W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pytania, wątpliwości

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Devil_Inside
    Świętoszek
    • May 2010
    • 6

    Microgynon Pytania, wątpliwości

    Witam. Mam pytanie, wątpliwości związane z tymi tabsami i współżyciem w trakcie ich użytkowania.

    Otóż, moja dziewczyna bierze je ok. 2 lata. Przez ten czas współżyjemy bez dodatkowych zabezpieczeń, lecz jeszcze nie zdarzyło mi się w niej skończyć. Tzn., chcielibyśmy, ale jakoś tak jeszcze nie możemy się przełamać, choć nasi znajomi "jadą do końca" i dziwią się nam.

    Chodzi jednak o to, że w międzyczasie podczas wizytu i lekarza okazało się, że dziewczyna ma nadżerkę, która była później leczona. Czy w jakikolwiek sposób może to wpływać na działanie tabsów? Generalnie też sam się sobie dziwię czasem, przecież zawsze w jakiś sposób sperma może się przecież dostać do środka, ale mimo to mamy jakieś bariery.

    I czy owe tabletki, choć nie są one pierwszej młodości są nadal skuteczne? Z tego, co się orientuję to są one już sporo czasu na rynku, ktoś je nazwał nawet tabsami starej generacji.
  • Malinka_a
    Perwers
    • Feb 2011
    • 1219

    #2
    a mnie dziwi fakt, że 2 lata (!) regularnie uprawiają stosunek przerywany, chociaż dziewczyna łyka tabsy

    a pozostałą cześć tematu wyczepiała Red, więc nie pozostaję mi nic innego, jak znów jej przytaknąć.
    widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
    jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
    bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

    Skomentuj

    • Devil_Inside
      Świętoszek
      • May 2010
      • 6

      #3
      Lubię zaczepnąć wiedzy z wielu źródeł.

      Oj tam, oj tam człowiek młody, nie chce za wszelką cenę już na samym początku błędu popełnić i tak wyszło, choć w sumie parę razy zastanawiałem się nad tym zastanawiałem. Czyli generalnie rzecz ujmując można spokojnie do końca?

      Dzięki za odpowiedź

      Skomentuj

      Working...