Coś zakazanego ?czyli obmacywanki spokrewnionej młodzieży

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Aisshaa
    Ocieracz
    • Jan 2012
    • 91

    Coś zakazanego ?czyli obmacywanki spokrewnionej młodzieży

    Temat który chcę poruszyć jest jakby związany trochę z tym: http://beztabu.com/showthread.php?t=11472
    Jeżeli mój temat jest w niewłasciwym dziale,to proszę go przenieść.
    A sprawa dotyczy moich dzieci ,mam syna 13 lat i córkę 12 lat,z obojgiem mam dobry kontakt.Córka zwierza mi się i ufa mi,rozmawiamy o wszystkim,pewnie dlatego powiedziała mi o dwóch sytuacjach,które mnie zaniepokoiły a które wydarzyły się między świętami a Sylwestrem.
    Pierwsza z nich wydarzyła się rankiem,gdy córka jeszcze spała a jej brat przyszedł do jej pokoju położy sięł obok niej.Gdy ona się zbudziła czuła że dotyka jej brzucha,bioder ,głaszcze pośladki i w okolicach łona.Powiedziała mi ,że mówiła mu że tego nie chce i zeby poszedł do swojego pokoju ale nie zareagował,dopóki nie postraszyła go ,że ''powie mamie''.
    Za drugim razem było podobnie ,córka czuła strach ale też przyjemność,zwłaszcza gdy zaczął jej robić masaż stóp(powiedziała że jej było bardzo przyjemnie).I bardzo się tego wstydziła i miała poczucie winy,ze ''nie chce a jednak jest miło''.
    Wystraszyłam się i z początku nie wiedziałam co zrobić,długo rozmawiałam z córką i widocznie się uspokoiła.Rozmawiałam też delikatnie z synem ,ale nie wiedziałam jak to ;;ugryźć;;. Postanowiłam opowiedzieć mężowi i uznaliśmy,że dobrze będzie gdy on z nim pogada i mąż dowiedział się,że w ostatnim czasie synowi bardzo się podobają dziewczyny i hormony buzują.
    Dodatkowym sygnałem było to,że znalazłam pod poduszką syna majteczki córki,w których chodziła...myślałam że może przypadkiem się zawieruszyły ,potem jednak połączyłam to jeszcze z sytuacjami przy stole,gdy patrzyłam na syna,który zerka z wielkim zaciekawieniem na spódniczkę i nogi siostry,która wstawała od stołu ,a on za nią podążał wzrokiem .

    Nie wiem co o tym myśleć...mam rękę na pulsie,mąż rozmawia z synem o dojrzewaniu i sexie,podobnie ja z córką...co o tym sądzicie?jest się czym martwić czy moze robię z igły widły?
    Macie takie doswiadczenia,Wy którzy macie dzieci ?
    A może doświadczaliście podobnych sytuacji będąc dzieciakami ?
    Prosiłabym o rozsądne wpisy i jakieś porady
  • jaro9595
    Świętoszek
    • Sep 2009
    • 32

    #2
    Mi się wydaje ze jest bardzo zaciekawiony płcią przeciwną i to jednak jest normalne i wskazane chociaż nie powinien tak postępować z siostrą.. Przydała by się z nim rozmowa na ten temat bo to do niczego dobrego nie będzie prowadziło. Zawsze się będzie chciało czegoś więcej jak juz raz spróbował dotykać siostry

    Skomentuj

    • for-fun
      Seksualnie Niewyżyty
      • Sep 2010
      • 290

      #3
      Moje zdanie znasz. Na pewno nie próbuje zrobic z tego "zakazanego owocu" bo będzie chciał zrobic na złość, ale daj mu jasno do zrozumienia, ze rozumiesz, ze hormony buzują, ale zmuszanie siostry do czegokolwiek jest nie do zaakceptowania.
      "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

      Skomentuj

      • rozbudzony
        Świętoszek
        • Dec 2010
        • 34

        #4
        Myślę że dzieci trzeba jakoś podejść od strony psychologicznej i przekonać je że to do niczego sensownego nie doprowadzi. Zakazy łatwo obejść, więc to się może nie sprawdzić. Trudno też żeby zrozumiały że jedno krzywdzi drugie bo w końcu obojgu im to sprawia przyjemność. Jak przełamały "barierę rodzeństwa" to trudno trafić argumentami wprost.

