W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Powitalne pocałunki z kolegami

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piotr4157
    Świętoszek
    • Feb 2015
    • 49

    #16
    Napisał Emm:*
    Gdy między dwojgiem osób nie iskrzy, żaden pocałunek, żaden dotyk nie jest erotyczny, gdy jednak druga osoba przyspiesza bicie naszego serca, erotyczne może być nawet podanie ręki, obecność, omiecenie wzrokiem.
    Racja

    Skomentuj

    • Michal7

      #17
      Niby tylko pocałunek a co zrobisz jak ,,kolega" złapie cię najpierw w za szyje, pocałuje, poetm za tyłek i będzie chciał czegoś więcej ? Nie znam twoich znajomych ale czy na pewno możesz coś takiego wykluczyć ??\

      Skomentuj

      • Magda_TTT
        Świętoszek
        • Dec 2015
        • 2

        #18
        Moze to kwestia mojego grona znajomych, ale przez tyle lat nie spotkalam jeszcze zadnych "niebezpiecznych" ruchow z ich strony, ktore by eskalowaly te sytuacje...

        Sollat: Taki pocalunek okreslilabym raczej jako pocalunek typu francuskiego, ale bez uzycia jezykow. Krotki, ze wzajemnym objeciem warg i konczacy sie "mokrym" cmoknieciem. Taka forma jest akceptowana przez "uczestnikow", pomimo braku blizszych seksualnych relacji.

        Skomentuj

        • Sollat
          Erotoman
          • Feb 2010
          • 629

          #19
          Tak czy owak, skoro tak się przyjęło w towarzystwie, to chyba nic groźnego.
          https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

          Skomentuj

          • Christophero
            Banned
            • Feb 2009
            • 1039

            #20
            Mamy znajomych, nie wiem czy bliskich, ale można ich powoli tak nazwać... żona tego znajomego ma taki jakiś zwyczaj całowania na powitanie i pożegnanie....
            zastanawiam się czasem nad tym całym całowaniem w policzek i doszedłem do wniosku że mnie to jednak trochę w****ia....

            no ale jak jej to sprawia przyjemność to mi to jest obojętne.

            Na mnie wrażenie zrobiło by raczej jak by na powitanie zrobiła laseczkę i połyczek z patrzeniem w oczy...

            ale ostatecznie to przyjaciółka, nie rusza mnie jakoś.

            Skomentuj

            • Sollat
              Erotoman
              • Feb 2010
              • 629

              #21


              Mnie zasadniczo całowanie na powitanie ogólnie przeszkadza. Jakoś tak uważam, ze nawet w policzek to coś bardziej intymnego, zarezerwowane dla jakiś bliższych znajomości. A jak próbuje mnie tak witać dziewczyna kumpla, która mnie nie cierpi, to przypomina mi się jedynie pewien biblijny całus.
              https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

              Skomentuj

              Working...