W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Galerianki[Film]

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rozyczka70
    Erotoman
    • Mar 2007
    • 656

    #31
    Napisał e-rotmantic
    Pewnie IE8. Spróbuj Firefoksem.
    ....zabytek prawie 10 letni IE8 nie obsłuży (max IE6), a skubańce z Mozilli przestali "troszczyć" się o win 98 i nie aktualizują już Firefoxa pod win98...ale...zajęło trochę czasu i zainstalowało się Flash Playera 8 i przynajmniej youtube "gada"....dzięki za starania

    a i tak filmiku z megavideo nie dało się obejrzeć ...to tak tylko na marginesie
    Rozyczka
    vel
    Szukający Myśliciel

    Skomentuj

    • Marcin16
      Świętoszek
      • Feb 2007
      • 49

      #32
      Młode dziwki, po prostu. Inaczej nie da się tego nazwać. Przykre...

      Skomentuj

      • Tizio
        Erotoman
        • Aug 2006
        • 555

        #33
        Filmik widziałem jakieś 4 miesiące temu, po prostu masakra, aż strach mieć dzieci...Kiedyś było ważne kim sie jest, a dzisiaj dla dzieciaków liczy tylko czy się ma markowe ciuchy i dobrą komórke - tragedia.
        Na początku myślałem, że zachowanie dziewczyn na tym filmie jest przerysowane (a właściwie to chyba chciałem w to wierzyć) jednak jakiś czas temu doświadczyłem tego na własnej skórze.
        Moja praca wymaga ode mnie stroju biznesowego, i tak któregoś dnia zrobiłem sobie przerwe na kawe i pojechałem do jednego z centr handlowych. Siedze sobie przy laptopie popijam kawke, a po chwili przysiadają się do mnie dziewczynki (moze z 15 lat) i pytają wprost czy nie kupie im jakiejś fajnej bluzki, i że oczywiście mi się odwdzięczą puszczając do mnie oczko- kopara mi opadła i przez chwile nie wiedzialem, co powiedziec po prostu szok totalny.

        Dobrze więc że powstaja takie filmy trzeba o tym głośno mówić, bo nie uśmiecha mi się myśl, że moje dziecko zadaje się z takim towarzystwem.

        Z drugiej jednak strony popyt reguluje podaż, więc pozamykać tych pedofili którzy korzystaja z takich okazji...
        Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
        Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski

        Skomentuj

        • glizdziarz
          Banned
          • Sep 2005
          • 1981

          #34
          Ten film z odpowiednim komentarzem powinien być wyświetlany obowiązkowo w każdym gimnazjum co roku. Zwłąszcza w pierwszych klasach.

          Skomentuj

          • Karookarolina
            Perwers
            • May 2009
            • 1050

            #35
            Prawda i coraz częściej widzi się takie dziewczyny, a nawet facetów szukających takich małolat. Kiedyś jak wałęsałam się po centrum handlowym robiąc zakupy zaczepił mnie taki gosciu i powiedział, że może mi kupić kilka ekstra ciuszków jak dam się zaprosić do niego do domu, ja bardzo grzecznie spytałam, czy wie, że za pedofilię może iść siedziec (chyba się nie zorientował, że mam 22 i odszedł szybko. Ja myslę, takiemu zachowaniu tych małolat winni są rodzice
            Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

            Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

            Skomentuj

            • bylosobiezycie
              Banned
              • Jun 2009
              • 9

              #36
              Widziałam go już kiedyś w sieci, całkiem fajny .

              Skomentuj

              • toxicgirl
                Banned
                • May 2006
                • 783

                #37
                Napisał Kata
                niby naprawdę istnieją takie "galerianki", ale ciężko mi w to uwierzyć.. Przecież to jest marnowanie sobie życia już na wstępie.
                nie wierzysz?? zapraszam do galerii krakowskiej albo galerii kazimierz do krakowa

                pelno tam takich lasek, kilknasci dni temu bylysmy z koleznaką swiadkami jak mozee(!) 16sto latka 'bejrowala' goscia..ktory stał przed sklepem z wozkiem i malym dzeckiem w nim(!!!!) najprawdopodobniej czekal na żone!

                zero wstydu, zera zachamowac, puste i płytkie jak kaluża. czyja wina?? hmm jasne mozna 'zwalic' wszystko na rodziców, ale jest mase dzeciaków kotre mialy niewesołe dzieciństwo a nie pie.erdo.lą sie z 40latkami za zarcie z mcdonalda!

