W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Onanizm.pl co to za ludzie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pollop
    Świętoszek
    • Sep 2009
    • 13

    "Jestem administratorem i założycielem tego forum. Nie jestem żadną firmą, nie stoi za mną żadna organizacja ani ruch kościelny. Forum utrzymuję wyłącznie ze swoich środków finansowych. Ta strona powstała z myślą o wszystkich ludziach potrzebujących pomocy i szukających odpowiedzi na ważne dla nich pytania odnośnie własnej seksualności. Strona nie powstała wbrew pozorom aby napiętnować grzechem osoby onanizujące się, nie jest związana z kościołem , chciałbym raczej koncentrować się na uzależnieniu niż grzechu który wpędza w jeszcze większe poczucie winy."


    Nie mam zamiaru stawać po żadnej ze stron, ale irytuje mnie, kiedy wypowiadają się w tym temacie osoby, które nie poświęciły nawet chwili na rzucenie okiem na tamten portal, a powtarzają tyko bezmyślne opinie innych. Żeby uczestniczyć w tej dyskusji trzeba chociaż rzucić okiem na onanizm.pl i wyrobić sobie własne zdanie, a nie tylko spuścić się i napisać, że było fajnie i jest nie do pomyślenia, że może być szkodliwe (jak wszystko w nadmiarze) lub że ktoś postanowił tego nie robić...

    Skomentuj

    Working...