Które prezerwatywy najlepszej jakosci? Które polecacie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • malywariat
    Świętoszek
    • Feb 2011
    • 27

    #91
    durex... ale sex w prezerwatywie to jak lizanie lizaka przez papierek :-)
    co jest przyjemniejsze od orgazmu??
    wysikać się po 8 piwach!

    Skomentuj

    • AllieM
      Świntuszek
      • Apr 2011
      • 92

      #92
      Napisał malywariat
      durex... ale sex w prezerwatywie to jak lizanie lizaka przez papierek :-)
      Lepiej lizać loda przez papierek niż zajść w ciążę, albo coś złapać jakkolwiek jakbym dostała od niego potwierdzenie że na sto procent niczego nie ma to może bym się zdecydowała, bo i tak jestem na tabletkach, a podobno lepiej się czuje bez dla obu stron A tak to używamy durexów, dzisiaj kupił jakieś truskawkowe, myślałam, że padnę ze śmiechu, bo zdejmuje spodnie, nakłada kondom, a ja: - "yyy, czemu on pachnie truskawkami?"

      Skomentuj

      • pi0tro17
        Świętoszek
        • Aug 2006
        • 1

        #93
        a co sądzicie o RoseTex? aktualnie ich używam, choć uprawiałem w nich seks dopiero 2 razy więc nie wiem co myśleć. Ogólnie przyjemność odczuwam zarówno ja jak i partnerka, ale są to prezerwatywy z tych "tańszych" i zastanawiam się jak jest z ich wytrzymałością. Zdarzyło się komuś, że RoseTex pękł? a dokładniej RoseTex Happy.

        Skomentuj

        • anitkar
          Świętoszek
          • May 2011
          • 5

          #94
          Ja najbardziej lubię durex real feel - podobno są hipoalergiczne znacie może jeszcze jakieś dla alergików?

          Skomentuj

          • ktwa
            Świntuszek
            • Oct 2009
            • 70

            #95
            średnica prezerwatywy

            cześć, jeśli mój penis ma ok. 15,5cm długości i 12cm szerokości (to akurat idzie dość dokładnie zmierzyć) to jaką średnice powinna mieć prezerwatywa?

            dodam, że na oko 56mm, 54mm są za szerokie, a 52mm za wąskie...

            Skomentuj

            • Bobi25
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jul 2009
              • 395

              #96
              12cm szerokości
              dodam, że na oko 56mm, 54mm są za szerokie
              Ciekawe masz 12 cm szerokości a prezerwatywa o szerokości 5.6 cm jest za szeroka. Nie sądzisz, że to dziwne.

              Najpierw odróżnij chłopie SZEROKOŚĆ od OBWODU Wy macie matematykę w szkole ?

              Skomentuj

              • marta_
                Świętoszek
                • May 2011
                • 8

                #97
                Najlepiej 52mm. Prezerwatywa o większym obwodzie może się zsunąć, a to z kolei prowadzi do niechcianej ciąży (zapewne, jeżeli nie umiesz dobrać prezerwatywy, to dzieci mieć nie chcesz )

                Skomentuj

                • ktwa
                  Świntuszek
                  • Oct 2009
                  • 70

                  #98
                  Napisał marta_
                  Najlepiej 52mm. Prezerwatywa o większym obwodzie może się zsunąć, a to z kolei prowadzi do niechcianej ciąży (zapewne, jeżeli nie umiesz dobrać prezerwatywy, to dzieci mieć nie chcesz )
                  tylko 52 jest za ciasna :/, 53 podobno sa, ale jak na necie znalazlem ze Durex Classic ma chyba 53 czy 54, to miala 56 w rzeczywistosci, jaka ma 53?

                  Skomentuj

                  • janko_muzykant
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Sep 2010
                    • 314

                    #99
                    cześć, jeśli mój penis ma ok. 15,5cm długości i 12cm szerokości (to akurat idzie dość dokładnie zmierzyć) to jaką średnice powinna mieć prezerwatywa?

                    dodam, że na oko 56mm, 54mm są za szerokie, a 52mm za wąskie...
                    Ja to Cie stary nie ogarniam. skoro 54mm są za szerokie a 52mm za wąskie to ile Ci do wyboru zostaje?


                    a tak ogólnie to durex extra safe na pierwszy raz? co myślicie? xd

                    Skomentuj

                    • Greedo
                      Banned
                      • Dec 2006
                      • 1657

                      Napisał ktwa
                      cześć, jeśli mój penis ma ok. 15,5cm długości i 12cm szerokości (to akurat idzie dość dokładnie zmierzyć) to jaką średnice powinna mieć prezerwatywa?

                      dodam, że na oko 56mm, 54mm są za szerokie, a 52mm za wąskie...
                      Następny kutas ala słoik po konfiturach?

                      Ty szukasz prezerwatywy czy garnituru na miarę od Armaniego... Grubsze fiuty wciskają w zwykłe prezerwatywy, więc argument o za wąskim kondomie jest z dupy.
                      Bierz zwykłe gumki i dymaj, a jak się boisz że się zsunie, to łap za close fity, a nie siedzisz i wyliczasz.

                      Skomentuj

                      • Bobi25
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jul 2009
                        • 395

                        więc argument o za wąskim kondomie jest z dupy.
                        Oj tam gdybyś miał fiuta 12 cm szerokości to też byś miał takie problemy

                        Skomentuj

                        • anitkar
                          Świętoszek
                          • May 2011
                          • 5

                          na tej stronie znajdziesz takie xxl może będą pasować ? amoreo.pl (to nie reklama )

                          Skomentuj

                          • ktwa
                            Świntuszek
                            • Oct 2009
                            • 70

                            ciekawe ile jeszcze debili bedzie sie do********c do tego ze zle napisalem, gorzej jak dzieci, brak slow, a jak ktos ma jakies ale dalej, to zapraszam na skype, pogadamy o matematyce obojetnie jakiego rodzaju i pozomu, wlasciwie pisze sie na kazdy przedmiot scisly lacznie z informatyka, no i wtedy sie posmiejemy dopiero cos czuje

                            Skomentuj

                            • Bobi25
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jul 2009
                              • 395

                              ciekawe ile jeszcze debili bedzie sie do********c do tego ze zle napisalem, gorzej jak dzieci,
                              Tak długo jak będą zadawane takie pytania do tego jeszcze nie odróżniając obwodu od średnicy ( matematyku wielki). A teksty typu debil to sobie daruj gówniarzu jeden.

                              to zapraszam na skype, pogadamy o matematyce obojetnie jakiego rodzaju i pozomu, wlasciwie pisze sie na kazdy przedmiot scisly lacznie z informatyka, no i wtedy sie posmiejemy dopiero cos czuje
                              ROTFL matematyką to mnie chłopcze nie strasz...

                              Skomentuj

                              • ktwa
                                Świntuszek
                                • Oct 2009
                                • 70

                                Napisał Bobi25
                                Tak długo jak będą zadawane takie pytania do tego jeszcze nie odróżniając obwodu od średnicy ( matematyku wielki). A teksty typu debil to sobie daruj gówniarzu jeden.



                                ROTFL matematyką to mnie chłopcze nie strasz...
                                nie mam sily do takich internetowych napinaczy, ale jesli 25 w nicku to wiek to wez sie chlopczyku nie kompromituj, j/w podtrzymuje, wystarczy telefon/skype zostawic na pm i zadzwonie zeby sie posmiac z przesmiewcow

                                Skomentuj

                                Working...