Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fetysz
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 19-10-15, 13:36   #26
paq1984
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Postów: 14

Płeć: Mezczyzna
kazdy fetysz jest dobry..hehe
paq1984 jest offline   Reply With Quote
Old 20-10-15, 02:01   #27
nalesnik
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Postów: 13

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał bajbus1708 Zobacz post
Moja siostrzyczka wie ze podbierałem jej bielizne i ze nadal to robie i nawet jak któregoś dnia weszła do mnie do pokoju i zobaczyła swoje majteczki obok mojego łóżka bo akurat nie zdążyłem juz schować i widziała je to udała jak by tego nie widziała , i wiedząc o tym ze jej bielizne podkradam to nigdy nic mi nie powiedziała na ten temat ani nawet nie dawała mi chociażby żadnych oznak zeby jej to przeszkadzało i to mnie cieszy wydaje mi sie ze w takim razie moze jej to nie przeszkadzać ze biore jej majteczki itd ogolnie kiedys jeszcze była taka sytuacja ze byłem bardzo pijany itd i miałem juz wszystko gdzies i napisałem do niej SMS w którym o wszystkim jej powiedziałem Czyli to ze bardzo mnie ona podnieca i jej bielizna i że sie w nią spuszczam itd no i wiadomo na drugi dzien jak juz otrzezwialem to chciałem to odkręcić jakos i napisałem jej ze przepraszam za tamtego SMS bo byłem pijany i gadałem głupoty a ona mi na to odpisała tylko ze "nic sie nie stało " i zachowywała sie jak by nigdy nic ogolnie strasznie mnie kręci moja siostra chciał bym moc chciaz po oglądać ją w jej bieliźnie w ktorej jak wyglada ale to jest niestety chyba nie mozliwe bo wątpię zeby chciała mi sie pokazać w bieliźnie ale cóż dobrze ze chociaz mam dużą części jej bielizny
Nie mam rodzeństwa, więc nie miałem relacji z siostrą, ale jestem niemal pewny, że to co napisałeś jest nienormalne i podpina się pod jakiś problem hormonalny/psychiczny(emocjonalny?)?
nalesnik jest offline   Reply With Quote
Old 03-12-15, 16:20   #28
Analingus
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Postów: 13

Płeć: Mezczyzna
Lubię noszone majteczki mojej panci

Tak się składa, że mam romans z pewną mężatką (za zgodą jej męża), a ona pracuje kilka tygodni za granicą, a potem ma kilka tygodni wolnego w Polsce. Kiedy jest za granicą, podsyła mi listem swoje majteczki bym mógł poczuć jej zapach, to bardzo sexy listy
__________________
[Śra kuppha-sikami-podliva]
Analingus jest offline   Reply With Quote
Old 04-01-16, 17:38   #29
szlug_i_zapałka
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Mazowsze
Postów: 58

Płeć: Mezczyzna
też wącham i kardę
mam kilka w kolekcji
jakiś czas był spokój i znowu mnie dopada własnie ochota poszperania w koszu jak jestem u kogoś w łazience.

kiedyś jedne majtki znalazła moja żona i spokojnie pyta czyje to wyjaśniłem że je koleżanki i powiedziałem co z nimi robię. o dziwo dała spokój i majtki mam do dziś nie wywaliła mi ich
szlug_i_zapałka jest offline   Reply With Quote
Old 05-01-16, 11:57   #30
mokraaa
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Postów: 6

Płeć: Kobieta
@bajbus1708 to już raczej jest mózgowe niedoyebanie... własnej siostry? żałosny jesteś...
mokraaa jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fetysz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:24.
   Archiwum