Powiadomienia

Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Związki
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 13-11-09, 21:23   #51
Mind's_elation
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Nad morzem
Postów: 485

Płeć: Kobieta
Czytaj ze zrozumieniem. Wymieniłam 2 typy facetów zajmujących się tą dziedziną, z którymi się spotkałam. Część ma własne zasady moralne i czyste intencje, część postępuje inaczej.
Nie będę obalała twojego poglądu, bo nie znasz nawet podstawowych osób związanych z tą dziedziną wiedzy i wykazujesz totalną ignorancję. Szkoda mi czasu na ludzi zamkniętych na dyskusję.

Słowo manipulacja nie jest dla mnie obraźliwe i spływa po mnie, więc jeśli określenie mnie jako zmanipulowanej kobiety podniosło twoją samoocenę, to miło mi, że sprawiłam ci chwilową satysfakcję.

to moja ostatnia wypowiedź OT tutaj.
__________________
"Większość granic przekracza się przecież z powodu prowokacji"
Janusz Leon Wiśniewski
Mind's_elation jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-09, 23:23   #52
.Majkel
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Warszawa
Postów: 10

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Topek Zobacz post
Aha, czyli czuję się usprawiedliwiony, że nie wiedziałem nic o ''artyście'', który specjalizuje się manipulowaniu kretynkami..
Najśmieszniejsze jest to, że to działa również na zwykłe, przeciętne kobiety a nie tylko na kretynki

Cytat:
(bardzo mi się spodobało btw pojęcie "sukotarcza" - panowie z forum NLS nazywają tak ten dystans który stwarza wokół siebie kobieta która nie łapie się na ichnie sztuczki)
"Sukotarcza" lub inaczej Bitch Shield to otoczka jaką roztacza wokół siebie bardzo ładna kobieta, która nie jest zainteresowana jakimś przeciętnie zbudowanym facetem, który podszedł z nią porozmawiać a ona go od razu skreśliła nawet go nie znając a sama czeka na tego jedynego księcia z bajki, z samochodem i pieniędzmi. To kobieta, która została rozpieszczona przez facetów i przez całe życie to ona wybierała sobie mężczyzn a nie na odwrót. To tak dla wyjaśnienia bo lekko mylisz pojęcia

To nie tak Taką tarczę roztaczają wokół siebie jak sama nazwa wskazuje tylko typowe suki, takie dorosłe galerianki , dziewczyny 10/10 którym nie zależy na tym jaki jest facet a tyle ile ma w portfelu bo wiedzą, że mogą mieć każdego i bawią się nami. Moim zdaniem w takich przypadkach dlaczego facet nie może wykorzystać kilku trików, żeby dostać to czego chce? Żadnego związku, tylko sex i cześć, każdy idzie w swoją stronę. Nikt nie karze tu rozkładać nóg na prawo i lewo (jeśli o mnie chodzi to szanuje właśnie kobiety z zasadami, żeby nie było, że identyfikuję się z tą ideologią). Mówię tutaj tylko o specyficznej grupie kobiet uważających, że zasługują na dużo więcej niż rzeczywiście im się należy. Ot tyle.

Ostatnio edytowany przez sister_lu; 02-03-22 at 19:59.
.Majkel jest offline   Reply With Quote
Old 14-11-09, 02:02   #53
Mind's_elation
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Nad morzem
Postów: 485

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał Chica Zobacz post
Wygladaja normalnie, sa zadbani, dobrze ubrani, maja dobra gadke, bryluja w towarzystwie. Wiekszosci kobietom to wystarcza.


Nie sa to jakies szczegolne talenty.
No właśnie o to chodzi. Mężczyzna nie musi być niesamowicie przystojny. Wystarczy, że będzie o siebie dbał, ćwiczył zdolności komunikacji, żył wśród ludzi a nie wirtualnie
__________________
"Większość granic przekracza się przecież z powodu prowokacji"
Janusz Leon Wiśniewski
Mind's_elation jest offline   Reply With Quote
Old 16-11-17, 17:23   #54
barmetr
Perwers
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Warszawa
Postów: 1 399