        Na plus jest ich wiek bo w tym wieku już można trafiać argumentami kulturowymi.

        Skomentuj

        • koneser666
          Erotoman
          • Aug 2010
          • 502

          #5
          no cóż, jak pamietam moje szkolne czasy, to niketórzy swoje siostry, a byli tacy co braci, przelatywali, a nie sądze żeby teraz młodzież była bardziej porządna, wiec...
          HATE ME!

          Skomentuj

          • HotGuy
            Banned
            • Nov 2011
            • 188

            #6
            Ja bym byl bardziej stanowczy z synem. Moim zdaniem jego zachowanie jest niedopuszczalne, jest juz w wieku w ktorym dzieci/mlodziez zdaja sobie sprawe z tego co robia.

            Poza rozmowami, takze namacalna kara w postaci na przyklad pozbawienia kieszonkowego na jakis czas moze byc zastosowana.

            Proponuje powaznie potraktowac sytuacje i oczywiscie byc na bierzaco tego co sie dzieje, upewnic i rozmawiac z corka. Dla pewnosci dziewczyny, mozna rowniez zainstalowac zamek w jej pokoju.
            Last edited by HotGuy; 25-01-12, 02:34.

            Skomentuj

            • for-fun
              Seksualnie Niewyżyty
              • Sep 2010
              • 290

              #7
              A ja nadal utrzymuję, że karanie i zakazywanie na siłę da efekt "owocu zakazanego" natomiast spokojne i rzeczowe podejście do sprawy, które równocześnie da synowi sygnał, że przemoc zostanie ukarana z całą stanowczością sprawi, że oni też podejdą do sprawy spokojnie...i w efekcie nic się zapewne nie wydarzy
              "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

              Skomentuj

              • Ines
                Ocieracz
                • Jun 2009
                • 164

                #8
                Nie robisz z igły wideł. To jest poważna sytuacja. Wiadomo, że chłopak wszedł w ciężki okres, ma prawo się interesować dziewczynami pod względem seksualnym, ale zainteresowanie siostrą od tej strony jest moim zdaniem zdecydowanie zbyt silne w tej sytuacji. Rodzeństwo powinno się traktować prawie... "bezpłciowo". Koniecznie trzeba z synem porozmawiać. Spytajcie się go, czy podoba mu się jakaś dziewczyna ze szkoły itd. Bo jeśli jego siostra jest jedną z wielu na które tak patrzy, to jeszcze może jakoś to się da zrozumieć, a jeśli ona jest jedyną dziewczyną która się tak bardzo interesuje to trzeba koniecznie coś zrobić... Inna sprawa jest taka, że w ogóle on się posunął stanowczo za daleko obmacując ją podczas snu. On ma zaburzone pojęcie tego co mu wolno a co nie i trzeba mu mocno nakreślić te granice. Tu już nawet nie chodzi o to, że to jest jego siostra, bo żadnej osoby nie można tak traktować. Do koleżanek w szkole taż podchodzi jak gdyby nigdy nic i zaczyna je głaskać po udach i między nimi? Trzeba chłopaka ukrócić, bo pozwala sobie na stanowczo zbyt wiele.
                "A brudne łona kobiet złych istotą poezji w mig stają się"

                Skomentuj

                • dahrehor
                  Banned
                  • Jul 2007
                  • 218

                  #9
                  Sprać tyłek i pogrozić prokuratorem. Abstra***ąc od incestu - dobierać się do dwunastolatki, a gdy ta wyraźnie mówi, że tego sobie nie życzy, próbować szantażu? No bez jaj.

                  I bardzo proszę nie wyjeżdżać z "trudnym wiekiem". Każdy mężczyzna przechodził przez ten "trudny wiek". Większość powstrzymała się przed czynami karalnymi.

                  Skomentuj

                  • KP
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Nov 2010
                    • 301

                    #10
                    Też jestem zwolennikiem ostrych, zdecydowanych środków, podbudowanych jednak tym, że rozumiecie sytuację.
                    Nothing's wrong today.

                    'my, przeciętni, ale chętni' - Greedo

                    Skomentuj

                    Working...