Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nachtlied
    Ocieracz
    • Aug 2012
    • 132

    Tak ludzi to chyba jednak nie przystoi traktować. Ja tam bym nie mógł. I to nawet nie tylko ze względu na jakiś szacunek dla "paszteta", ale też sam nie czułbym, że to jest "to", że o nią zawalczyłem i że stanowiła pewne wyzwanie.

    Skomentuj

    • znowuzapilem
      SeksMistrz
      • Nov 2010
      • 3555

      Ale nie mówie żeby pasztetowi obiecywać ślub i trójke dzieci. Kurde, nie wiem gdzie wy się chowaliście
      Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

      Skomentuj

      • Nolaan

        Też się zastanawiam.
        Panowie prawiczkowie - imo powinniście wrzucić na luz, ja wam to mówię, będący jednym z Was do 23. roku życia. Fakt, momentami mi odbijało z tego powodu, ale dałem sobie siana, bo seks mi do niczego w życiu potrzebny nie był, a dobijanie do tego co uważa reszta świata zawsze uważałem za idiotyzm.

        Skomentuj

        • Nachtlied
          Ocieracz
          • Aug 2012
          • 132

          @znowuzapilem - no ta, ale jednak wkręcać, że ktoś Ci się podoba na tyle, że chcesz się z nim przespać, a naprawdę mieć na myśli "chcę potrenować, bo ładna nie jesteś i przez to pewnie niewiele osób Ci cokolwiek proponuje, więc będziesz pewnie łatwa" to trochę kijowo

          Skomentuj

          • 222222
            Świntuszek
            • Sep 2012
            • 77

            Napisał Nachtlied
            Tak ludzi to chyba jednak nie przystoi traktować. Ja tam bym nie mógł. I to nawet nie tylko ze względu na jakiś szacunek dla "paszteta", ale też sam nie czułbym, że to jest "to", że o nią zawalczyłem i że stanowiła pewne wyzwanie.
            zgadzam sie w pełni. btw tak zauważyłam że słowo "pasztet" odnosi się głównie do kobiet a do facetów to co? też pasztety? czy może inaczej hmmm tak z ciekawości pytam
            co do treningu na owych pasztetach wszelakiej płci, to nie od końca to rozumiem, ale kto co woli gusta są różne. Ale ja dla mnei to wolałabym trenować na kimś kto mi się chociaż w minimalnym stopniu podoba, a nie zmuszac sie tylko dlatego że ten ktoś jest łatwy z tych czy innych względów...no ale kto co lubi

            Skomentuj

            • znowuzapilem
              SeksMistrz
              • Nov 2010
              • 3555

              Przykład paszteta podałem ponieważ kolega wyżej napisał że piękne dziewczyny go onieśmielają. Więc zamiast pół życia siedzieć w pokoju i oglądać swoje piękności przez firanke albo na pejsbooku lepiej chyba pogadać, poflirtować czy przelizać zwykłą dziewczyne (ew. paszteta)
              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

              Skomentuj

              • panieidzpan
                Świętoszek
                • Jun 2010
                • 17

                Robi się totalny offtop.

                Skomentuj

                • MsMisska
                  Perwers
                  • Jan 2012
                  • 1409

                  ZZ, masz absolutną racje w tym przypadku.

                  Skomentuj

                  • Amaru20
                    Świętoszek
                    • Oct 2012
                    • 18

                    Awesome

                    Wypowiadałem się wcześniej że też jestem prawiczkiem.(20lat) Ostatnio się to zmieniło ze znajomą po imprezie u mnie bo miałem wolną chatę, powiem wam. Tyle co ktoś wcześniej. Nie szukajcie na siłę tej wymarzonej. Alkohol na rozluźnienie, zadbać o nią, pokazać czułość i lecicie. Ta mi się podobała ale to nie moja miłość. Jak będziecie czekać na tą jedyną to możecie się nie doczekać a życie leci i nie wróci Powodzenia

                    Skomentuj

                    • Arkhan
                      Erotoman
                      • Nov 2012
                      • 557

                      Witam, Także prawiczek lat 20.

                      Powód:Było parę okazji, ale wstydzę się swojego ciała i zbyt wiele rzeczy może pójść nie tak, poza tym alkohol nie działa na mnie rozluźniająco, dlatego na imprezach odpycham tylko możliwości.
                      Państwo policyjne, państwo wyznaniowe
                      Masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę..

                      Skomentuj

                      • prezesp
                        Świętoszek
                        • Jul 2012
                        • 1

                        co zrobic

                        mm 18 lat, jestem prawiczkiem i muszę to zrobic. Problem w tym ze nie mamz kim. Doradzcie cos

                        Skomentuj

                        • Mascot

                          Czemu musisz to zrobić? o_0

                          Skomentuj

                          • Greedo
                            Banned
                            • Dec 2006
                            • 1657

                            Bo jest prezesem

                            Skomentuj

                            • 495f50
                              Perwers
                              • May 2011
                              • 1117

                              Prezes pewnie ma sekretarkę, więc w czym problem?

                              A tak na serio - też mnie ciekawi, czemu "musi".

                              Skomentuj

                              • pannaanastazja
                                Erotoman
                                • Jul 2011
                                • 396

                                Jakby post zamieścił kilka dni wcześniej nasunęłaby mi się myśl że chciał zaliczyc przed końcem świata .. ale niestety pomysłu nie mam i ubolewam z Wami , bo też jestem ciekawa
                                „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                                Skomentuj

                                Working...