madzia
                      Erotoman
                      • Jan 2006
                      • 459

                      #11
                      Napisał tuśś
                      Ms.Madzia - żeby być przystojnym trzeba być mięśniakiem?
                      Nie nie Jakoś tak mi się powiedziało Ogólnie to właśnie takie typowe mięśniaki nie są w ogóle w moim typie. Jakoś takie panny, które w moim środowisku uważa się za śliczne i boskie szaleją zazwyczaj za takimi "mięśniakami". Ale oczywiście nie wszystkie.
                      Zdrowy grzech jest zawsze lepszy od niezdrowej cnoty..

                      Skomentuj

                      • Nilieth

                        #12
                        Napisał Salimero
                        czy dziewczyna (...) może się zainteresować niezbyt przystojnym chłopakiem ?
                        Salimero, ależ oczywiście że może. Wszystko zależy od tego, co dla danej dziewczyny jest ważniejsze: wygląd czy charakter? Istotne jest też, jaki typ faceta najbardziej się owej dziewczynie podoba. Jest też coś takiego, jak wyznacznik męskości , który może być inny dla każdej dziewczyny, gdyż jedne kręci ładna buźka i napakowane ramię, a inne chłopak w glanach i w skórzanym płaszczu. Twoje pytanie jest banalne i odpowiedź na nie jest zależna od tego, jakimi kryteriami kieruje się odpowiadający.
                        Sprawdź linki, które Ci zaproponowałam. Tam znajdziesz wszystko na interesujący Cię temat.

                        Skomentuj

                        • _mike
                          Banned
                          • Aug 2007
                          • 820

                          #13
                          Mnie ojciec uczył tak, że to faceci są wzrokowcami i zwracają uwagę na wygląd kobiet a one natomiast są słuchowcami, zakoc***ą się uszami, tym czym do nich mówimy. Jednym słowem na bajer wyrwiesz każdą.

                          Skomentuj

                          • upocone jajka
                            Banned
                            • May 2009
                            • 5151

                            #14
                            Napisał _mike
                            Jednym słowem na bajer wyrwiesz każdą.
                            swięte słowa no może nie każda ale na pewno każdą nadającą na tych samych falach

                            Skomentuj

                            • jkjkkkt
                              Banned
                              • Dec 2006
                              • 146

                              #15
                              Zobacz na Polańskiego i jego żonę

                              Skomentuj

                              Working...