Ideologia gender - co o tym sądzicie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kamaro10
    Erotoman
    • Jul 2009
    • 374

    No właśnie powinna byc laicka ale przez takich debili jak Ty mamy teraz zamiast nowoczesnych i dobrze działajacych szpitali wiele wylęgarni pedofili w postaci kosciołów katolickich do których chodzi coraz mniej ludzi, a klechy wyciągają ciagle łapy po jeszcze więcej kasy na ich chorą instytucje.

    Skomentuj

    • cocalover
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jul 2010
      • 207

      Wszystkich miłośników "idei genderu" zapraszam na Soi Cowboy ewentualnie Nana Plaza w BKK ( na zaproszeniu się kończy:p ). Nie wiem kto chciałby się znaleźć w sytuacji, gdy po pieszczotach oralnych biustu powabnej Tajki, odkrywamy ręką jej prawdziwy sekret

      Skomentuj

      • znowuzapilem
        SeksMistrz
        • Nov 2010
        • 3555

        Naczelny anty-katol kamaro i jego kosmiczne argumenty znowu w natarciu
        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

        Skomentuj

        • kamaro10
          Erotoman
          • Jul 2009
          • 374

          ZZ i dah no własnie to jest temat o gander jakbyście nie wiedzieli a nie wasze zj...ne kato-brednie !

          Skomentuj

          • chrum89
            Świętoszek
            • Apr 2014
            • 19

            A ja myślę, że mówienie o ideologii gender jest strasznie głupie, bo co to tak właściwie ideologia gender? :s
            Bo rozumiem o mówieniu o pojęciu gender jako o kształtowanych grupach społecznych i ich badaniu, ale mówienie o ideologii gender jest takie nijakie Bo co to ideologia gender poza przekazem medialnym?

            Szkoda, że gender wiąże się od razu pojęciem ideologii, bo przez to wielu ludzi na dzień dobry słysząc o tym się wkurza, i nie da się rozmawiać o ważnych rzeczach, czyli o tym jak wyglądają nierówności pod względem, jakie kto dostaje szanse od życia.

            A jeszcze pojęcie ideologii gender propagowane jest też przez kościół (do którego nic nie mam, szkoda tylko, że rozpowszechniane są informacje, które odbiegają od prawdy), przez co trafia do szerokiego zasięgu ludzi. A z tego częste staje się to, że możemy spotkać się z agresją o tym mówiąc

            O, i tak powiem

            Skomentuj

            • znowuzapilem
              SeksMistrz
              • Nov 2010
              • 3555

              Chrum, błąd w nazewnictwie tego tematu - ideologia gender - wynika z faktu iż założyciel tego tematu ma IQ równe numerowi jego buta Ot co
              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

              Skomentuj

              • e-rotmantic
                Perwers
                • Jun 2005
                • 1556

                Napisał chrum89
                Szkoda, że gender wiąże się od razu pojęciem ideologii, bo przez to wielu ludzi na dzień dobry słysząc o tym się wkurza, i nie da się rozmawiać o ważnych rzeczach, czyli o tym jak wyglądają nierówności pod względem, jakie kto dostaje szanse od życia.
                Kobieta i mężczyzna są na tyle różni, że niemożliwym jest, żeby dostawali takie same "szanse od życia". Niemożliwe jest, żeby mogli pełnić te same funkcje rodzinne lub społeczne. M.in. dlatego zdrowo myślący wkurzają się, gdy słyszą hasło "gender". To są na ogół dyskusje na zasadzie "dlaczego czerwony nie może być niebieskim". Naprawdę trudno zachować spokój w tej retoryce.

                Skomentuj

                • kamaro10
                  Erotoman
                  • Jul 2009
                  • 374

                  Dzisiaj do mnie do pracy przyszedł rurko-pedo-grzywacz który spaprał robote więc dostał zjeby i.... popłakał się!!! Oj widze że mamy bardzo męskąi odważną młodzież

                  Skomentuj

                  • wiarus
                    SeksMistrz
                    • Jan 2014
                    • 3264

                    Ta, tak jak autor powyżej. Gratuluję odwagi, świetny przykład kam
                    Last edited by wiarus; 02-05-14, 16:58.
                    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                    James Jones - Cienka czerwona linia

                    Skomentuj

                    • iza230179
                      Świętoszek
                      • Jul 2014
                      • 11

                      Poczytałam sobie co niektóre brednie i stwierdzam z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa ,że jesteście bandą idiotów od góry do dołu. Pojęcia nie macie o czym piszecie. Wasza dyskusja w tym temacie jest tak jałowa i bezsensowna, że zastanawiam się czy kiedykolwiek, ktokolwiek z was interesował się czym jest " gender mainstreaming"

                      Skomentuj

                      • e-rotmantic
                        Perwers
                        • Jun 2005
                        • 1556

                        Napisał iza230179
                        Poczytałam sobie co niektóre brednie i stwierdzam z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa ,że jesteście bandą idiotów od góry do dołu. Pojęcia nie macie o czym piszecie. Wasza dyskusja w tym temacie jest tak jałowa i bezsensowna, że zastanawiam się czy kiedykolwiek, ktokolwiek z was interesował się czym jest " gender mainstreaming"
                        Wyraz "equal" we wszelkich możliwych formach stosowany częściej niż przecinki. Wyrzygać się można. W każdym razie, żelazna logika doprowadziła mnie do wniosku, że mężczyznom i kobietom należy się równy dostęp do ginekologa. Coś pomyliłem?

                        Skomentuj

                        • iza230179
                          Świętoszek
                          • Jul 2014
                          • 11

                          97% ludzi to "worki do trawienia". Bezmyślni, otępiali i niezdolni do samodecydowania.
                          To wbijanie do tępych głów elementarnych zasad ( aktualnie dla świata nieodzownych w swej formie ) w inny sposób nie da się przeprowadzić. Wymogi cywilizacyjne spowodowały konieczność wprowadzania zmian, dla niektórych "nie do przeskoczenia".
                          Logiki w tym co piszesz ja osobiście nie znajduję.

                          Skomentuj

                          • wiarus
                            SeksMistrz
                            • Jan 2014
                            • 3264

                            Napisał iza230179
                            Poczytałam sobie co niektóre brednie i stwierdzam z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa ,że jesteście bandą idiotów od góry do dołu. Pojęcia nie macie o czym piszecie. Wasza dyskusja w tym temacie jest tak jałowa i bezsensowna, że zastanawiam się czy kiedykolwiek, ktokolwiek z was interesował się czym jest " gender mainstreaming"
                            Szanowna anty bandytko cec***ąca się wybitną nad inteligencją
                            - Nie musimy interesować się żadną ideologią, a tym bardziej tą bzdurą. Odpowiadamy na zadane pytanie, w oparciu o nasze małe, proste rozumki.
                            "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                            James Jones - Cienka czerwona linia

                            Skomentuj

                            • iza230179
                              Świętoszek
                              • Jul 2014
                              • 11

                              Faktycznie proste.

                              Skomentuj

                              • Falanga JONS
                                Banned
                                • Feb 2012
                                • 1156

                                Napisał iza230179
                                Wymogi cywilizacyjne spowodowały konieczność wprowadzania zmian, dla niektórych "nie do przeskoczenia".
                                Jakie konkretnie wymogi i o jakie konkretnie zmiany chodzi?

                                Skomentuj

                                Working...