Zele i kremy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Eris
    Perwers
    • Feb 2009
    • 851

    Zele i kremy

    Zniechecona szczypaniem, pieczeniem i podraznieniami jakie wywolaly u mnie globulki, postanowilam poszukac innej, chemicznej alternatywy (stosuje je jako dodatek do gumek dla wlasnego komfortu psychicznego). Jakiez bylo moje zdziwienie, gdy pani w aptece powiedziala, ze na polskim rynku nie ma ani zeli ani kremow. Poszukawszy w necie dowiedzialam sie, ze czesc ludzi sprowadza je zza granicy. Niemniej to sa koszta. Stad moje pytania:

    1. Czy naprawde na polskim rynku nie ma ani kremow ani zeli?

    2. Czy ktos je stosowal i moglby podzielic sie wrazeniami? Po prostu nie chce wyrzucac pieniedzy w bloto i zalezy mi na informacji - czy zele/kremy podrazniaja mniej niz globulki?
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    Globulek z tego co się orientuję, jest kilka rodzajów do wyboru. Swojego czasu był krem i pianka Delfen, ale zostało toto wycofane.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Eris
      Perwers
      • Feb 2009
      • 851

      #3
      Napisał Rojza Genendel
      Globulek z tego co się orientuję, jest kilka rodzajów do wyboru.
      Ja wlasnie innych niz patentex oval nie moglam znalezc. Moze pamietasz nazwy?

      Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

      Wyglada na to, ze w naszym kraju, gdzie misie polarne biegaja po ulicach, wybor jest skromny.

      Ponawiam pytanie - czy ktos stosowal kremy/zele i moze sie wypowiedziec czy w porownaniu do globulek podrazniaja?

      Skomentuj

      • nieuchwytna
        Seksualnie Niewyżyty
        • Aug 2011
        • 251

        #4
        Eris, wydaje mi się, że wszystko inne jest wycofane. Sama miałam problem z Patentex'em. Nie mogę brać tabletek, rozmawiałam ze swoim ginekologiem i mówił tylko o tych globulkach. Kiedyś był preparat Delfen (w kremie na pewno, nie wiem, czy nie było też pianki), ale został on wycofany kilka lat temu. Także w środkach chemicznych na chwilę obecną nie ma żadnego wyboru...
        Trzy czwarte z miłości.

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #5
          Napisał Eris
          Ja wlasnie innych niz patentex oval nie moglam znalezc. Moze pamietasz nazwy?
          Kolpotex bodajże. Ale podejrzewam jest to dokładnie to samo, tylko pod inną nazwą handlową.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Outlaws13
            Perwers
            • Oct 2011
            • 1332

            #6
            Kolpotex od strony męskich doznań jest straszny. Zero przyjemności z sexu. No chyba że ma się nastawienie-"nie ważne jak, ważne żeby było". Jak by Wacka do pieca wkładał , nie przyjemne. Potem jest cały brudny, farfocle, piana -OKROPNOŚĆ. Raz i nigdy więcej
            Last edited by Outlaws13; 23-10-11, 10:49.
            "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

            sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

            Skomentuj

            Working...