Siku w majtki i spodnie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Romansiku
    Świętoszek
    • May 2017
    • 2

    Siku w majtki i spodnie

    Witam. Powiem,że bardzo uwielbiam sikać w spodnie przez majtki. Bardzo mnie to podnieca i fascynuje. Staram się dużo pić aby sikanie było skuteczne i efektowne. Potem wychodzę sobie gdzieś do podmiejskiego lasu na stawy i tam kompletnie się moczę. Uwielbiam gdy mocz wypełnia mi majtki nogawki oraz trampki. Mam do tego celu lekko obcisłe dresowe spodnie połyskujące koloru czarnego. Kolor czarny wybrałem dla tego,że nikt się nie skapnie,że jestem mokry a ja mam super przyjemność. Rozumiem doskonale to,że ktoś może tego nie lubić ale jak kto woli. a poza tym każdy lubi i woli coś innego.
  • nienastolatek
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2013
    • 334

    #2
    Brawo Ty

    Skomentuj

    • szych
      Świntuszek
      • Aug 2006
      • 75

      #3
      Jak mawial klasyk:

      "Kazdy chcialby sie zsikac w spodnie, tylko mu kultura zabrania"

      Skomentuj

      • sliski_dresik
        Ocieracz
        • Apr 2012
        • 103

        #4
        Ja lubię sikac w ortalionowe dresy.

        Skomentuj

        • fitschyk
          Ocieracz
          • Jan 2017
          • 139

          #5
          Napisał szych
          Jak mawial klasyk:

          "Kazdy chcialby sie zsikac w spodnie, tylko mu kultura zabrania"
          Dobre!

          Ja uwielbiam sikać ale w pieluchy, ot taka perwersja ABDL. To rozchodzące się ciepełko. Zapełniam pieluchę aż do granic chłonności, czasem co nieco przecieknie. Wtedy jest zabawa, jak się ma taki ciepły i swoje warzący okład w całym kroczu W ostateczności w wannie sikam sam na siebie, to takie fajne

          Skomentuj

          • pinek81
            Banned
            • Jun 2009
            • 144

            #6
            mnie sikanie też podnieca.. co prawda nigdy się nie posikałem w spodnie bo się jakoś.. nie odważyłem, nigdy nie bawiłem się z pieluchą choć zawsze chciałem bo mnie to trochę kręci ale jakoś tak kupić nie było mi po drodze ;P ale uwielbiam gdy podczas ostrych zabaw i przy szybkiej palcówce moja kobieta zaczyna sikać bo nie wytrzymuje. Ahhh uwielbiam z niej zlizywać wszystko

            Skomentuj

            • fitschyk
              Ocieracz
              • Jan 2017
              • 139

              #7
              Napisał pinek81
              mnie sikanie też podnieca.. co prawda nigdy się nie posikałem w spodnie bo się jakoś.. nie odważyłem, nigdy nie bawiłem się z pieluchą choć zawsze chciałem bo mnie to trochę kręci ale jakoś tak kupić nie było mi po drodze ;P ale uwielbiam gdy podczas ostrych zabaw i przy szybkiej palcówce moja kobieta zaczyna sikać bo nie wytrzymuje. Ahhh uwielbiam z niej zlizywać wszystko
              Też się wstydzę kupować pieluchy ale zaletą naszych czasów jest to, że wszystko można kupić online, z płatnością klasycznym przelewem i z dostawą do paczkomatu

              Skomentuj

              • Mokry Romuś
                Świętoszek
                • Dec 2018
                • 1

                #8
                Witam. Bardzo lubię robić siusiu w majtki i spodnie. Ogromnie mnie to podnieca,gdy już trzymam ostatkiem sił a następnie,gdy już nie mogę wytrzymać puszczam ciepły,przyjemny strumień moczu w spodnie przez majtki. Uwielbiam także chodzić w deszczu i moknąć do suchej nitki. To jest dla mnie niesamowita frajda.

                Napisał sliski_dresik
                Ja lubię sikac w ortalionowe dresy.
                A ja lubię sikać w dresy gładkie błyszczące.
                Last edited by Kalilah; 22-12-18, 17:47. Powód: post pod postem

                Skomentuj

                • spódniczka
                  Banned
                  • May 2020
                  • 40

                  #9
                  Ja też uwielbiam bawić sie swoim moczem.
                  Kładę się w brodziku, nogi za głowę i leje prosto w usta.
                  Nakładam ciuszki mojej kobiety kładę się przed TV pod dupcię podkład chłonny i później śmiało leje w gacie, bielizna i sukienka mokrutka.
                  Później pocieram udami aż do wytrysku, bardzo jestem podniecony po tym sikaniu.

                  Skomentuj

                  • Haster
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Feb 2009
                    • 244

                    #10
                    Lubię kiedy partnerka robi siku na mnie przez majtki. Powoduje to u mnie jeszcze większe uczucie upokorzenia jakby robiła to nago. Później jej zmoczone majtki zazwyczaj zwinięte w kłębek lądują w moim pysku i muszę je dla niej tak trzymać.

                    Skomentuj

                    • mientus
                      Erotoman
                      • Feb 2019
                      • 607

                      #11
                      Jak przeczytalem temat tego watku od razu skojarzyl mi sie z tym swego czasu glosnym (?) challengem (?!) z tiktoka.

                      Skomentuj

                      • keeoth
                        Świętoszek
                        • Oct 2020
                        • 4

                        #12
                        ja tez kocham sikac w majteczki a potem sie w nich masturbowac..

                        Skomentuj

                        • spódniczka
                          Banned
                          • May 2020
                          • 40

                          #13
                          Napiszesz coś więcej, gdzie lubisz sikać i co masz w tym czasie na sobie.

                          Skomentuj

                          • MaxTor
                            Świętoszek
                            • Nov 2020
                            • 1

                            #14
                            fakt kojazy sie z tiktokiem xd szkoda ze tak trudno znalezc zwolennikow tego fetyszyku....

                            Skomentuj

                            • BityKablem
                              Świętoszek
                              • Nov 2020
                              • 2

                              #15
                              Pierwszy raz mi się zdarzyło, jak miałem 12 lat i wróciłem spóźniony zimą z podwórka. Przeciągnęliśmy zabawę i mocno zmarzłem pomimo, że miałem na sobie kombinezon i pod nim rajstopy. Gdy się zacząłem rozbierać i ściągnąłem kombinezon wtedy mama wyszła z kuchni z kablem w ręku aby mnie zlać za spóźnienie. Byłem w samych rajstopach i chciało mi się sikać ale nie zdążyłem wejść do kibelka bo mama zaczęła lanie. I w pewnym momencie nie wytrzymałem i zsikałem się w rajstopy. Poczułem takie błogie ciepło, że za kilka dni powtórzyłem spóźnienie aby znów dostać lanie i przy okazji zsikać się w rajty.

                              Skomentuj

                              Working...