W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pytanie do panów... jesteś hetero, ale dostajesz propozycję od...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rokoko91
    Seksualnie Niewyżyty
    • May 2009
    • 356

    Na trzeźwo - nigdy. Po alkoholu - chyba też ale wiadomo, że ludzie różne głupie rzeczy robią po pijaku... W każdym razie gdybym zrobił to z jakimś facetem pod wpływem, to żałowałbym tego.
    Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

    Skomentuj

    • inno
      Świętoszek
      • Jul 2009
      • 1

      Napisał jkjkkkt
      Czy zgodzilibyście się, gdyby kolega/przyjaciel albo obcy przystojniak poznany na dyskotece zaproponował, że zrobi wam loda?
      To zależy od wielu czynników. W jakiej sytuacji i z kim konkretnie. Czasami mam takie ciągoty, żeby posmakować. I jestem hetero w 100%.

      Ps. Kiedyś mi się zdarzyło zwalić konika dla jednego mężczyzny. Był to całkiem obcy mi facet, ale nie było tak źle. Zlał się moment, kilka ruchów mojej ręki i ugotowany Ale wtedy jakoś tak nie miałem ochotę wziąć do buzi. A on mojego owszem. Ale nie doszedłem, jakoś tak dawno to było i nie wyszło. Może kiedyś spróbuję znowu? Sam nie wiem.

      Skomentuj

      • falcon84
        Świętoszek
        • Nov 2012
        • 16

        Niee Nieee Nieeeee, niech się żenią z kim chcą ale dzieci nie adoptują ! Sex w każdej postaci ale nie z każdym a do tego Facet Facetowi...

        Skomentuj

        • snata
          Erotoman
          • Mar 2009
          • 612

          pierwsza część pytania wyklucza następną....
          Jestem hetero i nie zgodziłbym się
          Kocham muzykę i niech tak zostanie

          Skomentuj

          • badacz
            Ocieracz
            • Oct 2009
            • 156

            jeśli ktoś obcy na dyskotece czy w innym miejscu zaoferowałby mi lodzika to bym był w szoku ale bym się zgodził... może ma taki fetysz i czemu człowiekowi nie pomóc!!! a czytając niektóre posty to szkoda słów!
            --->>>DaNgEruSe<<<---
            ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

            Skomentuj

            • hejej1020
              Ocieracz
              • Oct 2010
              • 107

              Gdyby nikt mnie nie znał i ja nikogo. W 100% nikt by się o tym nie dowiedział to wtedy tak, w końcu można zamknąć oczy i wyobrazić sobie same boginie...

              Skomentuj

              • Arkhan
                Erotoman
                • Nov 2012
                • 557

                Wykluczone, żaden facet nigdy nie dotknie mnie w bliższych stosunkach niż walka w zwarciu na treningu, albo witanie z przytuleniem normalnym.
                Państwo policyjne, państwo wyznaniowe
                Masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę..

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  a co szarpiesz/uderzasz?

                  Skomentuj

                  • Arkhan
                    Erotoman
                    • Nov 2012
                    • 557

                    Aktualnie Krav Maga, ale w wielu sztukach walki nawet na rozgrzewkę są zapasy lub tego typu rzeczy, nie mam nic przeciwko takiemu "mizianiu" ale jednak bliższe kontakty z facetami, to dla mnie .. no błe
                    Państwo policyjne, państwo wyznaniowe
                    Masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę..

                    Skomentuj

                    • upocone jajka
                      Banned
                      • May 2009
                      • 5151

                      ooo to widać nie lamus a że tak pytam który tydzien?

                      Skomentuj

                      • Arkhan
                        Erotoman
                        • Nov 2012
                        • 557

                        Tobie się nudzi? Drugi rok, wcześniej Capoeira.. zresztą itak mi pewnie nie uwierzysz, więc po co te pytania?
                        Państwo policyjne, państwo wyznaniowe
                        Masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę..

                        Skomentuj

                        • upocone jajka
                          Banned
                          • May 2009
                          • 5151

                          tak z przekory, trza mieć możliwości dlużej trenować kv, no ale ok, zazdroszczę

                          Skomentuj

                          • said
                            Świętoszek
                            • Dec 2012
                            • 23

                            Dla mnie osobiście jak ktoś jest bi to nie znaczy ze jest gejem.
                            Wielu facetów jest bi,ale nie przyzna się do tego za żadne skarby ponieważ obawia się być posądzonym o bycie gejem.
                            Dla mnie facet bi to po prostu zabawa bez czułości,całowania,miziania itp.
                            Nie ma tam żadnego uczucia tylko czysty seks.
                            Geje natomiast okazują sobie te czułość co dla mnie jest już nie dopuszczalne.
                            Dlatego ja bym od tego zaczął,żeby rozgraniczyć geja a bi.
                            Facetów bi normalnie pociągają kobiety normalnie są hetero,ale są w stanie zrobić to z ta samą płcią na zasadzie czystego seksu i przyjemności,jako zróżnicowanie i odskocznia.
                            Trochę to filozoficzne,ale wydaje mi się do tematu, bo niekoniecznie taka propozycja może wyjść od geja.
                            Dlatego faceci bi robią to przeważnie w trójkącie z kobietą.
                            Tak samo bawią mnie zwroty "dał bym mu w ryj"
                            Jakby kobieta do ciebie podeszła też dał byś jej w ryj?
                            Trochę to płytkie i zaściankowe.
                            Od razu odpowiadam nie nie jestem gejem.
                            0statnio edytowany przez said; 28-12-12, 12:57.

                            Skomentuj

                            • _acdc_
                              Świętoszek
                              • Sep 2014
                              • 45

                              Napisał said
                              Dla mnie osobiście jak ktoś jest bi to nie znaczy ze jest gejem.
                              Wielu facetów jest bi,ale nie przyzna się do tego za żadne skarby ponieważ obawia się być posądzonym o bycie gejem.
                              Dla mnie facet bi to po prostu zabawa bez czułości,całowania,miziania itp.
                              Nie ma tam żadnego uczucia tylko czysty seks.
                              Geje natomiast okazują sobie te czułość co dla mnie jest już nie dopuszczalne.
                              Dlatego ja bym od tego zaczął,żeby rozgraniczyć geja a bi.
                              Facetów bi normalnie pociągają kobiety normalnie są hetero,ale są w stanie zrobić to z ta samą płcią na zasadzie czystego seksu i przyjemności,jako zróżnicowanie i odskocznia.
                              Trochę to filozoficzne,ale wydaje mi się do tematu, bo niekoniecznie taka propozycja może wyjść od geja.
                              Dlatego faceci bi robią to przeważnie w trójkącie z kobietą.
                              Tak samo bawią mnie zwroty "dał bym mu w ryj"
                              Jakby kobieta do ciebie podeszła też dał byś jej w ryj?
                              Trochę to płytkie i zaściankowe.
                              Od razu odpowiadam nie nie jestem gejem.
                              Coś w tym jest Sam jestem hetero i na co dzień kręcą mnie kobiety, ale od dłuższego czasu mam ochotę na taki ostry seks z facetem. Tak żeby mnie zerżnął, żebym mógł mu possać i na koniec połknąć, ale nie chciałbym się z nim całować ani jego posuwać. Czyli jestem bi pasywny. Chyba

                              Skomentuj

                              Working...