                Skomentuj

                • Tizio
                  Erotoman
                  • Aug 2006
                  • 555

                  #38
                  Dokladnie Karookarolino niestety pogoń za pieniędzmi zmusza rodziców do pracy od rana do wieczora, a dziecko zostaje wychowywane przez otoczenie w ktorym przebywa. Nie ma kto im wpoić wartości, nakierunkować co jest dobre a co złe.
                  Niestety zatracilismy sie w tym konsumpcjonizmie zapominając o podstawowych uczuciach
                  Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
                  Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski

                  Skomentuj

                  • mleczna
                    Świntuszek
                    • May 2009
                    • 85

                    #39
                    Film jest przerażający, bo chyba coraz więcej dziewczynek (bo one przeciez miały 13 lat) myśli, że to zupełnie normalna sytuacja. Dla mnie paranoja, na szczęście nigdy nie spotykałam takich ludzi na gruncie towarzystkim i szczerze mówiąc, nie uważałam tego za problem- myślałam, że to sprawa marginesowa. Jednak kiedy zobaczyłam ten film kilka miesięcy temu to będąc w galeriach handlowych zwracam uwagę na te panienki i od tego czasu nie było sytuacji żebym jakiś nie zauważyła. Ale to właśnie gimnazja robią z dzieci.

                    Dodam jeszcze, że ostatnio zaczepił mnie ładnie ubrany starszy pan (około 60.) i zapytał, czy nie mam ochoty na jakieś zakupy. Mam nieststy to (nie)szczęście, że wyglądam na nieco mniej niż mam. To chyba powód.

                    Skomentuj

                    • lady_mysterious
                      Erotoman
                      • Jun 2009
                      • 550

                      #40
                      Film widziałam już wcześniej, cóż ciężko przyznać, ale taka jest prawda. Tak jak w "kawale". Idą trzy dziewczyny w wieku ok 15 lat przez podwórko jedna mówi:
                      -Patrzcie mleko się rozlało.
                      Druga się schyliła powąchała i mówi:
                      -To nie mleko to sperma.
                      Trzecia ukucnęła polizała i mówi:
                      -W dodatku nie z naszego podwórka.
                      Więc: Boże spuść nogę i kopnij.
                      1 + 1 daje 69
                      ale to już wyższa matematyka

                      Skomentuj

                      • bUnToWnIk16
                        Świntuszek
                        • Feb 2009
                        • 79

                        #41
                        Ten film o Galeriankach przypomina mi hit polskiego kina '' Cześć Tereska'' bardzo poruszył mnie ten film , który opowiada o 15 letniej Teresce która nie była rozumaiana ze strony swoich rodziców , w nowej szkole poznała koleżanke Renate. Nowa kumpela zdemoralizowała Tereske każąć jej kraść pieniądze na kosmetyki , alkohol , potem dziewczyny zaczęły razem wagarować , palić papierosy.

                        Skomentuj

                        • valgo
                          Świętoszek
                          • Jun 2009
                          • 8

                          #42
                          Oglądałem ten film i - podobnie jak jednej z przedmówczyń - trudno mi uwierzyć, że takie rzeczy zdarzają się naprawdę. A dokładniej - to że się zdarzają, to nie dziwota, bo przecież różne rzeczy świat już widział, ale nigdy nie przypuściłbym, że są to zachowania powszechne, a nie wyjątkowe. A może to po prostu wina tego, że mieszkam w niewielkim, 10-tysięcznym miasteczku i "nowoczesność" we wszystkich jej aspektach jeszcze do nas nie dotarła... Co prawda w Krakowie bywam bardzo często, w Galerii Krakowskiej również, a jeszcze nigdy żadna "galerianka" mnie nie zaczepiła, no ale może to akurat powód dla mnie do smutku, a nie radości...

                          Skomentuj

                          • hasahajama
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 6

                            #43
                            A tak dla informacji pełna wersja filmu będzie emitowana w Polskich kinach od 25 września.

                            Skomentuj

                            • angelina_lips
                              Ocieracz
                              • Jul 2009
                              • 99

                              #44
                              Napisał e-rotmantic
                              Swoją drogą, ten film to kawał dobrej roboty i naprawdę szkoda, że nie powstał w wersji pełnometrażowej.
                              Ale to już było.....
                              Niestety tematyka i sposób filmowania zerżnięte z "Thirteen"

                              Skomentuj

                              • e-rotmantic
                                Perwers
                                • Jun 2005
                                • 1556

                                #45
                                Napisał angelina_lips
                                Ale to już było.....
                                Niestety tematyka i sposób filmowania zerżnięte z "Thirteen"
                                http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=15921
                                Myślę, że zerżnięcie tematyki to jeszcze nie grzech, a co do sposobu filmowania, to nie odniosłem takiego wrażenia, ale to moja subiektywna opinia. Może rzeczywiście coś w tym jest.

                                Skomentuj

                                Working...