Impotencja w wieku 26 lat

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Peres
    Świętoszek
    • May 2020
    • 7

    Impotencja w wieku 26 lat

    Witam serdecznie drodzy forumowicze.
    Mam 26 lat,studiuje i z powodu choroby psychicznej jaką jest depresja biorę 150 mg anafranilu dziennie.

    Nauka nauką,ale czy normalne jest to że nie odczuwam popędu seksualnego i nie jestem w stanie uprawiać seksu.Ostatnio bardzo atrakcyjnej dziewczynie podczas spotkania *******iłem o ksiązkach i zeszytach,bo na nic innego nie miałem możliwości jej do zaoferowania.

    Pomóżcie mi proszę,czy to jest normalne że w tym wieku jestem już impotentem?Rodzice się ze mnie śmieją że nie będa mieli wnuków.
  • Kinrepok
    Ocieracz
    • Jun 2013
    • 154

    #2
    Hej.
    Ciężko mi się postawić na Twoim miejscu, bo nie miałem nigdy takiej sytuacji, a jestem w podobnym wieku. Zdarzały się przestoje, czy to we współżyciu z powodu braku partnerki czy w masturbacji, ale nie trwało to dłużej niż miesiąc. Ale przyznam, że z powodu pracy, stresu w czasie tych przerw kilku tygodniowych w ogóle nie myślałem o seksie i też zacząłem się zastanawiać, czy moje oprzyrządowanie prokreacyjne, z powodu nie używania zaczęło zatracać swoje funkcje. Aż przychodziły dni, gdy wszystko wracało do normy i musiałem się rozładować.
    Polecałabym urlop, wypoczynek, zmianę otoczenia, oderwania się od dotychczasowej rutyny, jeśli to możliwe.
    Co do wpływu leku i substancji w nim zawartych na potencję, może wypowie się jakiś lekarz czy biegły w tej dziedzinie. Pozdrawiam.
    I przyjdzie taki dzień!
    Ten ukochany dzień!
    Gdzie mistrza Polski będzie mieć!
    Konwiktorska numer 6!

    Skomentuj

    • wiarus
      SeksMistrz
      • Jan 2014
      • 3264

      #3
      Jak zwykle zaznaczam, że nie jestem lekarzem!
      Z logiki wynika prawdopodobne "wyciszenie" /nie chce mi się sprawdzać działania leku/.
      Odpuść ambicję koguta i skup się na leczeniu.
      Wychodzenie z depresji wymaga czasu i przydaje się w tym pomoc. Wytłumacz dziewczynie - zrozumie, lub odejdzie /wtedy będziesz wiedział, że to nie ta/.
      Nie wierzę w śmiech rodziców. Przerżnąłeś w konfabulacji.
      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
      James Jones - Cienka czerwona linia

      Skomentuj

      • Peres
        Świętoszek
        • May 2020
        • 7

        #4
        Moi rodzice wychowują mnie odkąd mają 20 lat,i w moim wieku mieli już dwójkę dzieci,więc delikatnie mówiąc są lekko zdziwieni tym że nie mam żony ani dzieci xD

        Skomentuj

        • wiarus
          SeksMistrz
          • Jan 2014
          • 3264

          #5
          Nie za to ojciec tłukł Jasia, że grał w pokera; ale za to, że się kiepsko odgrywał
          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
          James Jones - Cienka czerwona linia

          Skomentuj

          Working...