Novynette czas dzialania

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pozioma
    Świętoszek
    • Mar 2012
    • 17

    Novynette czas dzialania

    Witam
    Moja dziewczyna zaczeła brac tabletki o nazwie Novynette Pani ginekolog powiedziala ze bezpieczny sex jest juz po 7 dniach od rozpoczecia brania tych tabletek. Tylko ze moja dziewczyna zaczela ich brac w polowie cyklu, i tu moje pytanie czy po 7 dniach jestesmy juz zabezpieczeni ? Czy dopiero pelne zabezpieczenie jest po calym opakowaniu, bo juz tyle oboje czytalismy o tym i juz nie wiemy jak to dokladnie jest
  • VictoriiA
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 683

    #2
    z tego co się orientuję, a sama biorę novynette, jeżeli zacznie się brać tabletki w inny dzień, niż 1 dzień okresu, po tygodniu już jest się zabezpieczonym
    The ship is safest when it is in port, but that's not what ships were built for.

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #3
      Tak, tylko że pigułki NIE ZACZYNA SIĘ BRAĆ W POŁOWIE CYKLU.
      Powinno się zacząć w 1. dniu cyklu, wtedy działa od razu; ewentualnie w 2.-5. dniu i wtedy działa po tygodniu.
      Ludzie, czytajcie ulotki. Tabsy to nie cukierki.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • Pozioma
        Świętoszek
        • Mar 2012
        • 17

        #4
        Na ulotce pisalo zeby zaczynac pierwszego dnia cyklu no ale swietna Pani ginekolog powiedziala ze mozna zaczac w polowie. Z tego co zaczalem czytac rozne fora to pisza ze jak zacznie sie brac w polowie cyklu to zabezpieczenie jest dopiero przy drugim opakowaniu. I w tym momencie to my juz calkiem nie wiemy jak to jest

        Skomentuj

        Working...