W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Początki z wibratorem

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzesiekM
    Świętoszek
    • Nov 2013
    • 1

    Początki z wibratorem

    Siemka
    Planujemy zakup z narzeczona wibratora. Chcielibyśmy spróbować ja w jednej dziurce a wibrator w drugiej.Do analnego narzeczona ma stosunek anty.. Ale nieprotestuje i w trakcie widze ze jest jej przyjemnie mało tego osiąga nawet orgazmy. Wiadomo najpierw sama sie oswowi z swoim przyjacielem. potem spróbujemy w "3". Jak polecacie sie do tego przygotować? Co lepiej ja w dupce a w cipce wibrator czy może odwrotnie ? Wibrator będzie mniejszy od mojego penisa. Nie że jakiś kompleks czy coś ale czytaliśmy że najpierw lepiej kupić mniejszego a dopiero potem kupować większe.
    pozd
  • nienastolatek
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2013
    • 335

    #2
    my też mamy plan, z tym że chce kupić większy wibrator od mojego penisa

    Skomentuj

    • Tilia
      Erotoman
      • Feb 2005
      • 560

      #3
      " chce kupić większy wibrator od mojego penisa "

      To Twój penis handluje wibartorami?



      .
      To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

      Kto ma cycki, ten rządzi!

      Skomentuj

      • nienastolatek
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2013
        • 335

        #4
        handluje, ale strasznym szajsem, więc jednak od niego nie kupie

        Skomentuj

        • lowiczaki
          Ocieracz
          • Aug 2013
          • 158

          #5
          U nas na początku zaczynaliśmy z paluszkiem delikatnie i powoli. Oczywiście najlepiej używać żelu bo na sucho to nic miłego Najlepiej niech przed się wypróżni żeby nie myślała że w trakcie jej coś tam moze "wylecieć" Bo jednak uczucie parcia jakies jest. Tak jak pisała Astraja zadbaj żeby była rozgrzana i rozluźniona to będzie na pewno łatwiej. Czasami bawimy się własnie tak ze w jednej dziurce jest wibrator a w drugiej ja i przyznam szczerze że fajnie czuć te wibracje Na początku nie wchodź za głęboko i zbyt gwałtownie żeby sie nie zraziła. Swego czasu bardzo polubiliśmy anal i był nawet częściej jak "normalnie" Teraz bawimy się tak od czasu do czasu.

          Skomentuj

          Working...