W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

O czym myślicie podczas masturbacji???

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lolek xD
    Świętoszek
    • Mar 2007
    • 1

    #16
    mysle o tym zeby nie uwalic klawiatury xd

    Skomentuj

    • Mięśniak
      Świntuszek
      • Apr 2007
      • 61

      #17
      Masz 15 lat. To nic takiego. Jesteś w najgorszym wieku pod względem dojrzewania. Hormony szaleją , fantazje seksualne też. Pamiętam jeszcze z WDŻ jak nauczycielka mówiła że w tym wieku do głowy przychodzą różne rzeczy. Wiek 15-16 lat (przepraszam) to wiek głupoty. Większość chłopców myśli członkiem a nie mózgiem.

      Jeżeli za pare lat to sie nie zmieni, to może jesteś Bi ??.

      Skomentuj

      • Szlajfka
        Perwers
        • Oct 2005
        • 1057

        #18
        A ja myśle o tym co bym chciała a czego nie mogę zrobić ze swoim facetem.
        Nadzieja umiera ostatnia....

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #19
          Napisał Szlajfka
          A ja myśle o tym co bym chciała a czego nie mogę zrobić ze swoim facetem.
          Przyznam się że ja ostatnio też, bardzo realistyczne wizje.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • dziamdziam
            Świętoszek
            • Apr 2007
            • 39

            #20
            też sobie wale ale nigdy nie myślałem o mężczyznach
            TO CO MI SIĘ PODOBA W KOBIETACH TO ONE SAME...

            Skomentuj

            • HanyBany
              Świętoszek
              • Apr 2007
              • 10

              #21
              Jak się masturbuję to myślę o wielu, niekoniecznie mądrych rzeczach. Jedną z nich jest wokalista z Coldplay'a, pomijając fakt że wcale mi się nie podoba.

              Nie twierdzę że nie myślę też o kobietach, bo zdarza mi się to często. Jeśli juz nawet zostanę bi, jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza. Faceci podniecają mnie zarówno jak kobietki.

              Skomentuj

              • FireExit
                Świntuszek
                • Apr 2007
                • 59

                #22
                jezu juz 10 raz odpisuje ale nie chce zalapac ok
                wiec ja sie masturbuje od 15 roku zycia troche pozno ale spoko... teraz mam 17 i tez prawie od poczatu mialem takie mysli i mam nadal.. mysle ze moglby byc fajnie z chlopakiem ale nie wazne... jestesy najwyzej Bi no bo zobaczy geje maja to do siebie ze sie kochaja w sesie uczuc a ja i mysle ze ty tez nigdy bys chlopaka nie pokochal... i ja tez tak mam wiec sie nei przejmuj na 100% gejem nie jestes...
                dziewczyna musi mieć troche ciałka. jakiś cycek, jakaś dupcia bo ja bokser nie jestem żeby na deskach leżeć

                Skomentuj

                • gesio
                  Świętoszek
                  • May 2006
                  • 28

                  #23
                  Szczeże mówiąc, mam to samo... Może wszyscy tak mają ale nikt o tym nie mówi... W życiu trzeba spróbować wszystkiego, ja wypróbowałem tylko jedno... No może jesteśmy bi, ale czy to coś złego? Czy bycie gejem to coś złego? Jak tak to może bycie 100% hetero też jest złe?

                  Skomentuj

                  • FireExit
                    Świntuszek
                    • Apr 2007
                    • 59

                    #24
                    no gesio masz 100% racji... a wlasnie najgorsze jest to ze nikt sie do tego nie przyzna na zywo jak sie o tym gada. A z drugiej strony moze nikt nie mowi bos ie wstydzi ja kolegom tez nie powiedzialem... a zreszta po co od tego sie ma internet anonimowosc i tyle... pozdro Gesio... ale tak wogole to ja nie bardzo czaje homosexualizm bo jak mozna pokochac drugiego faceta? nie wiem....
                    dziewczyna musi mieć troche ciałka. jakiś cycek, jakaś dupcia bo ja bokser nie jestem żeby na deskach leżeć

                    Skomentuj

                    • gesio
                      Świętoszek
                      • May 2006
                      • 28

                      #25
                      Tak samo jak kobieta może pokochać drugą kobietę, kobieta faceta czy facet kobietę.
                      A miłość to nie musi być tylko sex, tudzierz głównie sex. Miłość w ogóle jest zjawiskiem ciężkim do opisania

                      Skomentuj

                      • elax
                        Świętoszek
                        • Apr 2007
                        • 2

                        #26
                        nie jestes wcale gejem myślisz o facetach bo myślisz że ty chciałbyś taki być,a ich penisy zawsze są dłuuugie??

                        Skomentuj

                        • brzydki27

                          #27
                          kiedyś jak byłem młody i piekny to śliniłem sie na widok kolezanek ze szkoły kilka razy w czasie lekcji wyskoczyło sie do kibla potem w wojsku myślało się o każdej napotkanej kobiecie, glównie tych zza płotu których przez lato w garnizonie na Helu było bez liku, wszytskie je w myślach "rżnołem" eheheh a teraz choćbym nie wiem ile orgazmów z panną przeszedł to i tak ją musze przy pomocy reki "zerżnąć" najgorzej to jak człowieka w pracy załapie, kilka razy dziennie przycisneła mnie tak bieda i musiałem gdzieś szybko w ustronne miejsce i oczywiście myśle tylko o niej

                          Skomentuj

                          • XVI
                            Świętoszek
                            • Dec 2006
                            • 19

                            #28
                            mi to zawsze nasuwa sie najpiękniejsza kobieta na tej planecie (nie zdradze imienia). Klęczy przede mną i mówi: zrób to dla mnie

                            Skomentuj

                            • Ludek90
                              Świntuszek
                              • May 2007
                              • 81

                              #29
                              Ja zawsze myśle o czymś sexi. Naprzykład podniecają mnie stringi wiec jak zobacze jakomś Piękną lady kucajocom a stringi prawie pekajom to juz mam o czym mysleć

                              Skomentuj

                              • patyk
                                Ocieracz
                                • Mar 2006
                                • 172

                                #30
                                a ja myślę o momencie wejścia. jak dla mnie to najprzyjemniejsze co może się zdarzyć nawet sam orgazm nie jest tak mily.
                                więc myślę o tym i sobie przypominam jak to było milo
                                Pesymista to dobrze poinformowany optymista..

                                Dyplomata to ktoś, kto potrafi powiedzieć "s********j" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się podróżą

                                Skomentuj

                                Working...