W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dominacja partnerki - femdom

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kokain666
    Banned
    • Aug 2006
    • 179

    #16
    Napisał gianmarco
    opisze swoje doswiadczenie...otoz traktuje uleglosc albo dominacje kobiety jako erotyczny element gry milosnej.....mialem przyjemnosc spotkac sie 2 razy z prawdziwa kobieta dominujaca ktora posiada doswiadczenie w tej materii....otoz kiedy przekroczylismy prog jej mieszkania oswiadczyla, ze od tej chwili to nie mam nic do powiedzenia i ona decyduje o wszystkim....kazala mi szybko zdjac wszystko co mialem na sobie....usiadla sobie w fotelu wyciagnela papieroska i mnie kazala na kolanach podejsc i przypalic Pani papieroska....a zeby obraz mial wiecej barw powiem, ze Pani jest prawdziwa Pania poniewaz ma 178 cm wzrostu i biust 6 przy szczuplej budowie ciala....wiec na dodatek te atrybutuy uzmyslawialy mi jaki jestem ubogi marny piesek u stoop Pani))) nie bede pisac o dalszych szczegolach ......ppwiem tylko , ze staram sie o ponowna audiencje u Pani Dominy piszac proszacei pelne szacunku emaile oraz smsy.
    Świetna historia! Sam chętnie spotkałbym się z taką panią, która kazałaby mi się rozebrać i jej usługiwać, całować stopy, podpalać papieroska i tak dalej

    Skomentuj

    • nuova
      Perwers
      • Aug 2009
      • 823

      #17
      Dla mnie jedyną akceptowalną opcją femdomu jest związanie facetowi oczu i rąk, pieszczenie go do granic wytrzymałości i dzikie ujeżdżanie na koniec. Taka rozwiązanie jest fajne, natomiast lizanie stóp, chodzenie na kolanach, biczowanie jest dla mnie totalnie aseksualne.
      Ty kiedy ją mijasz w alejach Starówki
      Myślisz o jej czterech literach jakbyś pisał krzyżówki

      Skomentuj

      • NinaL
        Świętoszek
        • Sep 2012
        • 11

        #18
        Jestem chyba z innego gatunku. Zdecydownie nei chciałbym faceta, któremu trzeba rozkazywać. Słowa w seksie nie są potrzebne. Kobiecą dominacje widzę w mniej "tradycyjny" sposób, raczej jako totalne przejmowanie inicjatywy. Pieścić, gryźć, drapać, tak intensywnie by nie miał czasu pomyśleć o rewanżu. Nie dopuścić mężczyznę do głosu. Nie wiem, czy ze wszystkimi facetami się to udaję, ale na moim się mi udawało

        Skomentuj

        • Greedo
          Banned
          • Dec 2006
          • 1657

          #19
          NinaL - nie sądzę żeby Ci się to udawało z każdym facetem, a już na pewno nie na dłuższą metę.

          A co do preferencji, te zmieniają się na podstawie doświadczeń, może jeszcze kiedyś z kimś nowym spodoba Ci się inny rodzaj seksu.

          Skomentuj

          • NinaL
            Świętoszek
            • Sep 2012
            • 11

            #20
            Za pewne masz racje Greedo

            Skomentuj

            • jrzyboy
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2010
              • 227

              #21
              Jej palec czy sztuczny penis w moj pupę !!!
              sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

              Skomentuj

              • fully-alive
                Świętoszek
                • Oct 2012
                • 38

                #22
                Jeśli chodzi o mnie to z mojej strony mój mężczyzna ma zapewnione wbijanie paznokci, gryzienie, pociąganie za włosy. Do tego ujeżdżanie go i przytrzymywanie mu rąk, gdy bez mojej zgody chce na przykład chwycić mnie za piersi. Jak chce się podnieść to popycham go na łóżko. Do tego musi słuchać poleceń typu: "Weź mnie teraz mocno", "Zerżnij mnie". To taka moja własna inicjatywa i o więcej raczej nie prosił, więc może mu to starczy w kwestii mojego dominowania. Ale jak Was tak teraz czytam, to może coś jeszcze ciekawego dorzucę do tego repertuaru
                Jednak wiązanie faceta jakoś mnie odpycha, wydaje mi się jakieś mało męskie (bez obrazy oczywiście).

