W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

(Nie)szczęście

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DSD
    Perwers
    • Jan 2010
    • 1275

    #16
    Luki$, inni napisali już wszystko. Mi przypomniał się taki dowcip:

    Pani w szkole pyta dzieci kim chcą zostać w życiu. Piotrek mówi że strażakiem, Krzyś że lekarzem, Małgosia nauczycielką...
    -A ty Jasiu?
    -A ja chciałbym zostać bezrobotnym menelem...
    -Jasiu, co ty mówisz?
    -A bo taki bezrobotny menel ma fajnie...

    Mineło kilkadziesiąt lat. Dorosły Jan podchodzi do okna willi na prywatnej wyspie na Karaibach. Patrzy na basen pełen gołych lasek z prywatnego haremu, wzrok powoli omiata prywatne lotnisko z pięcioma odrzutowcami, po chwili spogląda na port z zacumowanymi dziesięcioma prywatnymi, luksusowymi jachtami. Jan patrzy na to wszystko długo i w końcu szepcze:
    - Dlaczego mi w życiu nie wyszło...?
    'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5249

      #17
      Szczerze mówiąc, zamiast samca alfa widzę tutaj samca omega. I na tym moim zdaniem polega główny problem egzystencjonalny.

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • Teren
        Świętoszek
        • May 2014
        • 30

        #18
        Podobnie jak i ja tkwisz w marazmie... Przej*****... Gdy nie mamy problemów, jest nam po prostu zbyt lekko
        Bang

        Skomentuj

        Working...