Co robicie ze spermą?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marcos
    Świętoszek
    • Mar 2006
    • 16

    Na takie pytanie mogą być chyba tylko tendencyjne odpowiedzi - głównie ręka, jak się nie chce wyłazić z łóżka to papier. Zdarzyło się kilka razy do kibelka i umywalki. Bardziej podniecające to takie pod gołą chmurką, w lesie na mech np. Oczywiście nie omieszkałem też jej sam spróbować. Nie jest zła, ale z uwagi na fizjologiczny u mężczyzn bardzo szybki spadek podniecenia po wytrysku, nie wydaje mi się żeby regularnie to jeszcze kogoś kręciło.

    Skomentuj

    • Futerkomaniak
      Świętoszek
      • Feb 2014
      • 26

      Generalnie masturbuję się kożuchami, wewnętrzną stroną czyli futerkiem. Spuszczam jak się uda to na zewnętrzną ale nie zawsze wychodzi. Naturalnych parę skasowałem. bo jak były sztywne to wyprać się nie bardzo dało. Zasadniczo takich damskich, obszytych futerkiem i mięciutkich. Ostatnio troszkę się zmieniło bo takie ubieram (mam parę oczywiście obszytych futerkiem i z kapturem przerobionych przeze mnie) a nasienie w podobny sztuczny. później do pralki,jak już jest brudny. Oczywiście rajcuje mnie chodzenie w takich kożuchach jak i spuszczanie się w nie. Lubię nieraz w nocy pójść sobie na spacer w takim w nocy i zrobić dobrze. Niestety przez to są troszkę poplamione.
      Last edited by Futerkomaniak; 17-10-18, 00:00.

      Skomentuj

      • kochanica90
        Erotoman
        • Jan 2013
        • 605

        Ja się pytam gdzie jest PETA?!!
        If your dick is longer than my heels, just say hello

        Skomentuj

        • Piopiopiotrek
          Świętoszek
          • Jul 2017
          • 14

          Zazwyczaj po wytrysku wycieram sperme chusteczki.

          Skomentuj

          • zajawkowiczz
            Świętoszek
            • Aug 2017
            • 40

            Czytajac te posty tylko ja mam taki spust ? Zawsze przygotowuje sobie sporaa ilosc papieru. Potem udaje sie do lazienki i tam czyszcze cialo gdzie doszedlem i myje rece

            Skomentuj

            • sliski_dresik
              Ocieracz
              • Apr 2012
              • 103

              W sliskie szeleszczace kurtki i dresy.

              Skomentuj

              • MsMisska
                Perwers
                • Jan 2012
                • 1409

                Robinson, dlatego jestes taki zdrowy

                Skomentuj

                • DSD
                  Perwers
                  • Jan 2010
                  • 1275

                  To jak ta słynna grupowa masturbacja nad kanapką... ten kto będzie ostatni ten musi... zostać zdrowy
                  'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

                  Skomentuj

                  • Gościsław
                    Świętoszek
                    • Mar 2018
                    • 10

                    Ja kiedyś próbowałem na chusteczkę, ale jak zauważyłem że potrafię ją przestrzelić i ufajdać wszystko co jest z przodu postanowilem ładować w coś bardziej wytrzymałego. Po za tym papier lubił się przyklejać i zostawać na żołędziu. Zazwyczaj trzepie sobie jakąś ładną satyną aż ta przestaje być zwiewna i świeża.

                    Skomentuj

                    • Don Kam

                      Chusteczki nawilżane dla niemowląt są idealne do masturbacji bo są bardzo rozciągliwe i wytrzymałe

                      Skomentuj

                      • Dawidow
                        Świętoszek
                        • Apr 2018
                        • 41

                        Ja na ręczniki papierowe, a póżniej chustechki nawilżane i jest git

                        Skomentuj

                        • alexandrowski
                          Świętoszek
                          • Jul 2018
                          • 13

                          Dziewczyny połykające, jak nakłonić czy zainteresować partnerke do tego żeby wzięła do buzi?

                          Skomentuj

                          • linked
                            Świntuszek
                            • Jan 2014
                            • 63

                            Ja trzepiąc przed komputerkiem zwykle kończę na podłogę bo nie zdążę ogarnąć żadnego ręcznika:p Czasami kończę na klacie a jeszcze rzadziej próbuje strzelić sobie do ust, ale to tylko kilka razy próbowałem.

                            Skomentuj

                            • Tomek34
                              Świętoszek
                              • Aug 2018
                              • 21

                              Ja swoja spermę pije czasami trysnę na dłoń do kieliszka itp, kiedyś spust do prezerwatywy i wypiłem z gumki.

                              Skomentuj

                              • kamil_ke
                                Świntuszek
                                • Feb 2015
                                • 78

                                najczęściej ląduje na brzuchu
                                albo na prześcieradle

                                Skomentuj

                                Working...