W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Punkt G

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sexy
    Świętoszek
    • Jan 2006
    • 1

    Punkt G

    Witam w jaki sposob moge znalezc u kobiety punkt G i czym go stymulowac palcami sie da. Prosze opisac w jaki sposob moge znalesc ten punkt...
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5250

    #2
    Uniżona prośba: nie wysyłaj tego samego posta w różnych działach, zgoda?

    A co do punktu G... ja tam nigdy go jakoś specjalnie nie szukałem. Ale poczekam, może zgłosi się jakiś poszukiwacz skarbów i oświeci nas, biedaczków

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • blood_17
      Ocieracz
      • Jan 2006
      • 96

      #3
      hehe ;D ja tam nie wiem ale zawsze jak dobrze robie swojej Kbiecie to mówi , że dobrze więc chyba dobrze ;D więc po co mi tam jakiś punkt G ;p słyszałem , że to najczulszy punkt u Kobiet ;D ulalala
      huh ;-)

      Moja Maleńka Asienkaaa ;****

      Skomentuj

      • YoungStallion
        Perwers
        • Jul 2005
        • 1184

        #4
        Ja takiego punktu nie znalazlem ale moja dziewczyna nie narzeka wiec chyba nic straconego
        "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
        Stanisław Lem

        Skomentuj

        • cingulum
          Świętoszek
          • Feb 2006
          • 26

          #5
          Najlatwiej w pozycji od tylu niech kleknie woja kobietka i wypnie pucie a ty jej wprowadz paluszka badz peniska bdzie na wprost w tej pozycji poczujesz zgrubienie to bedzie on i zreszta zobaczysz po reakcji ukochanej

          Skomentuj

          • Czarodziejka
            Perwers
            • Sep 2005
            • 963

            #6
            mhmh ja też nie wiem, gdzie ten puntk g jest i właśnie zdałam sobie sprawę, że nawet o nim nie myślałam, nie skupiałam się na tym, żeby go szukać. bo po co, jeśliz facetem jest mi dobrze?

            Skomentuj

            • Bender
              Administrator
              • Feb 2005
              • 3026

              #7
              ja mysle ze najlatwiej znalesc go rpzy pomocy forumowej szukajki na BT (czyt. - bardzo rozbudowane tematy na ten temat juz były omawaine na forum.
              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
              Billy Crystal

              Skomentuj

              Working...