Płeć: Mezczyzna
Pełnosprawny facet może zdobyć i posiąść piękną laskę niezależnie od swoich warunków fizycznych. Właśnie jadę autobusem, a przez kilka minut jechała nim też rodziną - mały chłopczyk, bardzo ładna matka i przysadzisty ojciec - dresiarz, niemal łysy.
barmetr jest offline   Reply With Quote
Old 16-11-17, 17:33   #55
Kationek
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 749

Płeć: Mezczyzna
Każdy chyba zna taką parę, gdzie facet do adonisów nie należy, za to jego dziewczyna na wybiegu by się odnalazła.
Ot, mikst dobrej gadki, inteligencji, umiejętności odczytywania kobiecych sygnałów i pewności siebie.
Tylko tyle i aż tyle.
__________________
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono
Kationek jest offline   Reply With Quote
Old 16-11-17, 18:40   #56
wiarus
SeksMistrz
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Mazowsze
Postów: 3 264

Płeć: Mezczyzna
Taaa, przy założeniu że trafi na idiotkę.
Myślące dziewczyny wymagają ciut więcej niż gadka.
__________________
"Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
James Jones - Cienka czerwona linia
wiarus jest offline   Reply With Quote
Old 23-01-19, 21:06   #57
123Reklamiarz
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Postów: 2

Płeć: Para
Wygląd to nie wszystko. Wszystko zależy od typu osoby. Spójrz na starszych ludzi. Pomimo wieku i ulotności urody dalej są razem i tworzą szczęśliwe związki.
__________________
beztabu.com jedyny dozwolony adres w stopce
123Reklamiarz jest offline   Reply With Quote
Old 23-01-19, 21:41   #58
Goldie
Erotoman
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Postów: 505

Płeć: Kobieta
Ktoś tu zaraz pewnie dostanie bana

W temacie - oczywiście, że tak. I tak jak napisał ktoś wcześniej - kluczem jest pewność siebie.
__________________
_____ _____ ___ _

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

Ostatnio edytowany przez Goldie; 23-01-19 at 23:11.
Goldie jest offline   Reply With Quote
Old 26-01-19, 01:22   #59
Falanga JONS
Banned
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Postów: 1 156

Płeć: Mezczyzna
Tak, mogę.
Falanga JONS jest offline   Reply With Quote
Old 26-02-19, 07:41   #60
krzkozlow
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Postów: 18

Płeć: Mezczyzna
zgadzam sie że wygląd to nie wszystko liczy się przede wszystkim osobowość
krzkozlow jest offline   Reply With Quote
Old 26-02-19, 14:21   #61
Kalilah
Administrator

Demoniczna Bogini

 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 2 687

Płeć: Kobieta
Przeczytałam: czy nieprzytomny facet może uwieść super dziewczynę
__________________
My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

Regulamin forum
Kalilah jest offline   Reply With Quote
Old 26-02-19, 18:32   #62
brkt
Erotoman
 
Zarejestrowany: Dec 2011
Miasto: Warszawa
Postów: 714

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Kalilah Zobacz post
Przeczytałam: czy nieprzytomny facet może uwieść super dziewczynę

potrafię!
__________________
generator losowych mądrości
brkt jest offline   Reply With Quote
Old 18-04-19, 16:13   #63
Mike_Maja
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Postów: 37

Płeć: Para
Cóż, życie mnie nauczyło że te laski z górnej półki wyżej sr*ją niż tyłek mają. Udało mi się dwa razy taką laleczkę wyrwać. Cała zrobiona, niesamowicie zmysłowa i ostra. Jednak na wyglądzie się skończyło. Była tak śliczna, że nie musiała nic robić, jedynie ją trzeba było zaspokajać i to w mało oryginalny sposób. Druga zaś stwierdziła, że ma budzić zazdrość u innych jej wygląd. Rzeczywiście najważniejsze elementy jej ciała wiele obiecywały z samego wyglądu, ale nic poza tym.
Oczywiście sam widok takiej laski gotowej do sexu jest powalający, ale ja się zawiodłem. Naobiecywałem sobie nie wiadomo czego.
Mike_Maja jest offline   Reply With Quote
Old 17-08-19, 22:14   #64
Madziula987
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Miasto: Poznań
Postów: 32

Płeć: Kobieta
Dla mnie u faceta wygląd ma małe znaczenie, dużo ważniejsze dla mnie jest jak się z nim gada, czy czuje się przy nim swobodnie ��
Madziula987 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Związki

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:32.
   Archiwum