Z obcą kobietą

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Deicide
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2012
    • 232

    Z obcą kobietą

    Marzę, aby przypadkowo spotkana dziewczyna dała się dotykać gdzie bym tylko chciał w toalecie albo innym ustronnym miejscu, lizać cipkę i piersi i żeby pieściła mnie tak, abym jak najszybciej miał orgazm.
  • MsMisska
    Perwers
    • Jan 2012
    • 1409

    #2
    Powodzenia życzę w spełnieniu tejże fantazji, bo może być ciężko, ale a nuż trafisz na taką co też ma podobne fantazje?

    Najistotniejsze jest też to, czy jesteś przystojny, bo jak gdzieś tam czytałam na innym forum to kobiety też miewają takie fantazje, ale facet musi być zabójczo przystojny Zawsze piszą tak:
    -seks z obcym facetem (musi być przystojny),
    -seks z jakimś przystojniakiem
    -zrobić loda jakiemuś przystojnemu facetowi itd...

    Skomentuj

    • Mestiv
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2010
      • 317

      #3
      No to trudne jest, bo dla jednej może być mega przystojny, a druga wzruszy ramionami co najwyżej... Mają te kobity wymagania no...

      Skomentuj

      • never_mind
        Świntuszek
        • Sep 2011
        • 86

        #4
        Napisał Mestiv
        No to trudne jest, bo dla jednej może być mega przystojny, a druga wzruszy ramionami co najwyżej... Mają te kobity wymagania no...
        Ale są chyba pewne kanony "przystojności" wspólne dla większości kobiet. Przez te właśnie kanony nigdy jeszcze nie miałem one night stand...
        Sent from my Commodore C64

        Skomentuj

        • Ahead
          Ocieracz
          • Sep 2010
          • 188

          #5
          Napisał Deicide
          Marzę, aby przypadkowo spotkana dziewczyna dała się dotykać gdzie bym tylko chciał w toalecie albo innym ustronnym miejscu, lizać cipkę i piersi i żeby pieściła mnie tak, abym jak najszybciej miał orgazm.
          rozumiem, że w tym stanie rozmarzenia nie ma sensu wspominać o chorobach
          Takie fantazje powinny pozostawać fantazjami. Taki lajf.

          Skomentuj

          • Sollat
            Erotoman
            • Feb 2010
            • 629

            #6
            Ale są chyba pewne kanony "przystojności" wspólne dla większości kobiet
            Jeden mój znajomy twierdził, że jeśli kobieta jest ładna, to się wszystkim podoba, ale one same mają bardzo zróżnicowany gust. Jak na moje, coś w tym rzeczywiście jest.
            https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

            Skomentuj

            Working...