W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Fantazje homo u hetero

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Szeszonk
    Świętoszek
    • Dec 2009
    • 9

    Fantazje homo u hetero

    Cześć. Podniecają mnie kobiety, kobiece ciała. I to właśnie o laskach fantazjuje najczęściej, ale zdarzają mi się chwile słabości, gdzie tematem rozmyślań jest jakiś nieokreślony facet. Przyznam od razu, że nie podniecają mnie ciała mężczyzn, żadne całowanie itp. Jedyne co mnie kręci w facetach to włosy na klacie i o tym najczęściej rozmyślam, że głaszczę jakiegoś faceta po tych włoskach i wtedy dostaję wzwodu. Ostatnio moja znajoma na facebooku dodała zdjęcie z kolegą, który ma rozpiętą koszulę na dwa/trzy guziki tak , że widać ciemne , gęste włosy. Rozmyślałem o tym, że mu rozpinam tą koszulę i głaszczę te włoski. Miał ktoś podobne fazy?
  • Althenor
    Świętoszek
    • Apr 2016
    • 19

    #2
    Eeeeee, to nie jest normalne. Idź chłopie do psychologa, czy kogo tam trzeba póki jeszcze śpisz z kobietą u boku.

    Skomentuj

    • Szeszonk
      Świętoszek
      • Dec 2009
      • 9

      #3
      Taaa widzę, że już tam byłeś.

      Skomentuj

      • eirsa86
        Świętoszek
        • May 2013
        • 26

        #4
        Myślę, że takie fantazję są czymś normalnym, bo przecież każdy człowiek o czymś fantazjuje. Fantazja to tylko umiejętność wyobrażania sobie czegoś, co w realnym świecie jest mało prawdopodobne lub nierealne. Dopóki się nie przekonasz to niczego nie będziesz pewien.

        Skomentuj

        • Szeszonk
          Świętoszek
          • Dec 2009
          • 9

          #5
          Ciężko byłoby się przełamać w realu.

          Skomentuj

          • eirsa86
            Świętoszek
            • May 2013
            • 26

            #6
            Dlatego jestem zdania, że trzeba to dokładnie przemyśleć i podejść do tego tematu powoli. Musisz wywalić z głowy wszelkie myśli, że jest to coś złego czy dziwnego. Nie namawiam Cię do podjęcia szybkiej decyzji, bo to musi być Twój świadomy wybór.

            Skomentuj

            • Szeszonk
              Świętoszek
              • Dec 2009
              • 9

              #7
              To głaskanie klaty a nie lodzik jak u gejów, ale też wygląda to homoseksualnie.

              Skomentuj

              • Sollat
                Erotoman
                • Feb 2010
                • 629

                #8
                Napisał Szeszonk
                To głaskanie klaty a nie lodzik jak u gejów, ale też wygląda to homoseksualnie.
                Cytat dnia.
                https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                Skomentuj

                • Szeszonk
                  Świętoszek
                  • Dec 2009
                  • 9

                  #9
                  No dobra, oczywiście, że homoseksualne.

                  Skomentuj

                  • never_mind
                    Świntuszek
                    • Sep 2011
                    • 86

                    #10
                    Tak się zastanawiam, czy to działa w drugą stronę, tzn czy osoby homo też mają fantazje hetero... i czy też uważają to za zboczenie
                    Sent from my Commodore C64

                    Skomentuj

                    • Ygreko
                      Erotoman
                      • Sep 2006
                      • 557

                      #11
                      A moze to po prostu braki w twoim ciele zazdrościsz- ową zazdrość zepchnąłeś do podświadomości która wyewoluowała w strone podniecenia?

                      Skomentuj

                      • eirsa86
                        Świętoszek
                        • May 2013
                        • 26

                        #12
                        Napisał never_mind
                        Tak się zastanawiam, czy to działa w drugą stronę, tzn czy osoby homo też mają fantazje hetero... i czy też uważają to za zboczenie
                        Kurde człowieku, przecież osoby homoseksualna też ma jakieś fantazję, a dla każdego słowo "zboczenie" może znaczyć coś zupełnie innego.

                        Skomentuj

                        Working...