W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Feromony!!!!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • oczak
    Erotoman
    • May 2007
    • 377

    #16
    Napisał kicia!
    Tyle że dla mnie przepocona męska koszulka NIGDY nie będzie ładnie pachnieć, bo to śmierdzący pot, a nie feromony.
    Zależy, jak facet się spoci, w jakich warunkach i z jakiego materiału miał ubranie. Pot nie zawsze ma zapach. To zależy od wielu czynników. Ale pot jest pożywką dla bakterii, które później powodują smród.

    Podczas seksu też się pocimy, ale jest nam cudownie wtulać się w gorące ciała.
    oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

    Skomentuj

    • inAnaia
      Świętoszek
      • Aug 2009
      • 7

      #17
      Uzywalam, nie powiem, skrapiajac odpowiednie miejsca ale naprawde dobrymi specyfikami, mozna osiagnac zamierzony cel :>

      Ale, podstawa - dobre specyfiki i krepelka tu i tam...

      W moim przypadku...z Misia robi sie Niedzwiedz


      Co do zakupow, ciezko w ogole polecic jakies marki czy odpowiednie miejsca, bo bez doskonalego laboratorium, skladu chemicznego nie sprawdzimy a wieci jakosci

      coz, ferromony naturalnie wystepuja na ludzkiej skorze i co nie znaczy ze nie nalezy sie myc

      Skomentuj

      • lady_mysterious
        Erotoman
        • Jun 2009
        • 550

        #18
        ym jak dla mnie to nie bylo jakiejś tam rewelki może dlatego że mnie kręcą niesamowicie jego naturalne feromony
        1 + 1 daje 69
        ale to już wyższa matematyka

        Skomentuj

        • Karookarolina
          Perwers
          • May 2009
          • 1050

          #19
          Napisał kicia!
          dokładnie. Tyle że dla mnie przepocona męska koszulka NIGDY nie będzie ładnie pachnieć, bo to śmierdzący pot, a nie feromony. Feromony czuć wtedy, kiedy czysty partner ładnie pachnie, nie pachnąc de facto absolutnie niczym.
          otóż to Ja uwielbiam swieży zapach Jego ciuchów i cholernie mi głupio, ale nie potrafie powstrzymac sie od niuchania No i zapach meskiego umytego ciała, jest taki podniecający mmm jak sobie wyobraze to sie rozplywam.


          Na mnie feromony nie działają. Gosciu pokropiony feromonami, po kursie podrywania (chyba byl desperatem) probował mnie obrocic, ale jakos na mnie nie działał. Co najlepsze, byl podstawiony przez kumpli mojego brata
          Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

          Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

          Skomentuj

          • inAnaia
            Świętoszek
            • Aug 2009
            • 7

            #20
            Bo same feromony nie stanowia o sukcesie, to dopelnienie.... pozatym, wiekszosc to tak zwane placebo...

            Skomentuj

            • Mat.
              Erotoman
              • Feb 2009
              • 521

              #21
              Tu chodzi o psychikę !
              "Mam feromony , jestem gość , żadna panna mi się nie oprze . ! One działają naprawdę .!
              Pewność siebie rośnie , facet jest bardziej , zabawny , wygadany widzi , różnicę wzroku kobiety . Jest zadowolony . Co wieczór smaruje się tym gównem . O boże a co się stanie jeśli mi się skończą ? Ah no tak wejdę na allegro i kupię kolejną buteleczkę .. I tak rodzi się idiotyzm . "

              W środowisku "pseudo uwodzicieli" często słychać o tego typu akcjach . Zawsze kończą się salwą śmiechu i pogonieniem amanta .
              Prawdziwy feromon wytworzony przez człowieka , nie pachnie !
              A ludzie w komentarzach na allegro piszą : O ****a jak pięknie pachną ! Na pewno działają !

              Nawet jeśli udało by się wyciągnąć jakoś feromon z Ciebie i tak będzie on działał na określony typ kobiety .
              Jak widzisz lubię szydzić .

              Skomentuj

              • inAnaia
                Świętoszek
                • Aug 2009
                • 7

                #22
                @Mat - Swiete slowa.

                Skomentuj

                • Wujek

                  #23
                  Tak efekt placebo :]
                  Działa wszędzie :]

                  Skomentuj

                  • Xenon
                    Perwers
                    • Feb 2009
                    • 1112

                    #24
                    Znajomy chemik mówi:
                    "Feromony są tak skomplikowaną substancją, że uzyskanie jej w sposób sztuczny jest na tę chwilę niemożliwe."

                    Podsumowując: Pic na wodę, fotomontaż.
                    A może po prostu będę... lamusę!

                    Skomentuj

                    • Schatten
                      Erotoman
                      • Feb 2009
                      • 608

                      #25
                      rzadko korzystam ze środków komunikacji miejskiej, na całe szczęście... bo - szczególnie latem - pełne są 'feromonów'...
                      a tak poważnie - 'animal magnetism' w wykonaniu zwierząt zwanych ludźmi chyba już dawno za sprawą ewolucji nie bazuje na zmyśle węchu...
                      ...some like it dirty/some like it clean/
                      some like it tender/and some like it lean/
                      some fuck for fun/some for prestige...

                      Skomentuj

                      • irasiad
                        Świętoszek
                        • Oct 2009
                        • 6

                        #26
                        Napisał Schatten
                        rzadko korzystam ze środków komunikacji miejskiej, na całe szczęście... bo - szczególnie latem - pełne są 'feromonów'...
                        a tak poważnie - 'animal magnetism' w wykonaniu zwierząt zwanych ludźmi chyba już dawno za sprawą ewolucji nie bazuje na zmyśle węchu...
                        Feromony nie działają na zmysł zapachu.
                        Po za tym: http://pl.wikipedia.org/wiki/Feromony#Ludzkie_feromony
                        Więc sprzedawane perfumy z feromonami mogą co najwyżej przyciągnąć mrówki

                        Skomentuj

                        • wnlxmatt
                          Świętoszek
                          • May 2009
                          • 25

                          #27
                          Feromony

                          Witam,
                          Nie wiem, czy to dobry dzial, ale zaryzykuje.
                          Mam pytanie, czy ktos kiedys uzywal tych feromonow ktore sprzedaja w internecie? Jaki maja one wplyw na Ciebie i Twojego partnera? Jak bardzo poteguja poped seksualny? I chyba najwazniejsze, czy w ogole dzialaja i sa warte ceny?

                          Dziekuje, Matt.

                          Skomentuj

                          • swawolna_n
                            Erotoman
                            • Nov 2009
                            • 503

                            #28
                            Po co kupować feromony, skoro każdy ma własne.
                            "Mężczyźni myślą o seksie co 5 minut,
                            a kobiety cały czas, tylko mają podzielną uwagę."

                            Skomentuj

                            • Zagubiona
                              Ocieracz
                              • Jun 2010
                              • 183

                              #29
                              Ja tam się na tym nie znam, nigdy nie kupowałam, nie widziałam i nie widzę nadal takiej potrzeby... Radziłabym jednak uważać, wcisną Ci jakiś kit, za który zapłacisz niemałą kasę i zostaniesz z ręką w nocniku.
                              Un sourire est comme le soleil, qui consacre la fraîcheur du visage humain...

                              Skomentuj

                              • Pasek102
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Nov 2009
                                • 211

                                #30
                                Feromony istnieją i jak najbardziej działają

                                Skomentuj

                                Working...