Ile miales/as lat, podczas pierwszego razu...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-rotyczny
    Świntuszek
    • Mar 2022
    • 54

    Miałem już ponad 21 lat na liczniku. Dziewczyna 20.

    Skomentuj

    • PiotrusRZE96

      Pierwsze zabawy oralne w 2giej gimnazjum, pierwszy normalny seks i prawdziwe rozprawiczenie w wieku 16 lat z bardzo doświadczoną 32 latką.

      Skomentuj

      • Dzikaczikita
        Świętoszek
        • Sep 2021
        • 1

        Ja 15 (dwa miesiące po urodzinach), a partner 20.

        Skomentuj

        • CD_ Bożena
          Świętoszek
          • May 2023
          • 26

          18 .. partnerka 23

          Skomentuj

          • Damiann90
            Świętoszek
            • Jul 2021
            • 4

            Ja 30

            Skomentuj

            • On28Kta
              Świętoszek
              • Oct 2023
              • 4

              Już kiedyś o tym pisałem na starym koncie. Pierwsze zabawy oralne ( palcóweczka, oralny itp.) W 1-2gimnazujm a Partnerka (uprzednia dziewczyna) rok starsza. Pierwszy prawdziwy seks z penetracją w wieku ok 16 lat a partnerka doświadczona 32 latka (zaprzyjaźniluśmy się online podczas grania w bilard na wp).

              Skomentuj

              • ZuO_00
                Świętoszek
                • Oct 2014
                • 11

                19 lat

                Skomentuj

                • uwielbiamdojrza
                  Świętoszek
                  • Oct 2023
                  • 9

                  Ja podczas pierwszego razu miałem 18 lat. To długa historia bo kobieta była starsza ode mnie. Konkretnej miała 45 lat i pracowała z moją mamą. Ona szukała korepetycji z angielskiego, a że akurat szykowałem się już powoli do matury to uznałem, że będzie to też dobra nauka dla mnie. I tak zacząłem udzielać jej tych korepetycji. Jedno spotkanie, drugie. A owa kobieta była atrakcyjna i samotna (po rozwodzie). Pewnego dnia siedząc u niej na tych korepetycjach dostałem takiego ciśnienia, że musiałem musiałem sobie ulżyć. Musiałem się jakoś wydostać na chwilę z pokoju, więc powiedziałem jej , że idę do kibelka. W rzeczywistości poszedłem do innego pokoju (trafiłem do sypialni), gdzie zacząłem wąchać jej bieliznę i się masturbować. Jak się domyślacie, nakryła mnie. Jednak jej reakcja mnie zaskoczyła bo kazala mi dokończyć, oczywiście cały czas się przygladala. Od tamtej pory ja dawalem jej korepetycje z angielskiego a ona mi z seksu. Oczywiście stopniowo wszystko wprowadzała, najpierw tylko mnie obserwowała jak przy niej się bawię. Potem zaczęła mi walić ręką. Następnie wspólne masturbacje. Potem seks oralny i na koniec w końcu sam seks. Spotykaliśmy się tak przez kilka lat. Miło wspominam ten czas. Od tamtej pory polibilem starsze kobiety.

                  Skomentuj

                  • Anett
                    Świętoszek
                    • Mar 2024
                    • 6

                    17

                    Skomentuj

                    Working...