Nie wstydzicie się nagości pod prysznicem np. w szatni?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • barbi
    Świntuszek
    • Jan 2007
    • 45

    #31
    od zawsze kapałysmy sie z koleżankami nago, w czasie dojrzewania cichaczem porównywałysmy nasze ciała smiałysmy sie z tego gdy zaczeły sie pojawiac piersze włoski łonowe inn ezazdrosciły ze jeszcze nie maja itp czasami były i docinki np ja do 14 roku nie miałam ani jednego włoska na myszce a wszystkie dziewczyny juz miały

    Skomentuj

    • julianna
      Banned
      • Dec 2006
      • 1036

      #32
      ja generalnie jestem wstydliwa, nie mialam okazji sie pokazywac nago innym i wole aby takiej okazji nie bylo, jak juz to w stroju kapielowym
      a to dlatego, ze mam troszke do ukrycia, a nie wszyscy musza to ogladac i sie dziwowac

      Skomentuj

      • Skrzypol
        Świętoszek
        • Jul 2006
        • 36

        #33
        U mnie jest tak, że z całej grupy tylko ja i kumpel się kompiemy po zajeciach. Troche to głupie z tego względu, że to co robi reszta jest strasznie niehigieniczne. Nie jestem przewrażliwiony na tym punkcie, w ogóle nie jestem pedantem czy cos ale nie lubie później siedzieć i zaciągać się zapachem przepoconych ubrań. Ale nasz kraj to jest jaki jest, może dlatego że wszystkie swery intymne są tematem tabu a powinni o to dbać już w podstawówce.

        Skomentuj

        • barbi
          Świntuszek
          • Jan 2007
          • 45

          #34
          julianna nie ma sie czego wstydzic kazdy ma cos do ukrycia jaw wieku 14 lat nie miałam ani jednego włoska łonowego koleżanki sie ze mnie wyśmiewały byłam inna choc byłam dobrze rozwinieta fizycznie i wygladałam na 16-17 lat za to miałam wiekszy biust od nich nic sobie z tego nie robiłam nie ukrywałam tego wszystkie jestesmy kobietami

          Skomentuj

          • julianna
            Banned
            • Dec 2006
            • 1036

            #35
            nie o to chodzi barbi
            chodzi o bielactwo
            a bardzo pozno zaczelam dojrzewac dopiero w wieku 17 lat

            Skomentuj

            • barbi
              Świntuszek
              • Jan 2007
              • 45

              #36
              możesz powiedzieć jak wygladało twoje dojrzewanie nie miałaś oznak dojrzewanina

              Skomentuj

              • julianna
                Banned
                • Dec 2006
                • 1036

                #37
                to znaczy znikome
                bylam u gina zapisał hormony i cycki mi urosły
                i miesiaczke dostalam jak mialam 19 lat
                ale teraz normalnie wygladam
                mam dwóch synów

                Skomentuj

                • barbi
                  Świntuszek
                  • Jan 2007
                  • 45

                  #38
                  gratuluje i tak trzymać

                  Skomentuj

                  • C.O.Para
                    Ocieracz
                    • Nov 2006
                    • 154

                    #39
                    Po cwiczeniach na silowni , jest normalne, ze biore prysznic , rozbieram, przebieram sie w szatni, a musze zaznaczyc, ze przychodza tam panie w roznym wieku i jakos nie zauwazylam kapiacych sie pan w kostiumach, no coz normalna sprawa.

                    Skomentuj

                    • Emdea
                      Świętoszek
                      • Feb 2010
                      • 47

                      #40
                      Gdy dookoła są sami obcy ludzie, to mam generalnie gdzieś, czy widzą mnie nago, czy nie. Samych gejów w basenowej przebieralni raczej nie ma, a nawet jak się trafi jakiś pojedyńczy, to przecież nie umrę od tego, że się chłopak podnieci. Jak dla mnie mogłyby być wspólne szatnie damsko - męskie, ale do takiej wolności, to nam jeszcze daleko.
                      Z kolei przy kimś znajomym trochę bym się krępował. Co powie itp. Chociaż gdy będę miał okazję, to spróbuję przełamać to i się nie krępować.

                      Skomentuj

                      • czarnulka_22
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Nov 2009
                        • 212

                        #41
                        Ja nagości się nie wstydze i nigdy się nie wstydziłam.Spokojnie wchodze z koleżankami i też z obcymi osobami pod prysznic.

                        Skomentuj

                        • Emdea
                          Świętoszek
                          • Feb 2010
                          • 47

                          #42
                          Napisał czarnulka_22
                          Ja nagości się nie wstydze i nigdy się nie wstydziłam.Spokojnie wchodze z koleżankami i też z obcymi osobami pod prysznic.
                          A byłabyś w stanie wejść naga do jednej szatni dla kobiet i mężczyzn?

                          Skomentuj

                          • upocone jajka
                            Banned
                            • May 2009
                            • 5151

                            #43
                            Napisał Emdea
                            A byłabyś w stanie wejść naga do jednej szatni dla kobiet i mężczyzn?


                            na zachodzie wspólne szatnie to norma, nikt na nikogo sie nie gapi, chyba tylko ja odbiegam od normy

                            Skomentuj

                            • suchy2
                              Ocieracz
                              • Oct 2009
                              • 124

                              #44
                              A gdzie tak jest? To moze WC też dla wszystkich robić jedno.

                              Skomentuj

                              • Emdea
                                Świętoszek
                                • Feb 2010
                                • 47

                                #45
                                Napisał upocone jajka
                                na zachodzie wspólne szatnie to norma, nikt na nikogo sie nie gapi, chyba tylko ja odbiegam od normy
                                No prawda jest taka, że gdy pojawi się atrakcyjna dziewczyna, to każdy młody chłopak się popatrzy. Z naturą nie wygrasz. Co do zachodu. Pamiętam jak byłem kiedyś na basenie w niemczech. Nie było 2 przebieralnii, tylko każdy miał swoją kabinę. Prysznice były wspólne. Do dziś pamiętam jakiego miałem zonka jak pod prysznic weszło z 15 nagich Niemców obu płci. Wtedy byłem małolat, to byłem zawstydzony. Teraz patrząc na moje zdolności, jeszcze bym do nich dołączył ;p

                                Skomentuj

                                Working...