W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Własna sperma

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dwqwer
    Świętoszek
    • Oct 2013
    • 8

    Własna sperma

    witajcie!
    od niedawna korci mnie by skosztować własnej spermy pod wpływem podniecenia jakie mi towarzyszy podczas masturbacji, jednak po orgazmie odchodzi mi na to ochota

    ostatnio spuściłem się do kubka, jednak nie wypiłem spermy.
    innym razem pochyliłem się do penisa na odległość kilku cm, by trysnęło mi do ust, jednak przed wytryskiem je zamknąłem wtedy odchodzi mi ochota na takie eksperymenty

    zna ktoś sposoby na przełamanie się i skosztowanie własnej spermy?
  • Ygreko
    Erotoman
    • Sep 2006
    • 557

    #2
    W sumie ostatnia metoda by trafić sobie do ust jest najlepsza. Spróbuj ja rozwinąć jakoś tak by ust nie zamknąć.

    Skomentuj

    • nicraM
      Świntuszek
      • Feb 2009
      • 79

      #3
      Połóż się na plecach i nogi odchyl za głowę tak żeby penisa mieć na wysokości ust. Wtedy zacznij się masturbować i rób to końca do ust.

      Skomentuj

      • stvari
        Ocieracz
        • Feb 2013
        • 187

        #4
        A może spuść się na dłoń i spróbuj jakoś szybko oblizać palce.

        Skomentuj

        • roz34
          Erotoman
          • Jun 2010
          • 485

          #5
          szukaj przed założeniem nowego wątku
          Jest to najbardziej zagadkowy i interesujący stan naszej podświadomości... Dzięki fantazjom i snom nasze życie jest ciekawsze i piękniejsze. Jeśli świat Twoich marzeń sennych jest aż tak piękny - napisz o tym!
          fan minetki

          Skomentuj

          • MarcinSz
            Świntuszek
            • Jun 2011
            • 51

            #6
            Zliż ją z cipki do której sie spuścisz, albo jak kobita zrobi ci loda to w pocałunku niech przekaże ci ładunek. uczucia w obydwu sposobach są super

            Skomentuj

            • Jack Daniel's
              Seksualnie Niewyżyty
              • May 2013
              • 244

              #7
              Ja tam trafił sobie w usta w wannie... niechcący w sumie, ale skoro już się udało, to nie mam problemów żeby teraz z kobiety zlizywać

              Skomentuj

              • rokoko91
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2009
                • 356

                #8
                Najlepiej po prostu się przemóc i spróbować i nie traktować pierwszego spustu jako końca zabawy. Podniecenie powinno po chwili wrócić, a sperma nie zniknie szybko z Twojego penisa czy innego miejsca na które trysnąłeś.
                Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

                Skomentuj

                • AssMaster
                  Ocieracz
                  • Oct 2010
                  • 126

                  #9
                  Moja żona kiedyś puszczamy sie jej w usta często całuje mnie namiętnie. I podstępnie "oddaje" mi moją przesyłkę. Podniecająco i słono.

                  Skomentuj

                  • cbt100
                    Świętoszek
                    • Oct 2011
                    • 28

                    #10
                    Ja zrobiłem tak :

                    Położyłem się na łóżku , nakryłem nogami tak że dostawały oparcia , jak na moment dociągałem to penisa miałem prawie na wyciągnięcie języka .
                    trzepałem i przed samym wytryskiem dociągłem na maxa , otwarłem usta i zamknęłem oczy , 100% celności , nic się nie zmarnowało .

                    Innym razem zwaliłem do kieliszka i zostawiłem w lodówce , na wieczór się roskoszowałem moją spermą ...

                    Skomentuj

                    • robusss
                      Świętoszek
                      • Nov 2012
                      • 41

                      #11
                      Jak was nie obrzydza polykanie spermy oO ?!?

                      Jak chcesz sprobowac sperme to moze masz jakis pociag do mezczyzn ?Zrob loda z finalem w buzi to sprobujesz xD
                      "Za prawdziwych przyjaciół i za inne brednie.
                      Za dziewczyny, które są nam wierne,bo sami jesteśmy wierni,
                      I za to, że jesteśmy tego tak ślepo pewni."

                      Skomentuj

                      • rimmingator
                        Perwers
                        • Apr 2009
                        • 967

                        #12
                        Co za koles ^

                        Skomentuj

                        • MrBlack
                          Banned
                          • Aug 2013
                          • 127

                          #13
                          sposób z założeniem nóg jest najlepszy i najefektywniejszy

                          Skomentuj

                          • robusss
                            Świętoszek
                            • Nov 2012
                            • 41

                            #14
                            hue hue hue... Aczkolwiek nie napisalem, ze sie jest gejem tylko moze ma sie pociag do mezczyzn...
                            Uwazam tak jak wyzej napisalem, ze dla mnie dziwne lykanie wlasnej spermy. Co do lizania swoich sokow przez Cb Astraja to troche zalatuje hardcorem, :d Co kto lubi
                            "Za prawdziwych przyjaciół i za inne brednie.
                            Za dziewczyny, które są nam wierne,bo sami jesteśmy wierni,
                            I za to, że jesteśmy tego tak ślepo pewni."

                            Skomentuj

                            • Samotna
                              Świętoszek
                              • Nov 2013
                              • 10

                              #15
                              Dla mnie to jest wgl totalny szok, żeby próbować takich rzeczy. Nigdy w życiu loda nie robiłam i raczej go nigdy nie zrobię! jakoś nie przekonuje mnie to wszystko żeby to zrobić.

                              Skomentuj

                              Working...