W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak sie bronic przed monotonia......(petting)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ilja
    Świętoszek
    • Dec 2005
    • 19

    Jak sie bronic przed monotonia......(petting)

    ................ siemnako jestem nowy na tym forum!!

    wszyscy wiemy ze poznawanie swojego ciala jest bardzo ciekawe, ale jezeli to jest jedyna forma wspolzycia z partnerka to .......... uwazam ze moze sie to stawac monotonne po jakims czasie nie mowie ze nie mile ale monotonne!! co wedlog was mozna zrobic zeby bylo ciekawiej, bardziej sympatycznie ze sie tak wyraze
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    Nie wiem, dla mnie ani petting, ani cokolwiek innego w seksie nigdy nie stało się monotonne.
    Przecież za każdym razem jest inaczej. Przecież można dotykać na tysiące sposobów.
    Zresztą sedno sprawy nie tkwi w technice, tylko w podejściu obu stron.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Lola
      Świntuszek
      • Dec 2005
      • 47

      #3
      zawsze pozna pobawic sie w cos: uczen-nauczycielka. szef-sekretarka. takie zabawy tez kreca...

      Skomentuj

      • Enea
        Perwers
        • Dec 2005
        • 1010

        #4
        no ja juz od dawna jestem w stalym zwiazku i nie odnalazlam ani jednego symptomu nudy... z seksem czekalismy 6 miesiecy od rozpoczecia zwiazku i przez ten czas wystarczal nam petting, ktory jak juz inni wspomnieli mozna sobie urozmaicic (no chyba ze ktos piesci sie ze swoim partnerem wedlug szczegolowego planu) u mnie zawsze wychodzilo to jakos spontanicznie i nadal wychodzi bo sa dni kiedy tak po prostu zamiast uprawiac seks piescimy sie dlugimi godzinami zmieniaja sie miejsca, okolicznosci, technika, pozycje dodajemy rozne fajne zabaweczki i zmieniamy nastroj heh zawsze jest inaczej i nie mam na to wplywu.... Wystarczy troche inwencji tworczej

        Skomentuj

        • MyszkaZ
          Erotoman
          • Dec 2005
          • 535

          #5
          Wszystko zalezy od tego, co sie do siebie czuje...bo jezeli naprawde zalezy Ci na tym, aby drugiej osobie sprawic jak naaajwieeksza przyjemnosc, to petting zawsze bedzie ciekawy. Im bardziej Ci zalezy, tym bardziej sie starasz, im bardziej sie starasz, tym wieksza szansa, ze nie bedzie nudno. Troche wyobrazni, urozmaicenia, wyczucia...i bedzie ok.
          Even though she seems so high
          He knows that she can't fly
          and when she falls out of the sky
          He'll be standing by

          Skomentuj

          • marcyś
            Świętoszek
            • Jan 2006
            • 9

            #6
            Siemka.
            NIe potrafię sobie wyobrazić nudy w łóżku. Na początku syciliśmy się tradycyjnymi pozycjami, kochaliśmy się szybko i szybko kończyliśmy, ale to dlatego że oboje byliśmy sobie pierwsi ale teraz jest inaczej, każde pójscie do łózka do coś nowego: nowa pozycja, nowa pieszczota, to niesamowite jakie mała zmiana może wprowadzić rozkosze podczas stosunku. Troszkę fantazji i sex nigdy się nie znudzi.
            Pozdrawiam
            z zawodu MEDYK z zamiłowania EROTOMAN-GAWĘDZIARZ Gadu: 2245609

            Skomentuj

            Working...