                Skomentuj

                • kokain666
                  Banned
                  • Aug 2006
                  • 179

                  #23
                  Napisał NinaL
                  Jestem chyba z innego gatunku. Zdecydownie nei chciałbym faceta, któremu trzeba rozkazywać. Słowa w seksie nie są potrzebne. Kobiecą dominacje widzę w mniej "tradycyjny" sposób, raczej jako totalne przejmowanie inicjatywy. Pieścić, gryźć, drapać, tak intensywnie by nie miał czasu pomyśleć o rewanżu. Nie dopuścić mężczyznę do głosu. Nie wiem, czy ze wszystkimi facetami się to udaję, ale na moim się mi udawało
                  Hmmm... słowa nie są potrzebne. Ja się doskonale czuję, kiedy partnerka bez słowa nagle siada mi na twarzy, albo podkłada stópkę pod moje usta i nos

                  Skomentuj

                  • NoweKonto1
                    Banned
                    • Oct 2012
                    • 10

                    #24
                    Ja z moją dziewczyną bawimy się co jakiś czas straponem, ale z femdomem ma to mało do czynienia.

                    Skomentuj

                    • jrzyboy
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Nov 2010
                      • 227

                      #25
                      Strap-on jest najlepszy!!
                      sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

                      Skomentuj

                      • ale_ale
                        Świętoszek
                        • Aug 2012
                        • 19

                        #26
                        no dobrze wiemy

                        Skomentuj

                        • ovik8
                          Świętoszek
                          • Nov 2012
                          • 4

                          #27
                          zadkoscia jest u mnie akurat by kobieta dominowala w lozku wole sam dominowac chodz chwilami jest tak iz to kobieta przejmuje inicjatywe .

                          Skomentuj

                          • veinylover
                            Świętoszek
                            • Sep 2014
                            • 6

                            #28
                            Napisał NinaL
                            Jestem chyba z innego gatunku. Zdecydownie nei chciałbym faceta, któremu trzeba rozkazywać. Słowa w seksie nie są potrzebne. Kobiecą dominacje widzę w mniej "tradycyjny" sposób, raczej jako totalne przejmowanie inicjatywy. Pieścić, gryźć, drapać, tak intensywnie by nie miał czasu pomyśleć o rewanżu. Nie dopuścić mężczyznę do głosu. Nie wiem, czy ze wszystkimi facetami się to udaję, ale na moim się mi udawało
                            Jasne, że kręci mnie dominacja Kobiety, o ile to ją kręci. Wtedy może się wyluzować, jechać po bandzie i robić to, czego ona pragnie.
                            Ale rozkazywanie jest teatralne.
                            Taka konkretna forma dominacji Kobiety bez pytania o jego zdanie jest ekscytująca.
                            Gryzienie przez kobietę faceta jest pierwotną formą dominacji, nie zawsze uświadomioną wprost. Są kobiety, co nie potrafią mieć orgazmu, jak nie ugryzą.
                            GG: 6760009

                            Skomentuj

                            • neo84
                              Świętoszek
                              • Jan 2015
                              • 2

                              #29
                              .Mam pytanie?: a czy mógłbyś dać namiar do tej Pani np: telefon albo mejl. Dziękuje.

                              Skomentuj

                              • neo84
                                Świętoszek
                                • Jan 2015
                                • 2

                                #30
                                Moje pytanie dotyczy użytkownika Gian Marco i jego postu:

                                "opisze swoje doswiadczenie...otoz traktuje uleglosc albo dominacje kobiety jako erotyczny element gry milosnej.....mialem przyjemnosc spotkac sie 2 razy z prawdziwa kobieta dominujaca ktora posiada doswiadczenie w tej materii....otoz kiedy przekroczylismy prog jej mieszkania oswiadczyla, ze od tej chwili to nie mam nic do powiedzenia i ona decyduje o wszystkim....kazala mi szybko zdjac wszystko co mialem na sobie....usiadla sobie w fotelu wyciagnela papieroska i mnie kazala na kolanach podejsc i przypalic Pani papieroska....a zeby obraz mial wiecej barw powiem, ze Pani jest prawdziwa Pania poniewaz ma 178 cm wzrostu i biust 6 przy szczuplej budowie ciala....wiec na dodatek te atrybutuy uzmyslawialy mi jaki jestem ubogi marny piesek u stoop Pani))) nie bede pisac o dalszych szczegolach ......ppwiem tylko , ze staram sie o ponowna audiencje u Pani Dominy piszac proszacei pelne szacunku emaile oraz smsy."

                                Skomentuj

                                Working...