W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Najbardziej wieśniacki ubiór

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • viper_88
    Erotoman
    • Mar 2005
    • 417

    #61
    Napisał YoungStallion
    @viper- ja sobie nie wyobrazam zimy bez szalika. Malo jest kurtek, ktore szczelnie do szyi przylegają
    Są zawsze kaptury, które można dostatecznie ciasno zawiązać

    Skomentuj

    • Xena
      Seksualnie Niewyżyty
      • Apr 2005
      • 338

      #62
      Okulary przeciwsłoneczne ala Paris
      moj brat mowi na nie muchy
      "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #63
        Napisał Szlajfka
        A u facetów wszytsko co jest za duże, spodnie z krokiem w kolanach itp obrzydlistwa. Czapki z daszkiem i wielkie niezasznurowane buty. Czyli styl jołków. Dla mnie kaszana.
        Podpisuję się pod tą opinią, popieram w 100%. Wygląda to obrzydliwie.
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • YoungStallion
          Perwers
          • Jul 2005
          • 1184

          #64
          Napisał viper_88
          Są zawsze kaptury, które można dostatecznie ciasno zawiązać
          Jak sie lubi wyglądac tak...

          [IMG]http://img178.*************/img178/8656/southparkmccormickkennydu4.gif[/IMG]
          "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
          Stanisław Lem

          Skomentuj

          • Paste
            Świętoszek
            • Jun 2006
            • 6

            #65
            Mnie krew zalewa jak widzę ABS'ów(mam na nich uczulenie czy cus) w w tych ich "nike'owskich" t-shirtach z siateczką, krótkich spodniach z białymi skarpetkami, butami do kosza w kolorach tęczy z "zawieszeniem na pięcie" i solarium na gębie. A szczególnie rozbraja mnie taki widok wśród uczniów podstawówki i gim.

            Skomentuj

            • viper_88
              Erotoman
              • Mar 2005
              • 417

              #66
              Ojejku, Kenny nie jest wcale taki zły

              A tak na poważnie, to to wcale nie wygląda tak źle i nie jest takie niewygodne. Ja powody do nie noszenia czapek czy też szalików mam takie, że natychmiast robi mi się pod nimi gorąco, a kiedy tak się dzieje, to odczuwam takie "szczypanie i gryzienie" na całej powierzchni pod nimi (w szczególności dotyczy to głowy)

              Skomentuj

              • YoungStallion
                Perwers
                • Jul 2005
                • 1184

                #67
                Ale my tu piszemy o wiesniackich ciuchach a nie o szczypaniu i gryzieniu
                "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                Stanisław Lem

                Skomentuj

                • viper_88
                  Erotoman
                  • Mar 2005
                  • 417

                  #68
                  Oj...

                  Jedno, że jest mi w nich niewygodnie, a drugie, że przy okazji mi się nie podobają

                  Skomentuj

                  • evika
                    Perwers
                    • Nov 2006
                    • 1083

                    #69
                    Dla mnie wiesniackie sa ciuchy z Carry i slipki u faceta. Wiekszosc rzeczy juz wymienionych rowniez.
                    eee...mam tez parę ciuchów z carry, sa porządnie uszyte. Można tam cos wybrać, wszystko zalezy od sezonu. Zauważyłam,ze w każdym sezonie w innej firmie pojawia sie "badziew", nie ma reguły

                    ostatnio "powala" mnie moda na złote trupie czachy (badź rózowe) bleee....

                    Skomentuj

                    • logimen

                      #70
                      A ja mam wlasnie taka fajna kurtke zimowa co dobrze przylega do szyi. Kupilem ja 2 lata temu w Fashion House w Piasecznie za jakies 300pln - Nike'a. Jestem z niej zadowolony bo takiej wlasnie szukalem ze wzgledu na to, ze nie znosze szalikow. Ale czapke zwykla w zimie musze nosic bo mam chore zatoki :/ 15s na zimnym powietrzu i kilka dni siedziby w domu sie szykuje.

                      Skomentuj

                      • brzydki27

                        #71
                        Napisał Aneczkofil
                        moze jeszcze powiesz, ze to wyglada ******ko? ^__________^

                        może powiem może nie powiem fakt jest faktem jak by mnie małe dziecko spytało jak wygląda "wieśniak" to wskazał bym na pacjenta z taka torbą i powiedział, patrz mały tak wygląda "wieśniak"

                        Skomentuj

                        • Yoshua
                          Perwers
                          • Mar 2007
                          • 1374

                          #72
                          jestem ciekaw jak Ty sie nosisz :p

                          ale swoja droga, wiesniaccy byli mezczyzni przez ponad 2 tysiace lat, dobrze wiedziec \m/
                          " - Fajny masz korek od wanny.
                          - Taki tam...
                          - ...Ale gra empetrójki"

                          Skomentuj

                          • brzydki27

                            #73
                            Napisał Aneczkofil
                            jestem ciekaw jak Ty sie nosisz :p

                            dres ze stadionu X lecia, czarne mokasyny, złota przewiecha, przy niedzieli zakładam: białe Sofixy, wycieruchy z Pewexu, beżowa marynarka, na lato sandały w połączeniu ze skarpetami z lajkry (mam nieoskrobane pięty i sie wstydze) nieodzownym elementem mojej garderoby jest żółta reklamówka z Biedronki.

                            Skomentuj

                            • Yoshua
                              Perwers
                              • Mar 2007
                              • 1374

                              #74
                              heh, mogles sobier darowac. albo jak chcialo Ci sie pisac to chociaz prawde...
                              " - Fajny masz korek od wanny.
                              - Taki tam...
                              - ...Ale gra empetrójki"

                              Skomentuj

                              • Raine
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 5250

                                #75
                                Napisał Chica
                                Ja tam weszlam (Carry) moze dwa razy w zyciu. Takiej tandety nigdzie nie widzialam.
                                Miałem dość podobne wrażenie, kiedy w Starym Browarze zajrzałem do sklepu Croppa. Wystarczyło, że zobaczyłem jak niedbale mają klejone buty i momentalnie mnie stamtąd wymietło.

                                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                                Regulamin Forum.

                                Skomentuj

                                Working...