W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Duży penis i ciasna cipka

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pannaanastazja
    Erotoman
    • Jul 2011
    • 396

    #31
    Właśnie nie, mówił ze jego była była jeszcze bardziej ciasna i w ogóle jeszcze mnie pocieszał ze bla bla żebym sie nie przejmowała. Ale jak napisałam mu smsa ok 15 że w sumie to chce jeszcze i zawsze można popróbować to skubany nie odpisał
    „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

    Skomentuj

    • Greedo
      Banned
      • Dec 2006
      • 1657

      #32
      Co wy takie niecierpliwe Daj sobie i jemu czas.

      Skomentuj

      • pannaanastazja
        Erotoman
        • Jul 2011
        • 396

        #33
        Jestem bardzo niecierpliwa, zresztą teraz taki piękny czas bo mam jeszcze tydzień wolnego. No nic, poczekam na jego ruch. Już nawet mnie nękają myśli maniakalne pt ' o może jestem w tym kiepska i on już mnie nie tknie'
        „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

        Skomentuj

        • Greedo
          Banned
          • Dec 2006
          • 1657

          #34
          Przestań, bo z litości ja przyjadę i Cię na smutaska od tyłu wezmę .
          Zresztą zobacz ilu tu chętnych forumowych onanistów masz. Wystarczy słowo, a zrobią Ci desant na cipkę jak alianci w Normandii
          Mówisz masz, którego chcesz? Watch outa? Zaraz cygana się zagoni do roboty, niech wie że w tym kraju nie wolno sie obijać.

          No już nie płakaj.

          Skomentuj

          • pannaanastazja
            Erotoman
            • Jul 2011
            • 396

            #35
            ahhahahaahhahaha o dziwo to mi naprawdę poprawiło nastrój Oj tam prędzej czy później koleś i tak się odezwie bo mnie lubi i wiszę mu piwo, najwyżej zastosuje technikę ' macania pod stołem' i oo
            „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

            Skomentuj

            • Greedo
              Banned
              • Dec 2006
              • 1657

              #36
              No grunt to pozytywne myślenie

              Skomentuj

              • pannaanastazja
                Erotoman
                • Jul 2011
                • 396

                #37
                Dobra to teraz czekam na odpowiedź owego amanta czy próbujemy dalej jeśli tak zaopatruje się w żele na bazie wody i wyuzdaną bieliznę myślę że jak rzucę się na niego już przy wejściu też może inaczej się to potoczyć
                „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                Skomentuj

                • ninaaa

                  #38
                  Nie chcę Cię martwic, ale takie niedopasowanie anatomiczne to wbrew pozorom dosyc duża przeszkoda. Mój ostatni romans upadł własnie z tego powodu. Ale czeba byc dobrej myśli, początki są zawsze trudne, może potrzebujesz czasu, żeby bardziej się "rozluźnic".

                  Skomentuj

                  • pannaanastazja
                    Erotoman
                    • Jul 2011
                    • 396

                    #39
                    Napisał ninaaa
                    Nie chcę Cię martwic, ale takie niedopasowanie anatomiczne to wbrew pozorom dosyc duża przeszkoda. Mój ostatni romans upadł własnie z tego powodu. Ale czeba byc dobrej myśli, początki są zawsze trudne, może potrzebujesz czasu, żeby bardziej się "rozluźnic".

                    Myślę że zdecydowanie chodzi też o 'rozluźnienie' i sam stosunek psychiczny. Nie dość że zestresowałam się już widząc rozmiary mojego partnera to próby 'włożenia go' sprawiły że automatycznie zaczęłam się tam zaciskać mimo zdolnych paluszków mojego 'kochanka'
                    „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                    Skomentuj

                    • ninaaa

                      #40
                      Może spróbuj dla rozluźnienia wypic trochę jakiegoś alkoholu. Podobno tez dobrym sposobem jest palenie zioła, ale przed seksem nigdy nie próbowałam, więc z własnego doświadczenia nie wiem...

                      Skomentuj

                      • sova100
                        Świntuszek
                        • May 2010
                        • 68

                        #41
                        Wypisz wymaluj mój przypadek. I wcale się tutaj nie chwalę, bo nie ma czym. Na początku mojego obecnego związku też nie mogłem wejść w ciasną cipkę. Ale pomocna okazała się wizyta w sex-shopie. Bardzo miła pani doradziła, żebyśmy kupili dwa, trzy dilda rozmiarami mniejszymi od mojego członka, ale takie żeby jeden był trochę większy od drugiego. Przez kilka tygodni zabawialiśmy się tym "sprzętem" stopniowo rozciągając pochwę. A że ta jest faktycznie niesamowicie rozciągliwa, w końcu odbyliśmy normalny stosunek A teraz mamy już dwójkę dzieci i z sexem zero problemów.
                        I czego mogę wam życzyć to cierpliwości, bo jeżeli facet jest wart, to będzie się opłacało. A i zawsze to jakaś odmiana

                        Skomentuj

                        • pannaanastazja
                          Erotoman
                          • Jul 2011
                          • 396

                          #42
                          Myślę że opcja z odrobiną alkoholu będzie dobrym wyjściem, jednak czy opłaca się tak kombinować z tymi dildo przy zwykłym seksie bez uczuć? Myślę że alkohol, żel na bazie wody i rozpychanie większą ilością palców będzie ok Co prawda to bycie na górze mnie nie przekonuje bo wydaje mi się ze wtedy jestem jeszcze bardziej ciasna
                          „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                          Skomentuj

                          • lucas21
                            Erotoman
                            • Jun 2011
                            • 458

                            #43
                            Niech położy się na boku, wtedy nie wejdzie całym i wejdzie pod kątem w kierunku punkty G - chyba Tzn sam zauważyłem to u dziewczyny jak leżymy na boku, wysatraczy, że wsunę go z 5cm, a ona sie wygina z przyjemności (dla mnie też przyjemny uczucie". Nie wiem jak pozycja sie nazywa, zawsze mówie "połóż sie na boku" Na jeźdźca nie próbuj, bo to nabijesz się cała na niego, od tyłu jeszcze może kontrolować głębość jak wchodzi..
                            W takim przypadkach się ciesze, że mam te 17cm

                            Skomentuj

                            • kolesiek
                              Świętoszek
                              • Jan 2012
                              • 20

                              #44
                              zmień faceta,,,

                              Serio kup se wibrator i rozmasuj se dziure do tego stopnia ze włoży tam ręke...

                              Skomentuj

                              • lucas21
                                Erotoman
                                • Jun 2011
                                • 458

                                #45
                                Dla swojego dobra, poparł bym kolege powyżej, zmień faceta na jakiegoś z normalnymi wymiarami i po kłopocie.. Z tego co piszesz to i tak bez zakochania tylko wyświadczanie sobie przysługi..

                                Skomentuj

                                Working...