Wino półsłodkie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nabram
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2015
    • 307

    #16
    Stołowe tak, ale inne rozcienczac wodą to herezja
    Oral-B Nieeeee oral cacy
    Jutro może dla nas nie nadejść, więc żyjmy dziś dodatkowo na zapas. Król Julian

    Skomentuj

    • TheOff
      Ocieracz
      • May 2013
      • 110

      #17
      Rozcieńczyć wodą (sodową), to ewentualnie można whisky.
      Do wina woda mi nie pasuje i nawet mi nie smakuje. Jeśli jakieś wino półsłodkie... jest dla mnie za słodkie, to kupuję inne.

      Mogę dać małą radę, jak kupujesz wina, które nie są wyprodukowane z proszku, to polecam stosować się do zalecanej temperatury podawania - z autopsji wiem, że jeśli z jakiegoś określonego wina mamy wydobyć jego prawdziwy smak, to temperatura jest bardzo ważna. Pomóc w tym mogą odpowiednie chłodziarki z regulacją temperatury.
      Trochę dłużej, trochę szybciej, trochę mocniej na sam szczyt.

      "Jesteś w pełni odpowiedzialny za swój los" - Brian Tracy

      Skomentuj

      • Nabram
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2015
        • 307

        #18
        TheOff tylko nie sodową beeeeeee
        Oral-B Nieeeee oral cacy
        Jutro może dla nas nie nadejść, więc żyjmy dziś dodatkowo na zapas. Król Julian

        Skomentuj

        • JKL
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2014
          • 375

          #19
          Są pewno wina tak zwyczajne , że picie ich z czymkolwiek im nie pomoże , ani zaszkodzi , jeżeli ktoś ma kłopoty z żołądkiem czasami rozcieńcza wino z wodą by nie mieć zgagi
          Liczenie kalorii w winie - to opary absurdu .

          Rozcieńczanie szlachetnego trunku - powinno być karane z urzędu , a wyrok podawany do wiadomości publicznej - gdyż to zwyczajne świętokradztwo .

          Skomentuj

          • TheOff
            Ocieracz
            • May 2013
            • 110

            #20
            Napisał Nabram
            TheOff tylko nie sodową beeeeeee
            "Ewentualnie" odgrywało tu bardzo duże znaczenie. Staram się nie pić alkoholu z napojami czy to gazowanymi czy nie. Wszystko co ma cukier, który w połączeniu z alkoholem równa się dla mnie kacem gigantem.
            Więc jak już czysty alkohol nie przechodzi mi przez gardło to mieszam go z wodą. Sodowa ma ten plus, że w momencie przejścia przez nabój jest o wiele świeższa niż ta która od razu z CO2 jest rozlana do butelki.
            Trochę dłużej, trochę szybciej, trochę mocniej na sam szczyt.

            "Jesteś w pełni odpowiedzialny za swój los" - Brian Tracy

            Skomentuj

            Working...