Stulejka...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nick
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2006
    • 225

    hmm, dlugo pracowałem nad tym, a dokładniej to kilka lat porzadnej masturbacji :p
    co którys raz wez sciagnij napleta do oporu, az poczujesz ze wiezadełko sie naciga, nie za duzo z umiarem i po jakims czasie napewno bendą jakies efekty

    Skomentuj

    • pikaczu
      Świętoszek
      • Jul 2006
      • 12

      Napisał kuglarz
      Mi pielęgniarka goliła włosy łonowe ;-). Ze stresu erekcji nie dostaniesz, a poza tym może dają jakieś leki by nie doszło do wzwodu, ale to tylko moje domysły.
      Miałem wczoraj obrzezanie nie dostałem źadnych tabletek ani mnie nikt nie golił to jakieś wymysły a całośc wyglądała tak:pielęgniarka zaprowadziła mnie do szatni obok sali operacyjnej kazała sie rozebrac mogłem zostac w skarpetkach ale musiałem załoźyc ochraniacze i taki zielony dziwny fartuszek ,po wejściu na sale od razu kazała sie połoźyc na stole i zaczelimnie dezynfekowac itd.w sumie nic strasznego przyznam sie źe nawet nie myślałem o tym źe jest obok kobieta tylko otym co zaraz ze mną będzie sie działo
      TO KOBIETA WYBIERA MĘŹCZYZNĘ, KTÓRY JĄ WYBIERZE

      Skomentuj

      • nick
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2006
        • 225

        jesteś żydem? :p
        Ale tak na powaznie, i jakie wrazenia??, w jakim celu byłes obrzezany?

        Skomentuj

        • Luk
          Erotoman
          • Feb 2006
          • 427

          Jak to w jakim celu byl obrzezany? Kuzwa Ty rozumiesz znaczenie slowa w temacie?

          Skomentuj

          • pikaczu
            Świętoszek
            • Jul 2006
            • 12

            Stulejka częściowa a obrzezanie dla tego źe po plastyce moźe powrócic a im bardziej drastyczna metoda tym bardziej skuteczna.Teź miałem strachasam zabieg to pestka juźgo prawie nie pamiętam teraz musi sie wszystko pogoic i będzie ok .Namawiam wszystkich nie bac się zrobic z tym porządek a lepiej będziecie sie czuc nie tylko fizycznie ale i psychcznie bostrach i obawy siedzą w głowie nie w majtkach
            TO KOBIETA WYBIERA MĘŹCZYZNĘ, KTÓRY JĄ WYBIERZE

            Skomentuj

            • kuglarz
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2006
              • 307

              Napisał pikaczu
              Miałem wczoraj obrzezanie nie dostałem źadnych tabletek ani mnie nikt nie golił to jakieś wymysły a całośc wyglądała tak:pielęgniarka zaprowadziła mnie do szatni obok sali operacyjnej kazała sie rozebrac mogłem zostac w skarpetkach ale musiałem załoźyc ochraniacze i taki zielony dziwny fartuszek ,po wejściu na sale od razu kazała sie połoźyc na stole i zaczelimnie dezynfekowac itd.w sumie nic strasznego przyznam sie źe nawet nie myślałem o tym źe jest obok kobieta tylko otym co zaraz ze mną będzie sie działo
              Żadne wymysły. Zabieg miałem robiony na koszt państwa. Pielęgniarka ogoliła mnie (oczywiście nie przy innych pacjentach ;-)), podała tabletki. Następnie zawieziono mnie na łóżku na sale operacyjną, gdzie lekarz wykonał swoją pracę.

              Skomentuj

              • Demons Eye
                Świętoszek
                • Sep 2006
                • 5

                Mam 16 lat i podejrzewam ze mam stulejke nieplna 3 czy moge uprawiac sex z ta dolegilowosci? Prosze o porade!

                Widzę, że jednak potrafisz się czegoś nauczyć Czasami zamiast publikować własny temat warto się rozejrzeć, czy czegoś takiego wcześniej już ktoś nie założył.

                Życzę udanego postowania na BT i zapraszam jednocześnie do lektury Regulaminu (znajdziesz go w dziale Off-topic, możesz również kliknąć na odnośnik z mojej sygnatury) - R.
                Last edited by Raine; 21-09-06, 17:46.

                Skomentuj

                • maxior89
                  Świętoszek
                  • Sep 2006
                  • 5

                  no to ja moze napisze ....gdy nie mam wzwodu i odciagam lekko skorke to troszke to czuje..niby nie boli..ale czy to jest jednak stulejka?dodam ze podczas wzwodu....grzybek mi sam nie wychodzi..

                  Skomentuj

                  • Erox_06
                    Świętoszek
                    • Aug 2006
                    • 3

                    Napisał STUPID ANIMAL
                    STULEJKA

                    Profesjonalnie wykonywany zabieg chirurgiczny jest bezbolesny i zaraz po nim każdy pacjent idzie do domu.
                    Ja mialem operacje na przepuchline i przy okazji lekarz zrobił mi stulejke, samo w sobie to nie bolało ale po oddaniu moczu tak na***lało, że musiałem penisa w czymś maczać przez około 2 tygodnie. Ale i tak wybór należy do ciebie :]

                    Skomentuj

                    • maxior89
                      Świętoszek
                      • Sep 2006
                      • 5

                      mam taki problem...gd nie mam wzwodu skorke sciagne bez problemu...jednak gdy mam wzwod to zoladz sam nie wyjdzie a jak naciagne skorke to boli jednak,....czy to bedzie stulejka?

                      Skomentuj

                      • blizz
                        Świętoszek
                        • Sep 2006
                        • 19

                        mam podobnie jak Dzastin...napletek podczas wzwodu schodzi bezboleśnie lecz w tym różnica ze nie całkowicie...do pewnego momentu...reszte musze sam "ściągnąć" (bezboleśnie) i mam tez mały "zwoj" napletka pod żołędziem. Czy to też stulejka wymagajaca isc do lekarza? mysle że nie, ale chciałbym wiedziec co wy o tym sądzicie.

                        Skomentuj

                        • Luk
                          Erotoman
                          • Feb 2006
                          • 427

                          blizz - wszystko ok, dopoki mozesz sciagnac napletek, a to jak i stosunek nie sprawiaja Ci bolu

                          Skomentuj

                          • Dżunior
                            Świętoszek
                            • Aug 2006
                            • 7

                            Witam a ja mam pytanie czy jest mozliwe powstanie stulejki np po przebytym zapalanie cewki moczowej ? przed chorobą wszystkim wszystko dobrze działało

                            Skomentuj

                            • gturek
                              Świętoszek
                              • Aug 2006
                              • 4

                              do urologa trzeba mnieć skierowanie?

                              Skomentuj

                              • Dżunior
                                Świętoszek
                                • Aug 2006
                                • 7

                                z tego co wiem to tak

                                Skomentuj

                                Working...