"Kuleczka" na penisie - co to moze byc?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Figlarny
    Świętoszek
    • Sep 2009
    • 7

    "Kuleczka" na penisie - co to moze byc?

    Witam mam problem ze swoim członkiem, otóż na głównej żyłce mam swoistego rodzaju "kuleczke", twarda w dotyku, wygląda jak normalna część żyły. Bez zdjecia sie raczej nie obejdzie, wiec dla zainteresowanych :



    Byłbym wielce wdzieczny za pomoc. Mam 18 lat, "kuleczke" mam odkad pamietam czyli przynajmniej 2-3 lata, wczesniej moglem nie zwracac uwagi.
  • kriserr
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2007
    • 253

    #2
    Wygląda jak hemoroid tylko zewnętrzny od takie kurzajkowate więc albo skalper chirurga pomoże,ale czy sie doczekasz na zabieg jak są kolejki? albo zamrożenie jakimś reklamowym preparatem na te sprawy.Albo bedziesz z tym żyć a twoją kobiete bedzie to dodatowo w jej cipce stymulować w końcu nie ktorzy mają kolczyki tam do dodatkwych wrażeń xd

    Skomentuj

    • Figlarny
      Świętoszek
      • Sep 2009
      • 7

      #3
      hehe no już jej to tak tłumaczyłem, ale nie każdej z osobna sie chce o tym gadać skalplem mnie przeraziles

      Skomentuj

      • Hal
        Perwers
        • Oct 2010
        • 1366

        #4
        Myślę że powinieneś pójść do lekarza urologa /dermatologa
        Last edited by Hal; 01-03-11, 09:44.

        Skomentuj

        • KudlatyMisio
          Świntuszek
          • Jul 2007
          • 56

          #5
          jaki dermatolog. Normalnie idziesz do urologa i spokojnie ci wytnie w miejscowym znieczuleniu. To pewnie jakaś torbiel z płynem ew. kaszak czy podobna sprawa. Pozbędziesz się szybko na oko 1 szew. i bzykać się do woli

          Skomentuj

          Working...