W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Tabsy a pierwszy raz

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rachel168
    Świętoszek
    • Nov 2005
    • 25

    Diane 35 Tabsy a pierwszy raz

    Stosuję tabletki Daine 35 od czerwca, za 2 tygodnie planuję mój "pierwszy raz". Mój facet powiedział, że ufa tabletkom i nie będzie zakładał gumki. Nie mam o to do niego pretensji, ale chcę wiedzieć czy jest szansa, że zajdę w ciążę??? Tabletki stosuję regularnie i w trakcie przerwy między kolejnymi opakowaniami mam normalnie okres (też w miarę w te same dni co miesiąc). Wiem, że pewnie głupie pytania zadaję, ale chyba jak każda na moim miejscu mam stracha!
    0statnio edytowany przez rachel168; 09-11-05, 16:53.
    * Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez posługiwania się rękami *

    << Być spadającą gwiazdą w czyichś marzeniach i spełniać każde życzenie! >>

    ..:: Naucz się słuchać - szczęście puka czasami bardzo cicho! ::..
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    Pewne szanse zawsze są... ale naprawdę minimalne.
    Jednak, skoro masz się bać i denerwować to- moim zdaniem- powinnaś jednak zdecydować się na dodatkowe zabezpieczenie. Ot tak- dla świętego spokoju.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • lewy_87
      Seksualnie Niewyżyty
      • Sep 2005
      • 242

      #3
      jesli tabsy przepisane przez ginekologa i jesli bylas na badaniach u niego czyli badanie przez odbyt( bo wynika ze jestes dziewica i masz blone ) to wszystko powinno byc bezpiecznie ale dla zmniejszenia stresu po stosunku polecal bym niekonczenie w srodku tylko gdzies na zewnatrz a pierwszy raz dla dziewczyny moim zdaniem (z opowiadan kolezanek) to powinien byc bez gumki

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #4
        Mi byłoby nieprzyjemnie, gdyby pod koniec stosunku został on nagle przerwany i zakończenie nastąpiłoby gdzie indziej.
        Szczerze mówiąć, doświadczyłam tego kilka razy i było mi z tym bardzo, bardzo źle.
        Po prostu obrzydliwie się czułam.
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • dzikakotka
          Ocieracz
          • Oct 2005
          • 107

          #5
          A ja lubie jak stosunek zostaje zakonczony ''gdzie indziej''
          Sny, nawet gdy sa zle, to sie budzisz... Mozesz w nich kochac lub mordowac ludzi.

          Skomentuj

          • BlackPussy
            Erotoman
            • Jul 2005
            • 640

            #6
            taka bzdura zeby brac tabletki i wkladac gumke. To moze lepiej na niej zaprzestac :>. Dla mnie wazne jest tylko jedno- czy ufam partnerowi. Bo jesli tak to nie ma sensu bawic sie w gumki jak co miesiac wydaje szmal na dobre i pewne tabletki . 90% kobiet, ktore zaszly w ciaze biorac tabletki, to osoby ktore stosowaly je nieregularnie albo niedokladnie wedlug zalecen. Reszta kobiet jest nadal czysta

            Kobieta jest jak lilia
            subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

            ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

            Skomentuj

            • rico
              Świętoszek
              • Nov 2005
              • 11

              #7
              Z moja dziewczyna juz od roku 'jezdiemy' na samych guzikach - Milvane. I jak dotad bez sensacji - brzuszka i bachora
              A przyjemnosc bez gumki - DUUUUZZZZOOO wieksza.

              Skomentuj

              Working...