Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzesiu19335
    Ocieracz
    • May 2009
    • 121

    Napisał abcd6
    Do osób czytających to forum takie pytanie z ciekawości, czy w związku z tytułem tego wątku lubicie odczuwać przyjemności wyłącznie z kurtkami ze śliskiego i błyszczącego materiału czy preferujecie też inne rodzaje, np. narciarskie czy parki z futerkami?
    Ja wolę bardziej wiosenne i krutkie kurtki ale muszą byc że śliskiego materiału ewentualnie jeszcze podobaja mi się ramoneski z eko skóry. Łatwo się czyści z nich sperme po wytrysku

    Skomentuj

    • piter_ulegly
      Ocieracz
      • Nov 2010
      • 121

      😄😄😄😄😄

      Hej moje foty
      Attached Files

      Skomentuj

      • pan k
        Świętoszek
        • Mar 2010
        • 6

        Witam. Ja uwielbiam kurtki ze sliskiego ortalionu, najlepiej czarne. Mam taką jedną zapinaną na guziki , jest sliska i blyszczaca. Zauważyłem, że w takich kurtkach bardziej zwraca się na siebie uwagę. Ludzie patrzą na ulicy, tak jakby chcieli podejść i złapać za kurtkę. Ostatnio jak bylem ze swoją dziewczyną w sklepie i bylem ubrany w ta kurtke ona pokazywała mi coś na półce. Złapała mnie z boku za fraki, myślałem, że mi penis wyskoczy z majtek z podniecenia, chciałem żeby ta chwila jak mnie trzymała trwała wiecznie. Pani ekspedientka na nas się patrzyła tak jakby sama chciała mnie złapać

        Skomentuj

        • woj2000
          Świntuszek
          • Jul 2016
          • 91

          Cześć Pan K witamy na forum i w naszym temacie, mam nadzieję że jakiś wiekszy rozruch uda się nam zrobić i że jakieś dziewczyny z tym fetyszem zaczną do nas przychodzić.
          Co myślisz o kurtkach puchowych?

          Skomentuj

          • piter_ulegly
            Ocieracz
            • Nov 2010
            • 121

            Dzisiejsza sesja
            Attached Files

            Skomentuj

            • woj2000
              Świntuszek
              • Jul 2016
              • 91

              Fajne zdjęcia piter

              Skomentuj

              • piter_ulegly
                Ocieracz
                • Nov 2010
                • 121

                Dziekuje staram się ale samemu trudno robić sobie zdjęcia

                Skomentuj

                • pan k
                  Świętoszek
                  • Mar 2010
                  • 6

                  Kurtki puchowe aż tak mnie nie kręcą wolę zwykłe ,ale musi być sliski ortalion . Co do dziewczyn wątpię czy są z takim fetyszem.

                  Skomentuj

                  • krzysiek1538

                    Hej jak wam się podoba nowy nabytek
                    Attached Files

                    Skomentuj

                    • n3bfan
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Nov 2010
                      • 216

                      Napisał abcd6
                      Do osób czytających to forum takie pytanie z ciekawości, czy w związku z tytułem tego wątku lubicie odczuwać przyjemności wyłącznie z kurtkami ze śliskiego i błyszczącego materiału czy preferujecie też inne rodzaje, np. narciarskie czy parki z futerkami?
                      Cześć wszystkim, sorry ale dawno jakoś nie mogłem się zebrać żeby coś napisać. Ja oprócz śliskich i błyszczących do których zaliczam zarówno puchowe kurtki i płaszcze jak i np. trencze z pvc lub vinylu, uwielbiam po prostu grube, puchowe ciuchy. Materiał nie musi być śliski, ważne żeby był przyjemny w dotyku. Świetne są zarówno damskie jak i męskie, bardzo grube, wyprawowe również. Parki z futrem są też fajne ale tu wszystko zależy od materiału.
                      Niezależnie od zbierania kolekcji i zabaw wiadomo że trzeba też mieć coś do normalnego, legalnego noszenia. Zeszłej zimy sprawiłem sobie np. taką kurtkę
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      • krzysiek1538

                        Fajna twoja kurtka a ja zakupiłem taka mega czerwona
                        Attached Files

                        Skomentuj

                        • teranowa
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jan 2011
                          • 249

                          Napisał krzysiek1538
                          Fajna twoja kurtka a ja zakupiłem taka mega czerwona
                          Wygląda na mega śliską.
                          Krzysiek miałeś kiedyś beżowego Camaieu, masz go jeszcze? Wrzucasz jeszcze gdzieś filmiki, kiedyś na Twoim yt się działo

                          Skomentuj

                          • krzysiek1538

                            Z tego co pamiętam poszedł i wiele innych kurtek na recykling przez moją żonę nożyczki i do spalenia jeszcze coś tam nagrywam ty masz coś ciekawego pochwal się

                            Skomentuj

                            • teranowa
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jan 2011
                              • 249

                              Szkoda Krzyśku, że bez żadnego filmiku ten "recykling"... Ja niestety filmów nie nagrywam. Pozostałem przy klasyce tzn Camaieu, Adidas i The North Face. Z nowości to kupiłem swojej długą kurtkę Pepe Jeans model Tami. Przyjemny miękki materiał i klasyczny wzór pikowania.

                              Skomentuj

                              • piter_ulegly
                                Ocieracz
                                • Nov 2010
                                • 121

                                Kurteczka rewelacja do noszenia na co dzień

                                Napisał n3bfan
                                Cześć wszystkim, sorry ale dawno jakoś nie mogłem się zebrać żeby coś napisać. Ja oprócz śliskich i błyszczących do których zaliczam zarówno puchowe kurtki i płaszcze jak i np. trencze z pvc lub vinylu, uwielbiam po prostu grube, puchowe ciuchy. Materiał nie musi być śliski, ważne żeby był przyjemny w dotyku. Świetne są zarówno damskie jak i męskie, bardzo grube, wyprawowe również. Parki z futrem są też fajne ale tu wszystko zależy od materiału.
                                Niezależnie od zbierania kolekcji i zabaw wiadomo że trzeba też mieć coś do normalnego, legalnego noszenia. Zeszłej zimy sprawiłem sobie np. taką kurtkę

                                Skomentuj

                                Working...