W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Znacie jakies dobre sposoby na ograniczenie ilości masturbacji ??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Żabcia
    Świntuszek
    • Oct 2005
    • 48

    #31
    Niektórzy mają ochote zawsze i wszędzie na bzykanko , ale chcieć nie oznacza móc więc co niektórym pozostaje przysłowiowe walenie konia .
    Żabcia

    Skomentuj

    • glizdziarz
      Banned
      • Sep 2005
      • 1981

      #32
      Nacho znam to ostatnio zap. od 7 do 19 i w domu jeszcze muszę przygotować się na następny dzień. moja pani już nażeka że ją zaniedbuję. Sposób niezły dla samotnych to fakt

      Skomentuj

      • Żabcia
        Świntuszek
        • Oct 2005
        • 48

        #33
        Napisał glizdziarz
        Nacho znam to ostatnio zap. od 7 do 19 i w domu jeszcze muszę przygotować się na następny dzień. moja pani już nażeka że ją zaniedbuję. Sposób niezły dla samotnych to fakt
        ]Uważaj bo Twoja pani jeszcze Cię ukarze i rzeczywiście przez jakiś czs pozostanie Ci rękodzielo
        Żabcia

        Skomentuj

        • glizdziarz
          Banned
          • Sep 2005
          • 1981

          #34
          Nie strasz mnie i to jeszcze przed świętami!! Na szczęście szykuje mi sie dłuższe wolne to mam szansę to odrobić

          Skomentuj

          • Nacho
            Świętoszek
            • Oct 2005
            • 22

            #35
            Ja tam nawet po sexie mam ochote na jakwyto nazywacie rekodzieło heh. Ale teraz to juz niemam nawet czasu na sex przez tą prace. Cóz zostaja jeszcze weekendy po szkole troche czasu sie znajdzie heh

            Skomentuj

            • Żabcia
              Świntuszek
              • Oct 2005
              • 48

              #36
              Nacho to Ty niewyżyty jesteś
              Rany boskie co za naród ha ha
              Moje kochanie tak mnie zawsze racjcuje ,że chwilę po mam już ochotę zacząć wszystko od nowa .
              Żabcia

              Skomentuj

              Working...